Preseed kullananlar

hoşgeldin kmg, canım googleda aratıp türkiye kanalıyla alırsan -türkiyede sadece bir firma satıs yapıyor- 130 lira, ggda da zaman zman bulursan 60-80 arası bi fiyata alabilirsin, en uygunu ise eb.yda, 46 liraya gelmiş az önce ablam bana yılbası hediyesi diye almıs:roflol:

sağol canım benim zararı yok değil mi bebek derken başka nedenlerle karşılaşmayalım bir yandan korkuyorum bir yandan gelen yazıları okuyunca almak ve denemek istiyorum çok kararsızım ayrıca nasıl kullanıldığına dair bilginiz var mı yumurtlama günümüz nasıl hesaplanacak benim düzensiz adetlerim varda tabiki bebek olayınıda kestiremiyoz:sm_confused:

sağol cetrefilli canım benim ama biraz tedirginim bir yandan bebek ararken bir yandanda vücuda zarar vermeyelim.nasıl kullanılacağı yazıyor mu üzerinde eb.yda hangisini almış ablan sana bir sürü ürün var ovulasyon testide almamız lazım galiba.çünkü bende adet düzensizliği var nasıl gününü ayarlayacaz bilmiyorum yardımlarınız için tşkkrler

kmgcim zaten yanında ovulasyon testi gönderiyolar, 25 test, ister gebelik ister ovulasyon testi, istersen de karısık:) canım 6 tane aplikatörlü olan var ya ondan almış, gecen de o almıstı cünkü bana, ingilizcem olmadıgı için:)

hoşgeldin anlejiiic iyidir canım, sen nasılsın? öyle bi zamanlama ki kimimiz ovulasyona, kimimiz adete, kimimiz gebelik testi yapmaya gün sayıyo

önceden bi takvim vardı kızlar noldu? yapmaya gönüllü bir hayırsever yok mu aranızdaaaaa

18aylık evliyim yaklaşık 10aydırda korunmuyoruz ama benim adet düzensizliğim olduğu için bu güne kadar sürekli düzenleyici hap vermiş doktorlar bende bu zamana kadar hep bebek için hap kullandığımı sanmıştım çünkü doktor kullanırken hamile kalırsan devam et ilaca bırakma demişti ama en son tekrar gidip hsg çekilecek deyince o ilaçların sadece düzenli adet için verdiğini öğrendim çünkü gittiğim hastane fakülteydi hocalarla diyaloğumuz hiç olmamıştı en son başka dr gittim oda folik asit ve glucophage ilaç verdi onları kullanıyorum şimdilik hayırlısı bakalım rabbim elbet bizimde yüzümüzü güldürecek inşaallah daha sonra tekrar görüşürüz bye

aman yaa önceki doktorun azcık salakmıs sanırım, deli mi ne, adet düzenleyici ilaclar gebelikten de koruyo, sen bilmeden korunmussun canım yaa,bu arada aynı zamanda evlenmişiz, ben de 2008 temmuzda evlendim, bize de 17-18 ay oldu, mutluluklar canım inşallah bebişle taclanır yuvanız, hepimizin inşallah

cnm merhaba ben preseedi gittigidiyor dan sipariş vercem fiyatı 78 e düşmüş bugün istersen bi bak

ayşecim iyiyim ben de şükür, bugün biraz da size bakiim dedimopuyorumnanaktan Benim de 22 aralık ama gün saymıyom, doktor ııı-ııııh dedi ya:1no2:

yaaa harbiden o liste benim de aklıma geldi bugün, bi hayırsever bulsa sayfalardan da güncellesek ne iyi olur:lepi:

selam kizlar bende bu ay preseed almak istiyorum sadece kullanma seklinde aklima takilanlar var mesela yumurtladigimiz günmü kullanicaz sadece bir günlügüne mahsus yoksa üc dört günmü birde iliskiye baslamadan öncemi kullanilacak yada erkegin bosalmasina yakinmi:kedi:acikca sordugum icin özür dilerim ama yanlis birsey yapmak istemiyorum cevabiniz benim icin cok önemli

ben burda internette baktim fiyati 17euro türkiye bayagi tuzluymuslmaz:lmaz:

zeyn ilişkiden önce kullanıyorsun canım, aslında ovulasyon testiyle kullanman en saglıklısı, çift çizgiyi gördüğün an sonrasında birliktelikte kullan

anjeliiiic o gönüllü ben olmasam:) ayrıca aysouk gelmiş, nasılsın aysouk hamişlik nasıl gidiyor, iyisiniz inşallah?

ebayda 46 lira eczanede 130 gittigidiyorda ise az önce baktım 78 lira...

ayşecim ben bakıcam bakmasına da şu sıralar olmaz, h.sonu felan fırsat bulursam bakarım.

sibelb ebayda 46 lira eczanede 130 gittigidiyorda ise az önce baktım 78 lira...diyorsun.sen kullandın mı arkadaşım ürünü?

2.5 senedir bebek istiyoruz,olmuyor.sayı ve morfoloji bizim sorun.ben de alsam diyorum bu ürünü.ama ebaydan alan var mı bunu aranızda?eşim uğraşmış ama türkiyeye kargo imkanı yok demiş.aranızda ebaydan ve 46 tl ye alan var mı?varsa nasıl siparişini verdiğinizi anlatır mısınız lütfen..denemeye değer bir ürün gibi geldi bana burada yazanlardan ...

Son düzenleme:
Mona rosa ebayden birçok kişi aldı, her satıcı türkiyeye kargo yapmıyor, shipping kısmına da girip bakın orada türkiyeye gönderi yapan bir firma var sanırım, aerofertil diye bir firmaydı, ondan siparişinizi verebilirsiniz.

Bilgiler için çok teşekkürler canım.Ben Clearblue dijital ovulasyon testi kullandım 12 ve 13.gün gülen yüzü yakaladım ve o 2 gün birlikte olduk.Bu c.tesi olası regl tarihim sabırsızlıkla bekliyorum..Off ya bu heyecana dayanmak çok zor tam 2,5 yıldır bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…