Preseed kullananlar

hahahah edaa çıkarsa çıksın o kadarı...o kadar üzülme :KK70: onlar jeldir merak etme...hem milyonlarca spermden accıı da çıksın ne olcek...demek ki var ki çıkıyo
neşelendirdin kıs beni kaydirigubbakcemile3

sincanda oturuyorum hemşerim:)
benimki biraz garip oldu ben googleden araştırırken kuruluk için bu ürünü gördüm başarı hikayelerini okudum çok şaşırdım ben daha önce krem falan sürüodum oda malüm spremleri öldürüyomuş:KK43:
ulaşmak için numara vermişler orayı aradım tarihi geçmiş satıyolar türkiyede deyince bi kaç kişi tereddütte kalmıştım hemen aradım:)
kız saolsun çok ilgilendi ve bizim insanların hayalleriyle oynama gibi bişeyimiz yoık falan dedi
ben eve gelsin pek istemiodum eczanamin numarasını alıp oraya gönderdiler
130ytl ödedm
burda daha ucuza alındığını duydum umarım bidahaya gerek kalmaz bende birinize veririm kalanını tabi isyen olursa :)
çok uzattım heralde sen nerden alıosun tatlım?
ayy annemler de cayyolunda oturuyolar canım yaa cok özledim ankarayı valla:KK43:

ben preseedı ilk trden aldım o zaman 65 liraya maloldu, ama bir hafta sonra fiyat 2ye katlandı, sonra da ablama demiştim o da saolsun ingilizcesi iyi oldugu için eb.ydan siparişi veriyo bana:)

KIZLAR YAAA
siz hiç dışarı çıkmadı demiştiniz ya preseed kullandığınızda spermler benim çıktıııı :KK43:(
içeri değil dışarı aktı sanırımmmm :KK43:((
anacım valla dün de benim cok fazla dısarı gitti de takmadım acıkcası, yolunu adresi bilen gitmiştir gidecekse:KK66:

bugun ovulasondan sonrakı 8.gunum..cok merak edıorum hamılemıyım dıe.normal ıdrar testı yapsam cıkmaz degılmı?

bugun ovulasondan sonrakı 8.gunum..cok merak edıorum hamılemıyım dıe.normal ıdrar testı yapsam cıkmaz degılmı?

kız bekle acelen ne yaparsın:)
bende heralde 15gün sonra böyle heyecanlanırım allah hepimize nasip etsin inşallah:Saruboceq:

ayy annemler de cayyolunda oturuyolar canım yaa cok özledim ankarayı valla:KK43:

ben preseedı ilk trden aldım o zaman 65 liraya maloldu, ama bir hafta sonra fiyat 2ye katlandı, sonra da ablama demiştim o da saolsun ingilizcesi iyi oldugu için eb.ydan siparişi veriyo bana:)
ankarada hiç değişiklik yok bildiğin taş kent canım:)
iyimiş ya bidaha gerek kalırsa banada sipariş verirmi ablan acaba ben parasını tabiki önceden yollarım:)

LıSTE
selmas88 ovülasyon : 17,12,2009 beklenmeyen adet : 05,01,2009
cetrefilli
ed@hmet
hilalbebik
nevetna
maviyeşil1999
turkbayragi

kızlar bende aldım,adres işinide hallettim
hele bi gelsin hemen başlıycam çalışmalara:kedi:

eda,
hemen çıkamdı bir 10 dk sonra veya ayağa kalkınca çıkmıştır. buda çok doğal. bende de öyle oluyor. merak etme gitmesi gereken gitmiştir.
ilişkiden sonra yarım saat falan kalkma. belinin altına yastık koy veya yapabiliyorsan ayaklarını yüksekte biryere daya canım...
çıkmanın preseed ile alakası yok:)))

hahahah edaa çıkarsa çıksın o kadarı...o kadar üzülme :KK70: onlar jeldir merak etme...hem milyonlarca spermden accıı da çıksın ne olcek...demek ki var ki çıkıyo
neşelendirdin kıs beni kaydirigubbakcemile3

kısss ne gülüonuzzzzzzzzzzzzz :roflol::roflol::roflol:
napiim yaa heyecan yaptım vallaaa
hem bananee milyon tane olsada 2,5 senedir olmuyo bana spermin bi danesi bilem lasımmmmmm delikafadulden

LİSTE
:nazar: :nazar: :nazar:
selmas88 ovülasyon : 17,12,2009 beklenmeyen adet : 05,01,2010
cetrefilli
ed@hmet ovülasyon : mmmm bilemiorum 9,günde yımırtlamadıımm :bbo: beklenmeyen adet : 11.01.2010
hilalbebik
nevetna
maviyeşil1999
turkbayragi

:CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:
evett bende yazıyorummmmm hadi bakalımmm

:))))) anacığım çok sevimli anlatmışsın. neyse inşallah bebişin gelecekte içeri gidenler gobişini şişirecek. ay yeniden listemizin olması güzel. inşallah adı geçenlerin hepsinin yanına HAMıŞ yazarız...

Edacım neden yumurtlamadan kullandın preseedi bu kadar aceleci olma çift çizgiyi görünce kullan ilk ay olacak diye bi kural yok 2. ayda hamile kalanda çok preseedle böyle aceleci olursan belki geç yumurtlayacaksın bu defa kullanacak preseedin olmaz iyi düşün kullanmadan önce..

çok heyecanlandım şimdi ya ....inşallah bu ay hamiş kalır hepimiz listeden çıkarız:):CüvCüv:

ay çok heyecanlandım:)kaydirigubbakcemile2
hadi bakalım bendemi başlasam çalışmalara ne:)
zaten bu yediklerim beni uçurdu:):eek:
çok enerjikim çok....
bu ay umarım hepimizin karşısına hamiş yazar....

Edacım neden yumurtlamadan kullandın preseedi bu kadar aceleci olma çift çizgiyi görünce kullan ilk ay olacak diye bi kural yok 2. ayda hamile kalanda çok preseedle böyle aceleci olursan belki geç yumurtlayacaksın bu defa kullanacak preseedin olmaz iyi düşün kullanmadan önce..

tamam bidaha yumurtlamadan kullanmıcammmmm :mymeka:
napiim ilk heves işte atladım balıklama :umursamaz:

çok heyecanlandım şimdi ya ....inşallah bu ay hamiş kalır hepimiz listeden çıkarız:):CüvCüv:

inşşşş canım hepimiz hamiş kalırız aynı anda nüfus patalaması yaşansın 2010 da Şeniz

Sende haklısın hevesleniyor insan :)) ama 2 ay kullanmak istiyorum ben o yüzden 1 ayda 3 kullanımlık olunca hesaplı hareket etmem lazım diyorum sanada ondan dedim yanlış anlama canım..

Sende haklısın hevesleniyor insan :)) ama 2 ay kullanmak istiyorum ben o yüzden 1 ayda 3 kullanımlık olunca hesaplı hareket etmem lazım diyorum sanada ondan dedim yanlış anlama canım..

yok canım benim ya yanlış anlamadım merak etme ama ben birdaha yumurtladığım gün preseed kullanmayı düşünüyorum zaten...
yani yine çalışıcam hergün ya da gün aşırı ama preseed i yumurtlama da kullanıcam bidaha tatlım zaten birisi demişti 2 gün falan idare edebiliomuş presed diye...
buarada sizce gün aşırı mı hergün mü yapayım bu hafta kızlar a.s.

hayır caım gün aşırı yap. hergün yaparsan sperm kalitesini düşürüsün. zaten sperm 72 saat yaşayabiliyor.
azıcıkta kocanı düşün.:))

Ayy çok heyecanlı. Preseed bugün geldi. Eşim de şehir dışındaydı o da yarın gelecek. Yarın benim 13. günüm. 14-16 arası yumurtluyorum genelde. Bu akşam test yapıcam bakalım. Yani sanırım preseedin açılışını yarın yapıcaz opuyorumnanaktan

Benim beklenmeyen adet günüm ovulasyona göre değişiyor. Bi olayım yazarım.

Bu arada hanımlar bişey sorucam kaydirigubbakcemile3 şırıngayla içeri zerkettikten sonra 15 dk içinde ilişki olsun denmiş ya hani. O durumda ayağa kalkabiliyor musunuz? Akmıyor mu bu jel? Bir de eşim iyice mekanik oldu bu olay diye kızacak diye korkuyorum. Biraz spontan gelişmiş izlenimi vermek istiyorum ama. Off yaaa adam kendini iyice damızlık gibi hissediyor artık :pPPPP

Ayy çok heyecanlı. Preseed bugün geldi. Eşim de şehir dışındaydı o da yarın gelecek. Yarın benim 13. günüm. 14-16 arası yumurtluyorum genelde. Bu akşam test yapıcam bakalım. Yani sanırım preseedin açılışını yarın yapıcaz opuyorumnanaktan

Benim beklenmeyen adet günüm ovulasyona göre değişiyor. Bi olayım yazarım.

Bu arada hanımlar bişey sorucam kaydirigubbakcemile3 şırıngayla içeri zerkettikten sonra 15 dk içinde ilişki olsun denmiş ya hani. O durumda ayağa kalkabiliyor musunuz? Akmıyor mu bu jel? Bir de eşim iyice mekanik oldu bu olay diye kızacak diye korkuyorum. Biraz spontan gelişmiş izlenimi vermek istiyorum ama. Off yaaa adam kendini iyice damızlık gibi hissediyor artık :pPPPP

varya çok haklısın tatlım bende bazen dur bugün olmaz yarın doktor öyle dedi şu saatte falan diom verdiği cevap bari gelsin doktor yattırsın bizide:asigim:
çok kızıyo bana her ey maşşllah yine hazırlanmışsın dio.....
bizim bebe heralde doktora benzer kadın hep bizim yanımızda diye dalga geçiyo bide:)

X