Preseed kullananlar

aynen kızlar yaaa kötü oluyo böle hadi preseed i aldım 15 dk da geçti gel olsun demek :)))
ama napalım napacak başka bişi yokkk
bir hafta en azından sabredicez...onlar için zorda bizim için kolay mı sanki biz çekioruz bebişimiz için onlarda çekiversin biraz...

günaydın hatunlar, ne kaynatmıssınız yaaa:roflol:

benim beklenmeyen tarihim 9 ocak, liste sahibi hadi ekleyiver, hamişlerimizi de ekleyin de gözümüz gönlümüz açılsın:)

benim dün 14. günümdü, aksam test yaptım, tek çizgi, doktor aslında dün için de sincap arayın demişti, tek çizgiyi görünce de eşime söylemedim bile,dedim boşver bugün dinlenelim:roflol:

açıkcası doktora gittiğimde eger eşim yanımda yoksa ben gün verdiğini söylemiyorum bile, çünkü şartlanmıs oluyoruz, rahat olmuyo, sanki ben ayılıp bayılıyomusum gibi olunca daha spontan gelişiyo olaylar:roflol:

günaydın hatunlar, ne kaynatmıssınız yaaa:roflol:

benim beklenmeyen tarihim 9 ocak, liste sahibi hadi ekleyiver, hamişlerimizi de ekleyin de gözümüz gönlümüz açılsın:)

benim dün 14. günümdü, aksam test yaptım, tek çizgi, doktor aslında dün için de sincap arayın demişti, tek çizgiyi görünce de eşime söylemedim bile,dedim boşver bugün dinlenelim:roflol:

açıkcası doktora gittiğimde eger eşim yanımda yoksa ben gün verdiğini söylemiyorum bile, çünkü şartlanmıs oluyoruz, rahat olmuyo, sanki ben ayılıp bayılıyomusum gibi olunca daha spontan gelişiyo olaylar:roflol:

allah senin iyiliğini versin yahihoyyyt
nasıl güldüm sabah sabah
benimde hastalığım bitti ama ben hiç söylemedim bile:):asigim:
beklesin azıcık napıyım yani
zaten bu ay çok yorucu olacak:eek:
bende kendimi endeksleyince kaskatı kesiliom ya kolumu bilem kıpırdatamıyom:)

allah senin iyiliğini versin yahihoyyyt
nasıl güldüm sabah sabah
benimde hastalığım bitti ama ben hiç söylemedim bile:):asigim:
beklesin azıcık napıyım yani
zaten bu ay çok yorucu olacak:eek:
bende kendimi endeksleyince kaskatı kesiliom ya kolumu bilem kıpırdatamıyom:)
ay napıyım ama, hatta iki gün önce kullandıgımda da yemek yedik uyku bastı bana, dedim ben azcık yatayım, kullandım preseedı aradan 10 dakka geçti gelseneee dedim :roflol: hiç demedim bile preseed kullandığımı, öyle kendiliğinden olmuş gibin:rolflol:

anacım napıyım, geceye kalsa iş uzuyo, sabah iş var, uykusuz kalıyorum, böylesi en iyi:roflol:

he bu arada hilalbebik inşallah ihtiyacın kalmaz da ikinci siparişe, kalırsa ablam yardımcı olur sanırım, gerci sormadım da en azından linkini falan gönderir yani:)

ay napıyım ama, hatta iki gün önce kullandıgımda da yemek yedik uyku bastı bana, dedim ben azcık yatayım, kullandım preseedı aradan 10 dakka geçti gelseneee dedim :roflol: hiç demedim bile preseed kullandığımı, öyle kendiliğinden olmuş gibin:rolflol:

anacım napıyım, geceye kalsa iş uzuyo, sabah iş var, uykusuz kalıyorum, böylesi en iyi:roflol:

he bu arada hilalbebik inşallah ihtiyacın kalmaz da ikinci siparişe, kalırsa ablam yardımcı olur sanırım, gerci sormadım da en azından linkini falan gönderir yani:)

günaydın benim preseed bugün geldi

LİSTE

selmas88 ovülasyon : 17,12,2009 beklenmeyen adet : 05,01,2010
cetrefilli
ed@hmet ovülasyon : mmmm bilemiorum 9,günde yımırtlamadıımm beklenmeyen adet : 11.01.2010
hilalbebik
nevetna
maviyeşil1999
35.ay

:CüvCüv:

edacım beni de eklesene listeye, 9 ocak gelmeyesice tarihim:KK66:

şimdi size bişey sorcam kızlar, biz yumurtanın catlayacagı muhtemel günler sincap arıyoruz ya, mesela yumurta dün catladı ve boş geçtik, bugün sincap arasak döllenme istimali var mı ki? yani çatlayan yumurta ne kadar zaman döllenmeye hazır kalıyo ki?

LİSTE

cetrefilli
ed@hmet ovülasyon : mmmm bilemiorum 9,günde yımırtlamadıımm beklenmeyen adet : 11.01.2010
hilalbebik
nevetna
maviyeşil1999
35.ay

teşekkürler listeye benide ekledigin için şimdiden çok heycanlandım

LİSTE

cetrefilli
hilalbebik
nevetna
maviyeşil1999
35.ay

:sinifsinif:beni kimse eklemiyormafoldumben

sırnaşık şey
bende daha yapmadım sabısızlıkla bekliom şafak sayıyom daha var yumurtlamama ama benim yumoşlar oluşuyo heralde kasıklarımda ağrı var:)
bende öyle yapcam hiç çaktırmıcam mecbur etmicem
önce yarısı iş bitince hepsi:dance:

çetrefilliii canımmm sincabı her zaman ara, boşver sayıları, tarihleri :KK66:

LİSTE

cetrefilli 09.01.2010 beklenmeyen adet
hilalbebik
nevetna
maviyeşil1999
35.ay

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

:sinifsinif:beni kimse eklemiyormafoldumben

ekledim kuzucummmmmmmmm Şeniz

ayyy teşekkür ederim eline sağlık canım benim,ebrucum hilalcim inşallah gelmeyecek o dana günler:roflol:

X