Preseed kullananlar

Rabbim hepimize en kısa zamanda bu mutluluğu yaşatsın inşallah beklemek çok zor...Bana müsade arkadaşlar camlarımı sileyim..

ceylan,

pco ile ilgili neler yapıyorsun? pco lu olup hamile kalanlar varmış. biliyorsun bende de çıktı. soğan kürü falan yaptın mı?

denizciiiiim canım bak boşuna üzülüp hem bebişini hem kendini üzmüşsün, tabi bizi üzmen de cabası, bebeğin hep senle kalsın inşallah sağlıklı mesut uzun bi ömür canım benim

bu arada kızlar nöbetçi gibiyim siz yokken her daim burdayım, bi gittim acılmıssınız da bi kişi dahi sormamış beni yaaaa:çok üzgünüm:

cetrefilli hoşgeldin:))))
e sen bilgisayarım bozuldu sık giremem dememişmiydin. o nedenle girmediğini düşünmüştüm....

ceylan,

pco ile ilgili neler yapıyorsun? pco lu olup hamile kalanlar varmış. biliyorsun bende de çıktı. soğan kürü falan yaptın mı?

Canım pco'nun dereceleri var benim ilaçlara rağmen olmuyor biraz vücudumu dinlendirmeye çekildim canım..Herşey denedim Malesef olmadı ..

yaaa olur mu ben evden de olsa bakıyorum size(

hem yapıldı ki bilgisayarım ne var ne yok, denizi duydum mutlu oldum, sizler nasılsınız?

ceylancım iyiyim canım sen nasılsın?

pcolu güzeller ben de çikolata kisti güzeliyim de buna rağmen sogan kürü yaptım bu ay, incir de:) ama inciri bir hafta kullandım sıkıldım bi de evde incir bitti daha da almaya erindim:roflol:

çikodaşım =)) iyiyiz ne olsun pcodaş pcodaş takılıyoruz .

çikolata gibi hatunum o yüzden de çikolata kistim var :roflol::roflol:

kıslar slm ne habersiniz...ben yüzmeden geldim
çok yorgunummm
misafirler vardı h.sonu
dün
ay çok yorgunummm

bu güzeldi cetrefilli :))))

eyi o zaman bende inci gibiyim. sıra sıra (7 tane minik kiscik incilerim oluyor)

ebru,
hoşgeldin sefalar getirdin. balık hatun. yorulman doğal tabi ki, ben misafir ağırlayacağım sonrada yüzmeye gideceğim..

imkansız bir şey. vurur kafayı yatarım. e bu ruhun gençliği ile alakalı tabi ki ruhu çıtır hatun:)))

okudunmu bilmiyorum. deniz doktora gitmiş. problem yok. kesede bebekte yerli yerinde.))

günaydın kızlar,

son mesailer, bayram temizliği bile yapmadan yola cıkıcam valla bu gidişle, işyerinden izin de almadım, bayramın birtinci günü sivastayız gecesinde ankaraya geciyoruz allah izin verirse. anacugumu özlediiiiiiiim:)

merhabalar preseed ile hamile kalanları okudum ve çok cesaretlendim bende önümüzdeki ay kullanıcam inşallah güzel haberleri veririm burdan

perii ve selma kızlar bana email ve tel nolarınızı yazacaktınız noldu? Yaaav bu ürün az bi para diil, 2 adet sipariş vericem peşinen kartla ödiycem, gelmemesi ihtimaline karşı epey uğraşıyorsunuz biliyorsunuz, siz de bana gerekli olan bilgileri de göndermediniz, kızıyorum heeeeeCADIARZU siparişler tarafımdan hala verilmedi yazdığım nedenlerden ötürü haberiniz olsun, öptüüüüm.

Sormayın bende sabahtan işe gelmeyeyim dedim ama yarında en yoğun olduğumuz gün ...1.günü yola çıkıyoruz ıstanbula...

selam arkadaşlar nasılsınız.
beni hatırladınız mı?
eskilerden pek kimse kalmamış
beni listeden silebilirsiniz. artık preseed kullanmıyorum.
laparoskopi oldum. endomestiozis varmış. şimdi normal yoldan olmasını bekliycez altı ay.
hiçbirinizi unutmadım. liste 20 kişi olmuş.
ınşallah 4 elle sarıldığımız hiçbir yöntem bizi yarı yolda bırakmaz.
hepimiz umduğumuz o çift çizgiyi bir gün görcez. umudunuzu yitirmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…