Preseed kullananlar

merhaba arkadaslar,

ebaydaki satici fertilityplan.

ben ovulasyon testlerimi hep ondan almistim. preseed ovulation test yazin ebay'in arama motoruna. tek o cikiyor zaten.
kargo icinde 1 kutu preseed ve 25 ovulasyon testi 25 dolar sanirim. buradan daha ucuz. 38 milyona geliyor hepsi icinde.

kibele meraba cnm sen preseedle hamile kalmıştın demi

kızlar bana yarım edin lütfen.ebaydan ürünü seçtik.aldınız ürünü tebrikler dedi paypala yönlendirdi ve mail adresime satıcı kişiden mesaj dan sonra da geldi.bundan sonra ne yapmamız gerek bundan sonrasını çözemedik .kredi kartı numarası vermemizi istiyor.bunu vermeden bu alışveriş yapılamıyor mu,yani başka yolu var mı?
alan rakadaşlar yönlendirin beni lütren yardım!

monarosa havaleyle alısveriş yok bildigim kadarıyla, kredi kartı nonu gireceksin canım, gerci cevap da biraz gec oldu ama kusura b akma yeni girdim topiğe

en kızlar nasılsınız? ben klomen kullanmaya başladım günde 3 tane dedi bu ay, incir de yiyorum, bi de bol bol su içiyorum:)

Selam kizlar bugunku takibime gidemedim insallah klomenden dolayi kist olusmaz.yarin taburcu oluyoruz 15.gun oluyor bugun test yaptim ovulasyon yani silik cikti zaten akintimda yok yumurtalar catlamadi daha kendim takip edip yakalarsam bos gecirmeyeyim diyorum esimde duzeldi baya cok sukur.

canım benim çok sevindimm
inş çift çizgiyi görür çalışır bu ay hamiş kalırsın Şeniz

evet gittigidiyorda bir ara kapanmıştı satış. ebnde o dönem fertilshoptan almıştım. ama yine açılmış. 78 tl ye yeniden bakarsanız.

evet gittigidiyorda bir ara kapanmıştı satış. ebnde o dönem fertilshoptan almıştım. ama yine açılmış. 78 tl ye yeniden bakarsanız

Kibele canım preseed ile hamile kaldıgını okudum bebegin sağlıklıdır insallah? 3 kez düşük yaptım ben bana da faydası olur mu acaba? esimin sperminde yapı bozuklugu var sağlam spermlerin yumurtalara ulaşmasını sağlar mı? tecrübe edenler var mı?

Günaydın kızlar nasılsınız..Biz dün sabah çıktık hastaneden 2 gündür ovulasyon testi yapıyordum takibe gidemeyince kendim takip edeyim dedim 14. gün silikte olsa 2 çizgi vardı dün daha silikti çizgi ama akşam üstü şeffaf akıntım ve kasıklarımda ağrı oldu eşime dedim değerlendirelim bugünü akşam bi haber geldi yatılı misafir haydaa neyse misafir geldi oturuyoruz yatmak bilmiyor zaten hastanelerden uykusuzuz ayakta duramıyoruz bide çalışma yapıcaz eşim ben daha dayanamıycam yatalım dedi misafir sen yat demezmi eşim gitti dedim sakın uyuma bekle beni ben biraz durdum yanında dedim kusura bakma bende yorgun düştüm hastanede neyse o zaman kalktı herkes odasına çekildi bi baktım eşim uyuya kalmış bi sinir oldum sonra ben giyinirken uyandı sabah yapalım dedi iyi dedim biraz sonra kalktı neyse çalışmamızı yaptık çok şükür ama duşumuzu sabah alabildik Allahım affetsin..

Kızlar bide dün kullandım ilk kez presedi sabah uyandığımda çamaşırım su gibiydi sizdede böyle oluyormuydu bütün preseed geri gelmişti sanki ya..

zaten böyle durumlarda duş hemen almaman gerekiyor.duşu sabaha bırakman doğru olmuş.

gukem nasılsın canım?
nasıl gidio çalışmalar
ne zaman hasta olmıcan inşallah?

gukem nasılsın canım?
nasıl gidio çalışmalar
ne zaman hasta olmıcan inşallah?
benim adet döngüm 32 gün sürüyor.bugün 22. gün daha on gün var preseed kullandım ya meraktan ölüyorum. keşke bunu hemen öğreneceğim bir tesf tahlil olsa da merakım gitse çok yoruldum beklemekten:)

benim adet döngüm 32 gün sürüyor.bugün 22. gün daha on gün var preseed kullandım ya meraktan ölüyorum. keşke bunu hemen öğreneceğim bir tesf tahlil olsa da merakım gitse çok yoruldum beklemekten:)

hadi bakalım inşallah olmuştur
ben ümitlenip ümitlenmemek arsında kaldım
kullananlar genelde 3ay içinde hamiş kalmış
bakalım biz ne olacağız:)
benim normalde 28 gün sürer ama bu ay 34 gün sonra oldum 6gün gecikti çok ümitlendim ama olmadı bakalım allahtan hayırlısı
oyüzden kestiremiom an az 10 gün geçince yaparım test hahahahah tabi geçerse:)

cnm emınmısın kargo ucretı olmadıgına ılgınc kac gunde geldı bende alıcamda

evet canımcım ben ve burdan birkaç arkadaşımız aldık bu kişiden
kargo ücreti yok 46 tl ye alınıyo 1 hafta en geç 10 günde eline geçio
10 gün hava yol durumuna göre canım normali 1 hafta yani

Kızlar bide dün kullandım ilk kez presedi sabah uyandığımda çamaşırım su gibiydi sizdede böyle oluyormuydu bütün preseed geri gelmişti sanki ya..

canım benimde öle oluyodu
gece preseed i kullandığımda ertesi gün tüm gün akıntım olmuştu sabaha kadar zaten ıslaktı baya çamaşırım

kızlarrrrrrrrrrrr
niye kimse gelmio yaaaaaaaaa
ümitsizliğemi düştünüz yoksa
yokmu hasta olan
hamiş olan
listemiz nerde kaç kere yazdım merak ediom :)
ösledim sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…