Preseed kullananlar

selmacım çok saol canım, bol baol bal yiyorum, ıhlamur tarçın zencefil karıştıtıp içiyorum, inşallah daha fazla ağırlaşmaz. Şu hastalıkları hayırlısıyla bir atlatalım da bakarsın bebişler arada gelir di mi? :)

cetrefilli önümüzde ki ayın talihlisi olarak seni seçtim. tontiliş... hadi bakalım az kalmış çalışma günlerin. aralık ayın da yüzümüzü sen güldür. zaten buralar da sırası gelenler anjelik, sen, ben, ceylan ve ebru. hadi sağlıktan dolayı ebru ile ben atarız daha birkaç ay geri..
ama sizlerden umutluyum ben.

cerrefilli incir kürünü dikkatli kullan. kist falan yapabiliyor. ben yaşadım. incir küründe sonlara doğru çatlatma için havuç vardı. net hatırlamıyorum. araştır istersen. birde soğan kürünün faydasını gördün mü? herkes farklı görüş bildirmiş:KK43:
selmacııım allah agzından alsın, ama sıraya sokmayalım da inşallah hep birlikte güzel haberler alalım...benim acıkcası umudum yok, hatta tüp bebek için eşime alttan alta gaz vermeye de basladım, hayırlısı olsun, gerci adet günü yaklastıkca o umutlar yeniden yeseriyor..

sogan kürünün bana bu ay ki faydası da -fayda mı zarar mı bilmiyorum aslında- cok fazla kanamam oldu, saatte başı ped değiştirdim, normalde cok fazla olmam, inciri de 21 gün kullanmayı düşünmüyorum aslında, bir hafta 10 gün kadar yapcam, bi yandan da bal tarcın cörek otu yiyorum sabah, böyle işte, preseedım da var onu da kullancam bu ay, gecen ay hemen hemen hiç kullanmadım, hayırlısı balaım

herkese günaydınlar:)

günydın kızlar,

denizciğim nasılsın? nasıl gidiyor annelik:)) doktora ne zaman gidicen...

ilk bebeğimi kaybettikten sonra nerdeyse 5-6 aydır uğraşıyodum,çok uzun bi zaman değil belki,biliyorum burada sabrına hayran olduğum arkadaşlar var,ama bi kayıp yaşayınca insan sabırsız oluyor.bu ay hiç beklemiyordum aslında,adet olmayı bekliyordum geçince doktora gidecektim tedavilik bi şey varsa halledilsin diye,süpriz yaptı bana,inşallah bu sefer benimle kalır

canım çok tebrik ederim.Allah ona sağlık versin ve kucağına almayı nasip etsin.Yine bir hamiş haberi aldım çok mutlu oldum.Darısı tüm isteyenlerin başına....

dün evin mutfak alısverişini yaptık, markette bebek ürünlerinin oldugu yerde yine moralim bozuldu, böyle minnacık biberonlar, emzikler, işte bebek dereceleri falan... allahım bize de onlardan almayı nasip etsin inşallah, kimi zaman cok üzülüyorum, kimi zaman hiç düşünmüyorum...

günaydın kızlar,nasılsınız,selmacım iyi gidiyo herhalde,ama herşeyi kısıtladım tabi korkuyorum ister istemez,evde iş yapmamaya fazla hareket edip ayakta kalmayaya çalışıyorum.biraz bel ağrısı arada karnıma ve kasıklarıma doğru hafif ağrı gibi bi şeyler oluyor,sanırım normal,doktora 1 hafta sonra gideyim diye düşünüyorum ama duruma göre yine bakıcam,çünkü bu ilk gitmede sadece test yapacaklar,1-1,5 ay olmadan ultrosonla pek gözükmüyor.cetrefilli canımcım inşallah o alışverişler hepimize nasip olur,bir sürü güzel minik şeyler alırız

günaydın kızlar,nasılsınız,selmacım iyi gidiyo herhalde,ama herşeyi kısıtladım tabi korkuyorum ister istemez,evde iş yapmamaya fazla hareket edip ayakta kalmayaya çalışıyorum.biraz bel ağrısı arada karnıma ve kasıklarıma doğru hafif ağrı gibi bi şeyler oluyor,sanırım normal,doktora 1 hafta sonra gideyim diye düşünüyorum ama duruma göre yine bakıcam,çünkü bu ilk gitmede sadece test yapacaklar,1-1,5 ay olmadan ultrosonla pek gözükmüyor.cetrefilli canımcım inşallah o alışverişler hepimize nasip olur,bir sürü güzel minik şeyler alırız

denizcim inşallah carcabuk keseyi de görürüsün rahatlarsın, allah 9 sonra kucagına sağlıkca almayı nasip etsin inşallah

bense elimden olmadan üzülüyorum, sonra geri topluyorum, o mini mini şeylerle dolsun evimiz inşallah, saol canım güzel dileklerin için...

:))) hadi bakalım denizciğim Allah keseyide bebeğinin nur yüzünüde görmeyi nasip kısmet eder inşallah.

cetrefilli seni çok iyi anlıyorum. ben artık oraları transit geçiyorum. görmemezlikten geliyorum.. dün grece rüyamda tanımadığım bir bebek vardı. nasıl misler gibi kokuyor ve nasıl güzel birşeydi. kartpostallarda ki bebişler gibi.. neyse bu rüyalradan bile sıkıldım. 4 -5 aydan beri hep bebek görüyorum ama gobişime yerleştiremedeim bir türlü:)

selmacım ya dün lise arkadasım aradı, 2 temmuzda dogurmustu, densiz teli acar acmaz sen hala hamile kalamadın mı dedi, ne beceriksiz yahu falan diyo böyle sakayla karısık:KK43:( çok üzüldüm, arkadan ogluşunun sesi geliyo böyle, kötü hissettim kendimi...

aminn selmacım,ben inanıyorum ki şu sorunların geçsin hamile kalacaksın,bende demekki kist gibi bi şey yomuş,sadece 4-5 ay oyaladı beni,demekki vücudun bu zamana ihtiyacı varmış.sen sorunlarındn habersiz deniyordun ve doğal olarak olmuyordu,inşallah bunları çabucak atlatacaksın seninde güzel haberlerini alacaz,ve tabiki tüm isteyenlerin

çetrefillicim kusurabakma bende atladım konuya ama gerçekten densizmiş,aklınca şaka yapacak belki ama ne kadar kırıcı olduğunun farkında değil işte

aynen öyle denizcim, ayrıca evet sen de yorma kendini, sımsıkı tutunacak bebegin de sana allahın izniyle

selma sen kistlerden bi haber miydin anacım? ben sanıyorum ki hep biliyodun da tedavi alıyodun???

amin denizciğim.

cetferilli benim kist vardı. 5 ay önce tamamen gitmişti. bende kolları sıvayıp başlamıştım çalışmaya. ma 5 ay boyunca icrat olmayıp birde her ay kötü ağrılar çekmeye başlayınca bi doktora gideyim dedim. 6 tane minik kist (pko) bir 3 cm kist ve bir miyom müjdesi verdi doktorum. :)) içeride bebişten başka herşey var anlayacağın.

arkadaşınıda biraz hödükmüş. hüdükkkkkkkkk. kimseye birşey diyemiyorsun. en yakınların bile bazen saçmalıyabilirken arkadaşın saçmalaması doğal..

cetrefilli benim anacaığım benim doğum günümde aradı ve dediki yaşın oldu 31 sen hala sap gibi dolaş. destur diyemedim sonuçta anne. ama bir sor kızım ne ediyon ne yapıyon. bende bu kist problemlerini kimseye söylememe kararı aldım. kimseyle paylaşmıyacağım, paylaşşam ne oluyor ki sankim:KK43:

benim doğum günümde de arkadaşım bir bebek kartpostalı atmış ve demiş ki seninki ne zamn geliyor. ve bu hatun düşük yaptığımı problemlerimi de bilen bir arkadaş. bende karta cevaben, kafasını çıktığında resmini çekip hemen atacağım sana merak etme dedim:)))

:roflol: ya biz zaten bu konuda duyarlıyız, üstüne de böyle hödükler cıkınca sıkıntı yapıyoruz haliyle, benim kayınvalidem de kistten ameilyat için ankaraya gideceğimizi söylediğimizde ha senin 10 aydır o yüzden cocugun olmuyo demişti!!! oysa biz 10 aylık evliydik ve korunmayı bırakalı 2 ay olmustu:roflol:

inşallah tez zamanda kurtulursun kistlerinden, pco gecici bişey en azından ,pozitif düşün, inşallah kistlerin bu aya atılır, ve temiz bi yumurta takibiyle kavusursun bebegine...

dnz tebrik ederim.. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..

cetrefilli.. sana 1 haftada ulaşmış siparişin benimki 1 ayda gelmedi iptal ettik.. şimdi senden rica etsem sen alsan sonra bana göndersen olurmu.. ben senin hesabına havaleyi yaparım gelir gelmez..

X