Preseed kullananlar

ya bizim kızlar uğramaz oldu buraya. ceylan, ebru, anjelik nerelerde ki..

nereye gittiniz kızlar...

ya deniz sen nerelerdesin? nasıl gidiyor? karnını okşa benim yerime:)))

Free shipping seçeneği ile almıştım posta veya kargo diye bi seçenek varmıydı onuda hiç bilmiyorum valla.Hala beklemekteyim bakalım gelir inşallah..

kızlar 20 gün süren hangi kargo nerden alıyosunuz ne kadara???
bende alıcam da bilgilendirirseniz sevinirim

kızlar 20 gün süren hangi kargo nerden alıyosunuz ne kadara???
bende alıcam da bilgilendirirseniz sevinirim

Aslında 20 gün sürmüyor ama benimki gelmedi kargodamı nerde takıldıysa artık.Kimisine 5 günde kimine 10 günde gelmiş.

Yurt dışında e.bay sitesinde 45 lira o yüzden ordan alıyoruz.Burdaki satış fiyatı 130 tl.

canımcımm 45 tl kargo dahil fiyatı mı
birde benim pek ingilizcem yok eb.yda problem yaşarmıyım ki
çok oluyorum ama link atcam

PRESEED 8+ PACK + 25 PREGNANCY/OVULATION TESTS PRE-SEED - eBay (item 150368335917 end time Dec-23-09 0833 PST)

bu linkteki ürüne bakabilirmisiniz doğrumu fiyat ne oluyo kargo bedava sanırım yanlışmı anladım acaba??? opuyorumnanaktan

Evet edacım bu linkten veriyorsun siparişi Türkiye'ye kargo ücretsiz.Az biraz ingilizceyle verebilirsin siparişini inş sorun çıkmadan gelir.

arkadaşlar bu preseed gerçekten işe yarıyor mu. bende aylar önce buradan etkilenerek aldım. pek verimli kullanamadım eşim ters tepki gösterdi. elimde bir tane kaldı. acaba tekrar alsam mı. çünkü umudumu yitirmeye başladım bebek konusunda.

offf yaaa cesaret edemiorum ingilizce yaaa siteeeeeeeee
arencim çaktırmadan kullan hem strese sokma eşini hemde inşşş faydasını gör bebemmm

amanınnnn aldımmm bakalım hayırlısı gelsin de inşşş haberleri yazarımmm

canım kargo bedava türkiyeye yok galiba ..Kargo parası ödeyeceksiniz diye biliyorum

ya bu preseed kayganlaştırıcı olduğu için ben çekiniyorum almaya zaten fazlasıyla ıslanıyorum vajinal kuruluğum yok benim ne yapmalıyım karar veremedim.kullanan arkadaşlar çokmu kötü oluyor ilişki sırasında?

Kıslar naber? Gece gece bi bakayım dedim, çok yoğunum pek giremiyorum foruma ama aklımdasınız, neler yaptınız bayramda?
Selma, peri sizin siparişten haber yok hala, biraz zaman geçsin mail atıcam firmaya.

canım kargo bedava türkiyeye yok galiba ..Kargo parası ödeyeceksiniz diye biliyorum

canım bedava kargo yazıyo türkiyeyi seçtiğimdede ama olmadı kargo parası da vermeye razıyım kargo dahil en fazla 70 tutsun
türkiyede 140-150 lerden bahsedilince bu fiyat çok ii

tatlım bende de kuruluk problemi yok aynı şeyi düşünmedim değil ama
yinede bi umut alıyorum bakalım çok umutluyum 2,5 senedir olmuyo belki bu vesile olur opuyorumnanaktan

kıslar günaydın, uzun süredir ihmal ettim sizleri
ama geri döndüm
geçmişi okuyamadım, ama güzel haberler vardır inş
eşimin testleri güzel çıktı, çok şükür hastalıktan eser yok şimdilik
ama yine 3 ay sonra tetkikler yapılacak
bir de spermler iyice deforme olmuş
morfoloji krugere göre %1, yani %99 bozuk sperm
1 yıl korunun dedi dr
sizde durumlar nasıl
sevgiler

Canım herkese İyi haftalar çok sevindim ya eşine..Allah 3 ay sonrada tetkikleri Güzel çıkar inşallah Kıyamam sana Dualarımız sizinle aman güzelim eşin sağlığına kavuşsunda Herşey olur..:asigim:

Angelic'm bende foruma pek giremedim zaten kaç gün sorun vardı kimse giremedi Nasıl gidiyor ..

canım bedava kargo yazıyo türkiyeyi seçtiğimdede ama olmadı kargo parası da vermeye razıyım kargo dahil en fazla 70 tutsun
türkiyede 140-150 lerden bahsedilince bu fiyat çok ii

Orası öyle Türkiye Satış yapan yerler saolsun Resmen duygulaarımızı sömürüyorlar.. Arkadaşlar preseed i kuruluk var diye kullanmıyoruz hamile kalmayı kolaylaştırıyor.

yaa buaradaa ceylancım haklıymışsın 46 tl ye aldım 18,14 sterlin yani 46,50 tl de kargo parası
bedava yazıyodu ama anlamadım ????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…