Preseed kullananlar

Kıslar naber? Gece gece bi bakayım dedim, çok yoğunum pek giremiyorum foruma ama aklımdasınız, neler yaptınız bayramda?
Selma, peri sizin siparişten haber yok hala, biraz zaman geçsin mail atıcam firmaya.

anjelic acaba bunlar parayı kullanmak içinmi yapıyolar.. sipariş veren bi sen ben diilki sonuçta.. yada benmi çok kısmetsizim:çok üzgünüm:
bu arada özele msn adresini atarmısın ben adresimi telefonumu verim sana msnden.. hem ordan haberleşiriz.. burda sayfalar hızlı ilerliyo takip etmek zor oluyo..

Anjelik canım,
ilginden dolayı teşekkürler. ben haber bekliyorum senden...

ebru hoşgeldin. senin ve eşin adına çok sevindim. inşalllah daha iyi haberlerini alırız canım benim...

cetrefilli nerdesin..???

Ben hem ovülasyon testini hem de pre-seed i ilk defa bu ay kullandım. Sen ne zamandır ovülasyon testini kullanıyorsun ?

cnm meraba ben ovülasyon testi degil clear blue yumurtlama gününü gösteren monitörü aldım 6 aydr kullanıyorum makinasını aldım çubuklarını da her ay alıyordum bu ay alamadım eczanelerde yok bu ay hiç birşey yapmadım belki önümüzdeki ay incir kürü yapabilirim Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

buarda ceylancım sen kullandınmı?

Evet kullandım 3 ay henüz başarılı sonuç alamadım Canım ücretsiz kargo usa için filan geçerli Hakkında hayırlısı olsun inşallah tez zamanda başarılı olursun..

35.ay güzelim clearblue çubukları gittigidiyorda var, 1 günde elinde oluyor haberin olsun.

ebrucum eşinin testlerinin iyi çıkmasına çok sevindim, inşallah ömür boyu iyi çıkar.

ceylanım canım nasılsın? Bu ayda beklemedeyiz heeeeopuyorumnanaktan

günaydın kızlar, güzel haftalar..

selmacım normalde topiğe ileti yazılınca e posta geliyo ya, gelmeyince kimse topiğe girmedi sandım bi baktım burdasınız:)

haftasonu gecikmeli bayram temizliğimi yaptım, bi evde silinebilecek ne varsa sildim ve yıkadım, tabi bunun bana geri dönüşü cumartesi akşamı yaptıgım alısveriiiiiişş... bu güzel bi geri döngüydü, bir de bel fıtıgım azdı(

dün hastanedeydim, mr cekildim, bugün 3 gibi alıp göstercem doktoruma, 2 disc kayması vardı inşallah artmamıstır... onun dısında da iyiyim hamdolsun

ebrucum hayırlı olsun eşinin durumu iyiymiş, herşeyin bası saglık, bebişler nasıl olsa birgün gelecek, selmacım anjelicim ve diğer kızlar sizler nasılsınız?

cetrefilli geçmiş olsun canım
sen adet oldunmu ??benim bugün adet günüm olacağıma dair bütün belirtiler var

Canım herkese İyi haftalar çok sevindim ya eşine..Allah 3 ay sonrada tetkikleri Güzel çıkar inşallah Kıyamam sana Dualarımız sizinle aman güzelim eşin sağlığına kavuşsunda Herşey olur..:asigim:

canım benim, çok sağol :1hug: Allah razı olsun...siz de benim dualarımdasınız inanın

Anjelik canım,
ilginden dolayı teşekkürler. ben haber bekliyorum senden...

ebru hoşgeldin. senin ve eşin adına çok sevindim. inşalllah daha iyi haberlerini alırız canım benim...

cetrefilli nerdesin..???

selmacım sağol hayatım
senden de iyi haberler alırız inş..nasıl oldu durumun..kistlerini kovaladın mı...inş en kısa zamanda alırız sonuçlarını

anjelic cim Allah kimseyi dermansız dertlerle sınamasın, karşılaştırmasın
sen nasılsın hayatım

çetrefilli, hakikaten herşeyin başı sağlık...gerisi boş, ben bunu çok iyi anladım
Allah bugünümüzü aratmasın
sen nasılsın canım

ay kızlar uzun süredir yokum ya özledim hakikaten sizi kaydirigubbakcemile3

Merhaba a.s

aranıza yeni katıldım..7 seneden beri evliyim ve yaşım 33 ..işti güçtü derken çocuk aklımıza hiç gelmedi bunca seneden beri..bu sene işsiz kaldım..dedim yaşta geldi geçti evde otururken çocuk yapayım doktora gittim smear testi felan yaptırdım herşey normal çıktı..doktor 3 ay deneyin olmazsa gelin dedi. 3-4 aydan beri çok istikrarlı olmasa da denemelere başladık ama tık yok :1no2:
internette gezinirken burayı buldum nerdeyse bu sayfayı tavaf ettim.. preseed'ı türkiyeden almaya kalkınca çok pahalı olduğunu gördüm dün bir arkadaş ebaydaki sitenin adını vermiş bende dün ordan sipariş ettim..bu ay kaçırdım çünkü reglim dün bitti normal olarak devam edeceğim siparişim gelene kadar..doktor bana reglimin 9-16 günleri arasında gün aşırı ilişki önerdi.. sanırım ben tarihleri tutturamadım..takip için clearblue alayım preseed ile kullanırım dedim ama o da pahalı yurt dışında sanki daha uygun..almadan önce ovulasyon testini deneyeyim dedim ama hangi marka iyidir nasıl kullanılır bir fikrim yok yardımcı olursanız çok sevinirim..

Bu arada bebek sahibi olmak isteyen herkese sağlıklı evlatkar nasip etsin..

canım benim geçende verdiğim adreste preseed ve 25 tane ovulasyon testi beraberdi keşke ondan alsaydın....

canım benim geçende verdiğim adreste preseed ve 25 tane ovulasyon testi beraberdi keşke ondan alsaydın....

Bende ordan sipariş ettim zaten alkisalkisalkis

ama ovulasyon testi olduğunu farketmemiştim..O gelene kadar bu ayı değerlendirmek açısından başka önereceğin birşey var mı acaba? Cvp için şimdiden teşekkürler..a.s.

tatlıcadı ovulasyon testi alacaksan yeşil çubuklu olanlardan al, onlar hassas, gg de vardır bi araştır, inşallah sıkıntısız isteğine kavuşursun canım.

tatlıcadı ovulasyon testi alacaksan yeşil çubuklu olanlardan al, onlar hassas, gg de vardır bi araştır, inşallah sıkıntısız isteğine kavuşursun canım.

canım ilgin için çok teşekkürler..şimdi araştırıyorum umarım yeşil olanlardan bulurum..onun markasını biliyormusun acaba? kolaylık olması açısından..

bu arada baş ağrın için geçmiş olsun..

tatlıcadı aslında ebayde ovulasyon testi olarak aratırsan 50lik 100lük paketler halinde çıkıyor, gösteriyor yeşil çubuklu olarak bir bak çok da uygun, 4-5 güne de geliyor, gg de şu an var mı bilmiyorum, dur bi bakiim.

tatlıcadı gg de var baktım, özeline msg attım linki verdim oradan bakarsın güzelim.

çok saol canım opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…