Preseed kullananlar

kız anacım nerelerdesin,şu istanbullanbullarda bi başımayım kimsecikler yok,bi siz varsınız size söyleyeyim bari dedim,dün yaptım gebelik testi çift çizgi hamileyimmm

çok çok sevindim tebrik ederim.Allah kucağına almayı nasip etsin sağlıkla büyütürsün bebeğini inşallah.alkisalkisalkis

ayın 11 deydi,o gün hatta biraz akıntı hissetip ovulasyon testi yapmıştım sizede sormuştum hatırlıyormusun bilmem,çift çizgi çıkmıştı,adet olmak üzereyim bu nesi demiştim,meğer hamileliğin ip ucunu veriyormuş

çok sağolun kızlar,çok başı daha allah devamını nasip eder inşallah,allahım herkezze nasip etsin inşallah

ilk bebeğimi kaybettikten sonra nerdeyse 5-6 aydır uğraşıyodum,çok uzun bi zaman değil belki,biliyorum burada sabrına hayran olduğum arkadaşlar var,ama bi kayıp yaşayınca insan sabırsız oluyor.bu ay hiç beklemiyordum aslında,adet olmayı bekliyordum geçince doktora gidecektim tedavilik bi şey varsa halledilsin diye,süpriz yaptı bana,inşallah bu sefer benimle kalır

denizcim anlat şimdi ne yaptın bu ay? bir de senin önceden gebelik var mı artı sorun neydi ki?

hayır canım preseed kullanmadım,ben bebeğim ölünce düşük doğumla aldılar,2-3 ay kuruluk çektim dengem bozuldu,o zaman alıp denedim bir ay,ama bi daha kullanmadım.ovulasyon testi kullanıyordum ama

aslında ben son aylarda hiç bi şey yapmadım ,açıkcası biraz umutsuzdum bi sorun var diye düşünüyordum,sadece ovulasyon testi yapıp günlerimi buluyordum.yanlız bu ay çok ilginçtir ben hiç rüya görmem,aslında görüyorumdur da hiç hatırlamam,bu son hafta 3 gece rüyalarla uğraştım,birinde eşimle denizin ortasında kalmışız,ikincide 2 tane bebek annemi ve rahmetli babamı,üçüncüde biraz daha büyük 3-4 yaşında bi kız çocuğu gördüm,babamı gördüğümde hatta o gün abdest aldım babacım benden dua istiyor galiba dedim yasin okudum ona,duanın sonunda da allahım ben bebek istiyorum neolur bana tekrar ver dedim,şükürler olsun duydu beni

ay maşallah rabbim sana bağıslasın bebegini denizcim, duaların kabul olmus ne güzel, bize de dua et nolursun...

aaa güzel bi haber var, denizcim hayırlı olsun canım, Rabbim bu sefer tamamına erdirsin inşallah :)

Kıslar ben de grip oldum az önce geldim eve, raporluyum, yatcam evde,size takılırım biraz :KK43:

anjeliiiic gecmiş olsun canım, iyiyim ben de nolsun güya gün saymıyorum da bak denizden de heveslendim şimdi ovulasyonumu hesapladım:KK70: aman yaaa umut işte, o olmasa halimiz nolurdu...

canım benim ovulasyon 20-25 gibi olur sanırım, cünkü 28 günde bir oluyorum adet, ve 11inde gelmişti benim kırmızılar, hayırlısı olsun, aslında bende yumurta sorunu yok ama ben incir kürü yapıyorum bu ay, öncesinde sogan yapmıstım...

Hımmm sen daha çalışmalara başlamamışsın canım, hayırlısıyla bu ay gelir inşallah, kafana takmamaya çalış.

DENİZ TEBRİKLER CANIM:))))) ama ne demiştik ovülasyonda adet gününe yakın çift çizgi bebiş müjdesi...

Allahum hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin canım benim:)))
yorma kendini. ilkinde bir bahtsızlık yaşadın diyede strese girme. ay ALLAH bizlerede nasip etsin şekerciğim..

bu ayın müjdecisi sensin. inşallah hayırlı haberlerini almaya devam ederiz. kucağına alana kadar bebeğin ve sen ALLAH a emanet olun. uzun sağlıklı bir ömrü olur inşallah bebeğinin.

anjelik geçmiş olsun canım benim. benim sağ ve sol kasıklarım kistten dolayı çok ağrıyor. dün mahvoldum.
soğan suyuna başlamadım ama haftasonu kelle kelle soğanları götürdüm:)))) e nasıl olsa piskolojim bozuk, haptan dolayı bebişte olmayacak. kocanın yanında buram buram koksam ne olur:)))
denizin haberini okumuştursun:)))
bir hamilemiz daha oldu. ümitlrnmrk için bir sebebimiz var bu ayda. hepimiz hamiş kalsakta biraraya gelip göbişlerimizi tokuştursak:)))

anjelik üsütme için ebrunun verdiği tarçın, bal karışımı vardı. dene. inanılmaz işe yarıyor. bak kendine bak. daha senin gobişler şişecek.:)) kendine iyi bakmalısın ki önümüzde ki aylara hazır olasın..

cetrefilli önümüzde ki ayın talihlisi olarak seni seçtim. tontiliş... hadi bakalım az kalmış çalışma günlerin. aralık ayın da yüzümüzü sen güldür. zaten buralar da sırası gelenler anjelik, sen, ben, ceylan ve ebru. hadi sağlıktan dolayı ebru ile ben atarız daha birkaç ay geri..
ama sizlerden umutluyum ben.

cerrefilli incir kürünü dikkatli kullan. kist falan yapabiliyor. ben yaşadım. incir küründe sonlara doğru çatlatma için havuç vardı. net hatırlamıyorum. araştır istersen. birde soğan kürünün faydasını gördün mü? herkes farklı görüş bildirmiş:KK43:

X