Preseed kullananlar

ay geç kalmışım msj atmada kusura bakma çiçek...
bişey sorucam. hamile kaldığını hissettinmi? ne bileyim baş dönmesi, mide bulantısı..testi ne zamn yaptın?

ÇİÇEKCİK....
hoş geldin. nasıl gidiyor canım.. Allah tamamına erdirsin. neler yaptın acık anlatsana :)))

canım benim amin hoşbulduk
valla kuzum ne yaptım dersem yalan olur hiçbirşey yapmadım o kadar bıkmıştımki hatta eeeehh modundaydım hatta reglim gelince doğum kontrole başlıycaktım eşime demiştim zaten hoş olmuyordu diyordum ama olabilme ihtimali ve stresinden birazcık uzaklaşırım diyordum eşime spermiyogram yaptırdık bazıları iyi dedi bi kaç doktor da varikosel olabilir dedi iyice sinirlerim bozulmuştu kendimce dua ettim sadece her gece 24 kere elham okudum tatlım allahım sağlıklı hayırlı evlat diyerek başladım duama allahım herbirimize hayırlısını sağlıklısını nasip etsin inşallah ve kk ya girmedim içimden gelmedi yani arada özel mesaj gelince maile mesaj geliyor ya o zaman girdim çıktım o kadar incelemedim bile hiçbiryeri içimden gelemdi açıkçası sürekli birbirimize inşallah maşallah demekten sıkılmıştım açıkçası kısmmet işte tatlım yaa benim yine yakın bi arkadşım var burdan kaç doktor eşinin sperm durumundan dolayı tüp bebek dedi ama maşallah oda hamiş kaldı geçen ay yani allahım ol deyince cidden oluyor canım bunu anladım gerisi bahane yani metin olmak lazım sabırlı olmak lazım gerisi boş valla ne yaparsak yapalım

:)))) senin adına çok sevindim. bir üzüntünün ardından gelen sevinç.. Allah birdaha üzüntü yaşatmasın. sağlıkla al kucağına melerğini...

ay geç kalmışım msj atmada kusura bakma çiçek...
bişey sorucam. hamile kaldığını hissettinmi? ne bileyim baş dönmesi, mide bulantısı..testi ne zamn yaptın?

:)) hissetmedim desem yalan olur hissettim ama konduramadımda bi garipti
benim kimyasal gebelikten önce reglim 26 27 günde bir olurdu kimyasal gebelikten sonraki ilk reglimde 29. gün geldi ondan günlerimi çok kestiremiyodum yumurtlama tesi neyim de yapamdım yani günümü tam olarak bilmiyordum ama dedimki 6 aralıkla 10 aralık arasında gelmeli diye düşünüyordum açıkçası 6 aralıktan önceki gün test yaptım silik çıktı ama benim hep silik çıkma durumlarım olduğu için ciddiye almadım dedim bi kaç gün geçsin yine yaparım reglimde gelmezse falan yine silik yine silik birde reglime bi hafta kala aşağı yukarı yumurtlama zamanı gelen akıntı olur yaa ondan çok geldi noluyo yaa dedim vajinamda ağrı oldu zonklama ama cidden bayağı acılı ağrı oldu ahan dedim mantar oluyorum akıntımda olunca oof falan diyorum hatta fitil aldım kullandım mantarsam yayılmasın ilerlemesin diye sanki kaşıntı yokta olacak gibi bi his vardı vajinamda bi diyordum acaba bişeymi var yok diyordum sonra gelmeyince bi hafta sonraya randevu aldım direk doktordan dedim hamileysem reglimde gelmezse 5 haftalık olucak kesede görünür direk teşhis dedim yani aynende öyle oldu direk doktora gittim keseyi gördük allahın izniyle yani canım cidden bi gariplikler oldu
benim baş dönmem oldu ama bende regli öncesi olur midem bulanır falan ayırd edici değildi yani bir tek reglimden önce daha şiddetli kasıklarımda ağrılar olurdu bu sefer biraz daha az oldu ama oldu yine hatta ahan geliyor regli dediğimde olduu yani kendimlen mucadele içindeydim hep yok hamileisn yok değilsin diye sonra oof saçmalama diye hep mucedele içindeydim doktora gidene kadar testte inat ettim yapmadım yani kısmetmiş ve hisseidyorsunda işte üzülmemek için benim gibi konduramıyorsunda canım

:)))) senin adına çok sevindim. bir üzüntünün ardından gelen sevinç.. Allah birdaha üzüntü yaşatmasın. sağlıkla al kucağına melerğini...
amin canım benim darısı sizlerin başına inşallahh

cicekçik ne kadarlık hamilesin son adet günün neydi canım

tatlım 11 kasımdı benim son reglim 5+6 gözüküyo bugün doktora gittiğimde 5+2ydi herkes zaten sabrıma hayran kaldı ama sabretmekten başka yapılcak yoktu daha önce öğrenseydim bu sefer keseyi görcekmiyiz diye endişelencektim şimdi kalp atışını duycakmıyız diye endişeleniyorum yanii başlayınca bu süreçte kolay değil herkesin sağlıcaklan hamiş kalması ve bu süreci sağlcıklan geçirmesi dileğiyle

:)))) ay çok hoş yaaa. bende yaşamak istiyorum bunlarıııı... bebişinin inşallah kalp atışınıda görrüsün, pipisinide, kukusunuda :))))
öpüyorum seni çok..

ay canım hiç stress yapma artık neredeyse 6 hafta de kalp aışı artık duyulur gittiğinde görürsün bebişini allahın izniyle,bende 6 haftayken gördüm kalbini dinletti doktor,şu an 9 haftanın içindeyim.kendine çok dikkat etmen lazım en riskli döneme giriyorsun hiç bi problem hissetmesen bile istirahat et bırak her şey öylece dursun yıkılsın dökülsün sakın iş yapma,çalışıyorsan biraz dediklerim zor ama,elinden geleni yap

ay maşallah çiçekcik yaaa, al işte bir umursamayan hamiş daha, allahım bize kafaya takmamayı nasip etsin inşallah, çünkü bizim sıpalar ancak o zaman geliyo, denizcim cicekcim shtqueencim dualarınızı eksik etmeyin, allah razı olsun sizden, bizim neler yasadıgımızı bildiğinizden dualarınızda da yer acın emi bizlereopuyorumnanaktan

cicekcik ben meryem suresin diye duymustum ama elhamı duymamıstım, 24 kere mi okuyosun bi aksamda ve hemen akabininde mi dileğini diliyosun?
:)))) ay çok hoş yaaa. bende yaşamak istiyorum bunlarıııı... bebişinin inşallah kalp atışınıda görrüsün, pipisinide, kukusunuda :))))
öpüyorum seni çok..
ay sen ne alem kızsın yaaa darısı bizim basımıza inşallah kalp atısı kukusu pipisi:roflol:

öpüyorum seni çok..
AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
canım benim inşallah sende yaşarsın tatlım tez zamandaaaaaa dualarım seninle tatlımm opuyorumnanaktan

saol canım benim seninde allahım sağlıcaklan tamamına erdirsin inşallahh amin
benimde doktor iki hafta sonra gel dedi cuma gittiğimizde 4 ocakta gidicez işte bakalım dikkat ediyorum şimdilik ama allaha emanetiz yinede tatlım çalışıyorum evim işe uzak annemlerin evi yakın annemlerde kalıyorum yok gitmiyim diye bakalım şimdilik hafif bulantılarım var başkada pek bişey yok birde göğüsler duba gibi oldu acıyo ağrıyo falan ama iyiyim yani şimdilik opuyorumnanaktan

canım benim çok saol hep ediyorum tatlım dualarım hep sizinleee opuyorumnanaktan
evet canım 24 kere elham okuyorsun sonrada dileğini diliyorsun tatlım ben öyle yaptım kuzenim dedi onun yakın arkadşı yapmış dileği olmuş abla bak yap sende dedi bend eyaptım ki ilk defa böyle bir şey yaptım dua ediyordumda bu şekilde ilk defa yaptım hep duayo ederkende gözümün önüne minik bi bebek geliyordu gözlerim doluyordu
cidden takmıycaksın ama bunu bende özgür irademle yapamadımki tatlım yani olumsuzluklardan sonra oldu kendiliğinden yani nasıl yapılır onuda cidden bilmiyorum çünkü insanın elinde değil belki ne biliyim telkinle kendi kendiini olabilir

:)))) cetrefilli bitek kalp atışı yetmiyor işte. herşeyi tam olsun bebişlerimizin Allahın izni ile..
sende yediklerine dikkat et. benim 13, gün yumurta 22,5 olmuştu. incir ye suyunu içmesen bile...
bu arada anjelik görünmüyor haberin var mı canım..

çokhaklısın selma hamile kalmak için bazen çok çaba sarfedilebiliyo ama asıl iş hamile kalınca başlıyor,ilk bi korkuyla gidiyorsun kese varmı acaba?ardından kalp atışı varmı?ağrın varmı sızın varmı,hep endişeli oluyorsun,bi okadarda mutlu tabi iki duyguyu bir arada yaşamak bazen çok yorucu,ama bebeklerimiz iyi olsunda herşeye değer.
şimdiki heycanım ikili test yılbaşından sonra gidecez bakalım yine güzel hayırlı haberler alırız.anjelik bende merak ediyorum kan testi yaptırdım negatif dedi,bir dünya evde test yapmış hep silik çıkmış içimden acaba bi yanlışlık olailirmi diye geçiyo,

ayyy çiçekçikkkkk
hamiş misiiin
caanım çok sevindim...darısı buradaki baayanların baaşına
inş 9 ayın sonunda bebişini sağlıcakla kucaağına alırsın...kalbini rahat tut canım...ne kadar sevindiğimi anlatamam

kısslarrr siz nasılsınız
selmacım dr kontrolün nasıl geçti....çetrefilli, ceylan, anjelic..kıslarr huhuuu nasılsınızz

canım benim yaa çok saol aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn opuyorumnanaktan

inşallaaaah selmacım, canım ben de incir fındık agzıma sürmedim bu ay yaaa, bal karısımı yiyodum ona da yanasmadım, bana boğaz olsun da aksam iki tabak yemek yiyorum:roflol: meyve suyu içmekten baska yaptıgım saglık adına bişey yok bu aralar

ayy bak cicekcik ayan olmus dua okurken bebegin sana, darısı basımıza inşallah, eşim cok rahat da ben de bi kafayı bosaltsam gelecek sıpam:) hayırlısıyla gelsin napalım bize düşen beklemek, preseedın 3. paketine baslıyorum allah izin verirsekaydirigubbakcemile3

çiçekcikcim hemen bombayı patlattım 30 lu yaşlar topikine...gerçi geri dönüş geç olur biraz ama e ne de olsa yaş ilerledikçe hız da yavaşlıyor

hoşgeldim ebrucum iyiyim valla sen nasılsın? selma anjelic adetini bekliyordu en son canım sanırım biraz uzaklasmak istemiş olabilir???

ben tam bir miskin oldum çetrefilli yaa...yüzmeye gitmiyorum, dikişi de elime almadım
bilg a bakınıyorum
dün bir iş görüşmesine gittim, meğer 1 senelik işmiş...niye ilana yazmadılar anlamam...bilsem gitmezdim

ebrucum zaman zaman bi miskinlik cöküyo insana, toplarsın kendini takma, inşallah iş bulmana fırsat kalmadan hamile olur dogurursun da calısmak bile istemezsinhihoyyyt bu da benden sana dua olsundelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…