Preseed kullananlar

sadecemeyra gecmiş olsun, nerde oldun laparoskopiyi? ben de oldum da , 6 ay bitti hala bebiş yok((

cetrefilli,
ceylan
hayırlı yolculukalar hanımlar. şimdiden bayramınızı kutluyorum sizlerin.
ayrıca dikkatli olun yollar çok kalabalık olacak denilmekte...

ben ameliyattan sonra preseed kullanmaya basladım valla, kızlar bıkmadan usanmadan 3. preseedı da getirteyim mi ne diyorsunuz?

cetrefilli cnm ben varken sen yoktun burda sanırım. eger hatırlayamadıysam özür dilerim.
dr. sevgi ateş uçar yaptı laparoskopiyi. çağ hastanesinde. ankarada.
açıkcası dr çok umutlu konuştu. kesinlikle tüpçüye göndermem seni dedi. inş olur. ilk deneme önümüzdeki ay. heyecanla bekliyorum valla. inşallah sende kavuşursun meleğine cnm

saol selmacım herkese hayırlı bayramlar

benim kayınvalide sivasta oldugu için 1. gün onlarla bayramlasıp yola cıkıcaz, bayram ortası yollar tenha da işte yine de dikkatli olmalı, gidiş dönüşte güzel haberler verelim inşallah birbirimize:)

estafullah meyracım ne demek, karsılasmadık sanırım

ben de ankarada oldum baskentte, inşallah tüpe gerek kalmadan bu 6 ay içinde gelir bebişin...

aşırı adet sancın varmıydı?
senin neyin vardı ki laparoskopilik?
apandisit ameliyatından kaynaklanan tüp tıkanıklığı vardı. tüpleri açtılar.
endomestiozis varmış. temizlediler işte.

cetrefilli getirt be güzelim. Allahın hakkı üçtür.
inşallah üçüncü partide tutar seninki de ...

meyra,

geçmiş olsun. doktorunun pozitif yaklaşımı eminim ki senide rahatlatmıştır. inşallah hem sağlığına hemde bebeğine kavuşursun

meyracım benim adet sancım hep vardı, hem de dediğin gibi aşırı, ama biz cocuk yapmaya karar verdik ve ön kontrol amaclı güya gittik, sivasta endo tanısı kondu, 2 ay korunmadan denedik olmayınca hsg çekildim,kistim soldaydı ve sağ tüpümde de tıkanıklık cıktı, biraz daha normal yolları deneyelim dedi doktorum ama ben duramadım, ailem de ankarada, araştırdık ve baskent ünide prof. hulusi zeynelogluna gittik, o da aynı seyi söyledi ameliyatın akabininde, 6 ay içinde gebelik, oluşmazsa tüp bebek, çünkü solun kanıyor dedi... neyse arada 4 ay gecti hala bişey olmayınca ben kontol amaclı bir hsg daha cekildim kendi istegimle, hiç bir sıkıntı cıkmadı allaha sükür, ama yine de olmuyor, kafaya cok takıyorum sanırım...

saracoğluna mail attım gecen, endolu oldugumu kisti aldırdıgımı söyledim, yeniden olusmasını sogan kürü engeller yazmıs, kullanıyorum şifa niyetine...

hakkımızda hayırlısı, çok konustum sanırım, kusura bakmayın kızlar

evet selmacım. dr çok önemli. rahatım yani.

bu arada cetrefilli sanada çok geçmiş olsun. benim hormon tahlilim normal çıktı. hsg de belli oldu sağ tüp tıkalıydı. ama şimdi acıldı. umutlarım ve ben tazelendik.

içinize sinen, güvendiğiniz dr a gidin.
bende almanyada dr denedim. hiç memnun değildim. ankaraya yerleştik. burdaki dr a tavsiyeyle gittim. bir kaç dr la görüştüm. en iyisi buydu bence. inşallah iyi dr larla karşılaşalım. boş zaman kaybı insanı deli ediyor biliyorum

Meyracım geçmiş olsun tatlım, inşallah tüp tedavisine gerek kalmadan hamiş kalırsın, ben de düşükten sonra 2 aydır deniyom tık yok, 2010da ben de tüp bebeğe geçmeyi düşünüyorum, hakkımızda hayırlısı canım.

Selmacım aldım mesajını, siparişi veriyorum şimdi, gelince haberleşiriz canım.

Bu arada herkese iyi bayramlar canlarım, sizleri çoook öpüyorum, iyiki varsınız :)

Bu arada bugün tahmin ettiğim üzere kırmızı kartı yedim, çalışmalar tam gaz gelecek ay da ehhhuueee :)

geçmiş olsun anjelic, allaha sükür saglıklı hatunlarız vesselam günü gelince şakkadana yiyoruz kartlarısana da şimdiden iyi bayramlar canım benim:)

benide listeye ekliyin bakalım bende bu ay preseed kullandım daha doğrusu kullanıyorum bugünlerde ..ama benim şöyle bir sorunum var çift çizgiyi göremedim yine ...kafama göre kullanıyorum preseedi 13. 15.günleri kullandım gün aşırı kullanıcam artık

kızlar,
şimdiden hepinizin bayramını kutluyorum. inşallah birdaha ki bayrama hepimiz hamiş olup bebeişlerimizle gideriz gezmelere...:)))

çıkmadık candan umut keşilmezniş:)

öpüyorum hepinizi...

kızlar az önce ovulasyon testini yaptım ikinci çizgi çok belirgin çıktı acaba diğerleri bozukmuydu az önce yaptığım yeşil paketi diğerleri ise maviydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…