Preseed kullananlar

Denizcim çok sevindim, ohh ohhh miniği bile görmüşsün sen, bu sefer inşallah kucağına alacaksın canım, kendine dikkat et.

fasülye tanesi büyüsün, çok güzel bir bebiş olarak dünyaya gelsin:)) bu arda bayram arefesindeyiz yapını bilmiyorum ama çok kendini yorum çok gezmelere çıkma:))))

anjelic ne örüyon bakım?

ya attığın msj banada yollarsan çok memnun olurum. önümüzde ki aylarda banada lazım olacak. alayımda dursun bir kenarda.

bu arada daha benim para mı bile iade etmediler:KK43:((

selmacım bekleme süren geçince ben eminim güzel haberlerini alacağımıza,yanlız benden sana şimdiden bi tavsiye,ben baya bi stresli ve korkuluyum.böyle yapmamam lazım ama ilk olay aklıma geliyor,hamile kalırsan sen sakın düşünme o kötü olayı şimdiden rahatlat kafanı

:))))) güldürdün beni deniz. çıkar mı kız insanın aklından. zor bulup çabuk kaybettim. hala düşünüyorum ve hayattta olduğum sürede de düşüneceğimi biliyorum. :KK43:((

hamile kalana kadar düşün:)),hamile kalınca anlayacan ne demek istediğimi,karşılaştırma yapıyosunuz ,ya yine diyorsun benzer bi durum görürsen,stres ve korku yaratıyor insanda boş yere

geldim selma'cım napıyım valla bayramönü yoğun çalışıyoruz İstanbula gitmek için gün sayarken regli olmayada az kaldı bakalım preseedli 2.ayımda nasıl sonuç alacağım Elimde 1tanecik preseed kaldı opuyorumnanaktanBöyle işte arada farmvile oynuyorum bu oyun manyak etti beni=))

:)))) bende bütün gün araştırma yapıyorum kistlerle ilgili. oyuna takılman mükemmel. hiç yoktan saplantılılar (yani ben) gibi davranmazsın:)))
inşallah o elinde kalan preseedi kullanmana gerek kalmaz.başının gözünün sadakası olarak almayı başaramayan bizlere verirsin:))

selmacım işten fırsat bulunca bakıyorum size, senin ne kadar oldu sipariş vereli? Bu arada firmayla yazıştın mı durumu anlattın mı? Eline geçmediyse belirli sürede ya paranı iade ediyorlar ya da yeni ürün gönderiyorlar, sen bana adresini telini yaz, sana da sipariş vereyim gelince gönderirim.

denizciğim canım,

dediğin gibi olur inşaallah.bebişin aslan mı olacak yok isem başak mı? ben çok meraklıyım ya böyle şeylere.

daha çok erken ama belkim bizleri bırakır gidersin diye yzayım. mutlaka bebeğinin doğduğu saati ve dakikayı kayıt ettir.

ceylancım inşallah sonuç alırsın bu ay, ben de bayramdan sonra doktor ziyaretlerine başlıycam ufaktan :KK43:

ay gülüm benim nasıl mutlu edersin beni.

benim siparişi dış ticaretçi verdi. parayı iade edeceklerini söylemişler ama etmediler. sayfaya girince aradım yine arkadaşı. arayacak bakalım..
benim sipariş üzerinden 2 ay geçti. ebru kendine paket almış stokta kalsın diye. sağolsun bana gönderdi. sana özelden bilgileri yollayacağım ama senden bişey isteyeceğim.

bedeli sana kargo ile yollayacağım. kaybolursa sorumluluk tamamen bana ait. eline geçince sen de sipariş verirsin. banka havale ücreti 25 tl. acıyorum vallahi..

kızlar,

geçen gece rüyamda alt damağımda bir diş çıkmış. o kadar beyaz ve güzel ki... bazı yerlerde bebek hemde kız diyorlar ama ben çalışma yapmıyorum ki:)))

yok mu yorumcu aramızda bacılar:)

hayırlı olsun angelic'm hepimizin hakkında hayırlı olsun şunun şurasında çok az kişi kaldık eskilerden..

selmacım herhangi bir bankada hesabın yok mu, internet bankacılığı kullanmıyor musun?

Bende ayın 14 de sipariş verdim ebayden 16 sında kargoya verildi diye mesaj geldi.Dün akşam aldığım kişiye mesaj attım kargom gelmedi diye oda 16 sında yolladım Türkiye'ye 7-10 iş günü arasında geliyor diye cevap vermiş bugün 7. iş günü inşallah sağ salim elime ulaşır ya ama sanırım ulaşana kadar ben bu ayki yumurtlama dönemimi kaçıracağım..

X