Preseed kullananlar

Selam kızlar eşimin sonuçlarını gösterdik bugün hız ve sayı problemi teşhisiyle 4 ilaç verdi doktor 3 yada 6 ay kullanacak eşim ilaçların 2 sini devlet karşılamıyor aylık 250 tl ilaç masrafı çıktı ama bebeğim gelsinde sağlıcakla o parayıda vermeye razıyız..

Nevyas geçmiş olsun canım.. inşallah en kısa zamanda eşin şifa bulur da kavuşursunuz bebişinize..

selmacığım burda değilsin ama görürsün sonra,ilk hamileliğimde bebek alınınca patalojiye gönderildi ve incelendi belirgin bir sorun yada genetik bir bozukluk saptanamadı,doktorum bu tamamen bir şanssızlık ilk hamileliklerde kayıplar yüksek oranda oluyor malesef demişti,ikincide sağlıklı olmaması için hiç bi sebep yok demişti inşallah yanılmıyordur,pek düşünmek istemiyorum ama tamda o zamanlardayım,şu 1 ayıda sağ sağlim atlatırsak daha az endişelenicem,şimdiki doktorumda durumu biliyor tabi,istediğin zaman gel bebeği görelim diyor,yani hiç bi tedavi veya ilaç yok.ilk hamileliğimle şimdiki arasında çok farklar var yalnız,olumlu farklar,ilkinde kalp atışını görebilmek için vajinal muayene gerekmişti,bunda daha ilk muayenede karından bebeğide kalp atışınıda gördük,ilkinde doktor son adet tarihime göre bebeğin 1 hafta geri olduğunu söylemişti,bunda tarihle tamamen uyumlu gelişiyor,allahın taktiri rabbim inşallah onu bağışlar ve benimle kalır,ben size sizler bana duacı olun,inşallah 2010 da hepimizin kucakları bebeklerle dolar

denizciğim ne iyi bir doktora denk gelmişsin. ilk düşükte patolojiye gönderen doktor o kadar az ki.. ferahlatıcı açıklamalar yapmasıda çok güzel.. benim içimde hala ukte. neden düşünemedim neden patoloji istemedim diye..

neyse boşver. naz yapmaya başladın mı kız kocaya..:))) aş eriyon mu gece yarısı:) ne zevkli iş ya.. bir kadının hayatta en şımaracağı dönem..

çetrefilli canım benim, inş bir an olsun yazdıklarımla üzmemişimdir seni...senin o içten duan yeter bebeğim, affedilecek birşey yok ...docaman öpüldünn
ne demek canım benim,gönlümden geçen senin ve burdaki herkes için en mutlu huzurlu yuvalar hayırlı saglıklı evlatlar, ben de seni öperimopuyorumnanaktan

canım cok gecmiş olsun eşine, inşallah emekleriniz bosa cıkmaz:Saruboceq: sağlıklı hayırlı bir evladın olur inşallah

kızlar ben cıkıyorum, iyi akşamlar

kızlar bu ürün nasıl paketlenmiş olaarak geliyor sanırım edaahmet almıştı bilgi verir misinz bana

selmaa zuzusu nabberr, ben sana sormuştum ama sen cvp vermedin sanırım...dr takibin ne durumda

kızlar bu ürün nasıl paketlenmiş olaarak geliyor sanırım edaahmet almıştı bilgi verir misinz bana

evet tatlımmm benimmm
paketlenmiş bi şekilde geliyo herhangi bişi yazmıyo üzerinde merak etme
bi kutunun içerisinde özenle paketlenmiş hatta köpüklerle de bi problem olmaması için itina ile sarılmış opuyorumnanaktan

ay canım benim ne olsun. gündüz yakalayamadım seni.. bahsetmiştim bir yumurta oluşmuştu. 13, günde 22,5 mm olmuştu. ve risk almamak adına doktor aynı gün çatlatma iğnesi vurdu ve yarın akşam çalışın emri verdi:)) dediği zaman ortalama 36 saate tekabül ediyordu ama ben zorunluluklardan dolayı 46 saat sonra çalıştım..
yani ümitli değilim. önümüzde ki ay tekrar gideceğim. takibi bir iki ay yaptırmayıo düşünüyorum. kist oluşumunu engelliyorum hiç yoktan. doktor bana iki gün önce falan çalış dememişti. ama ben yumurtanın gelişimine istinaden öncesi ve sonrası çalışmalarıda yapacağım...

bu arada preseed im bitti:))) kullandım hepücüğünü:) anjelik benim için sipariş verdi...

sen nasılsın? iş aramaya başlamışsın. çok zorunlu değilsen geçir evinde şu soğukları. inan sıcak evden tatlısı yok.. ama tabi ki zorunlulukar var sa yapacak bir şey yok..

oo kızlar hayırdır buralardasınız ben de bi pogaca tarifi bakayım diye girdim topiğe bakmadan da cıkamadım, hadi hoşçakalın:)

selmacım, canım benim herşeyde hayır vardır...saatlere takılı kalma...hem çatlatma iğnesi vurulduktan sonra 3 gün ilişki diyor dr lar...hiç kafaya takma...amanın bitirdin mi hemen kıs preseed i...anjelic in ellerine sağlık, Allah onun da gönlüne göre versin...ay ne güzel yaa, bazen üzülüyorum herkes kendi dalgasında ve bencil diye ama yine de bir ümit var değil mi...Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın..hayat böyle daha güzel...

benim acilen iş bulmam lazım canım yaa...6 ay oldu çalışmayı bırakalı, biraz daha evde kalırsam patlayacağım...hem maddi durumları da göz önünde bulundurmak gerekiyor...kendi maaşın gibisi yok...eşimin para esirgediğinden değil, sakın yanlış anlaşılmasın...farklı bir his bu

ayyy canım çekti poğaça yaaa
kaç yıldır yemiyorum ( bühüü
maydonoz da koy emiii....

bende ovulasyon testi yaptım tek çizgi kızlar ama kullanayım mı ki preseed i yaaaa
kafam karıştı bgn 9.günüm ???

eda marhaba...9. gün çok erken zaten...normalde yumurtalar 12-13. günden sonra yeterli büyüklüğe gelmiş oluyor...tabii bünyeye göre değişiyor ama...ovülasyon testleri çoğunlukla çıkıyormuş...bence hemen kullanma
kafan da karımasın :))
sevgiler

bende ovulasyon testi yaptım tek çizgi kızlar ama kullanayım mı ki preseed i yaaaa
kafam karıştı bgn 9.günüm ???

Kullanma canım, çift çizgi çıkınca preseed i kullanmalısın, zaten ovülasyon dışı preseed i kullanmamalısın çünkü preseed ph 'ı spermlerin yaşayacağı gibi 7-8 oysa vajinanın ph ı 5.5. Sadece ovülasyon dönemi kullanılır.

kızlar yaa ben dayanamadım kullandım allahım nasip ederse ne biliim olur belki ama şimdi konuştuk eşimle bu alıştırma oldu acemilik :)))
9.günüm bgn cuma günü yani 12.günüm de tekrar bakıcam yumurtlamışmıyım ogün yumurtladsıysam preseed li yumurtlamadıysam preseedsiz denicem
sorada pazar günü yani 14.günümde aynı şekilde tekrar bakıcam bakalım
allahım inş hepimiz hamiş kalırızz biran önce ne zormuş yaaaaa :((

bende kullanmak için sabırsızlanıyorum bu gün 6.günüm yani hemen 1.gün denicem bakalım hayırlısı kuzu kuzu beni bekliyo ilk defa öyle bişi denicem heyecenlandım yaw:)

vallaa dedim ya canım ben dün akşam duramadım ve yaptım ilk defa ovulasyona göre yumurtlama değil zaten henüz erkendi ama yinede kullandım bgn yarın yarından sora preseedsiz yaparsam yapcam cumartesi ya da pazar sabah yine preseed le denicem allahım sesimizi duysun göbişimize bebiş koysun inşş artık....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…