Preseed kullananlar

günaydın kızlar,

cetrefilli dün dedimya bu gidişle çocuk yapacak koca kalmayacak:)) ilk sataştığımız elimizin altında olan onlar..

sen altı ayı değerlendiremediğin için mi sıkıldın? dediğin doğru. altı ay önce yok olan kistim çıktı yine. o zaman kist yok olur olmaz tüm yolları denemek lazım..

bels 41 sayfamızı güzel resimlerinle canlandırıyorsun. teşekkürler:)))

selmacım ben laparoskopiyle aldırdım kistimi, ve tüpümde yapısıklık vardı, baskentte oldum ameliyatı 4000 liramız cıktı, saglık olsun dedik, ameliyat sonrası da artık bir engelin yok dediler, kontrol olsun diye bi da hsg cekildim, agustosta, ama olmuyo olmuyo, çikolata kisti aldırmıstım, rahmin içinde kanayan bi nokta var ve 6 ay sonrasında tekrar olusuma başlayan bişeymiş:KK43:((

Bu olayları duyunca çok sinir oluyorum. dur bakalım 20 gün sonra doktor bana ne diyecek. pko dan kurtulacağımı zannetmiyorum. kist gider inşallah birde miyomum var o ne olur hiç bilmiyorum canım.. sabah kistin olduğu yer öle ağrıyordu ki..

adet günü ve yumutrlama günü sayımı bitti şimdide hapları sayıyorum. ben hiçbir zaman doğum k. hapı kullanmamıştım. ilk defa kullanıyorum. 21 tane hap bittikten sonra ne kadar sürer acaba adetin gelmesi???

selamcım 22. gün gelir canım, beklemezsin fazla, ben gecen ay adet olmadan önce klomen vermişti doktorum, olmadı, sıkıldım artık,her ay bel baglayacak baska bişey cıkıyo ama yine olmuyo, o yüzden gecen ay adet olunca da gitmedim, bu ay da gitmeyecegim doktora...

kızlarr herkeze günaydın ,hayırlı günler,allah herkezin gönlüne göre versin inşallah:Saruboceq:kızlar bu sabah çok ilginç bi şey oldu sizede sorayım kafam bi güzel karıştı,psikolojimiz malum uç noktalarda,bu sabah benim kocanında keyfi yerinde,ben tabi sabah sabah uykumun içine ettin diye bi güzel çemkirdim,döndüm arkamı,sonra bi ara tuvalete kalktım,akıntı hissettim,baktım şu saydam olandan iki parmak arasına alınca uzayandan,uyku sersemi kafam karıştı,bi ovülasyon testi aldım yaptım,çift çizgi,iyice aptalladım,garip olan ne bunda diyeceksiniz,bu gün benim 27 günüm dünden beri adet olmayı bekliyorum,her ihtimale karşı alttan alıp gittik kocanın yanına.ya bu benim testler bozukmudur nedir,psikolaji bozuk diye özelliklemi oluyor yoksa böyle şeyler

denizciğim canım hamilemisin yoksa? çok emin olmamak ile beraber hamile bayanların ovulasyon testlerinde çift çizgi çıkabiliyormuş. ayrıca hamilelik belirtilerinden biri de akıntıdır.

hadi bakalım bu ay sen neşelendirirsin inşallah sayfamızı..:)))

kıs cetrefilli bi silkelen be ne bu böle. tamam istiyorsan birkaç aya ara ver ama umutsuzluğa da kapılma. ne konuşmuştuk biz. tıpta çareler bitmiyor. daha biz en normelleri denedik. ayrıca sen daha çok minnoşsun (bana göre) önünde zamanın daha fazla..

hamiş kalan arkadaşımızdan haber var mı. kanaması geliyordu. acaba ne yaptı?

bir de çiçekçik yaşadığı problemden sonra hiç uğramadı buralara..

selma sen ovulasyon testi kullandınmı,ne kullandın,benimkiler beni şüpheye düşürdü,gitti g... almıştım hiç gözüm tutmamıştı zaten onları.sen canım doğum kontrol hapını kistler içinmi kullanıyorsun

evet denizciğim doğum kontrol haplarını kist için kullanıyorum. doktor 1 ay kullan bakıcaz dedi....
bende dediğin yerden aldım. zaten az çok biliyorsun akıntıdan ağrıdan yumurtlama günlerini. ve o günlerde de yaptığımda hep aynı kalınlıklarda ki çift çizgiyi yakaladım.

yakaladım da bir icraat olmadı..

doktora gittiğimde şöyle birşey sordum; (yumurtaların tembel demişti)

eğer ben yumurtlamıyorsam neden ovulasyon çubuklarında çift çizgi görüyoum dedim. açıklaması onlar çokta sağlıklı değil oldu.

bende bu doktorları anlamıyorum. biri diyor ki kullan çok faydalı. diğeri diyor ki sağlıklı değil..

bunu diyen doktor özel bir hastanenin kadın doğum uzmanı ve başhekimi.. yok anam yok benim şansım doktorlardan da tutmadı. özele gidiyoruz daha iyi diye onlar bile ne dediklerini bilmiyor.

denizcim canım ben de duymustum ovulasyon testi gebelikte de çift cizgi cıkıyo diye, canım bos umuda kapılmanı istemem de git bi kan versene bi saglık ocagına en azından, ertesi güne cıkar hemen,allah yüzüne baksın hadi sen güzel haber ver de bari az moral bulalım inşallah

selmacım elimde deil yaa bu adet dönemlerinde benim psikoloji dibe vuruyo, iki gün sonra görürsünüz amaaaaaan başlarım cocuga derim ama sıkılmadım desem yalan olur:KK43:( doktora gitmeyince en azından hesaplara girmiyorum ayol, yoksa eşime doktorun verdiği günler haricinde yaklasmayacak kadar bencilleşiyorum yani:KK43:

birde biliyorsun benim kürtajım bebeğin kalbinin durmasıydı. nedeni araştırılsın dedim o dönemde. doktorum dedi ki hiç gerek yok. üç düşükten önce önermiyoruz. birşey bulunmaz...

bu doktor amca da aaa olur mu öle şey dedi.
sen yaptırdın mı herhangi birşey. birde bana hiç test falan yapmadılar düşük ile ilgili...

:))))) certefilli. ben şimdi kist problemi ile uğraşıyorum ya benim kinin dediği desene bu ay icraat yapamayacağız oldu:)))

ben geçen adet olduğumda ve her ay oturup ağlıyorum ve hayat o kadar boş geliyor ki..anlıyorum seni canım ama umut kapısı.
ben bu kadar umutsuzum ama benim eşim hiç moralini bozmuyor. olacak diyor başka birşey demiyor. bir bildiği mi var acep:)))

yaa evet selma benim eşim de olacaaaak diyo, bugün sabah yine moralim bozuldu aglayarak aradım hayatım ben niye adet oluyorum böhübühüüü diye, o da bi gün olmayacaksın ki diyo, gülüyo....zaten ona kalsa hiç istemiyo cocuk, biz evlendik, 7 ay korunduk, 7 ay kavga ettik, o dedi ben istemiyorum... sonra allem kallem bi doktora gittik ki isteyip istememek elimizde deil, zaten olmuyo :KK43:

aman neyse ne, gelecegi varsa gelir, hıyar bebiş, ulem biri beni bu kadar canı gönülden cagırsa ben giderdim yaaa ne inatcı cıktı bizim spermle yumurta arkadas, bi türlü gelmiyolar bi araya:KK66:

selmacım benim alınan bebeğe patoloji yapılmıştı,biz istemeden doktor demişti,bi bakalım ne sebep olmuş dedi,ben daha ayılmadan onu kavanoza koyup göndermişler.15 gün sonrasında sonuç geldi,plasental bozukluk,doktorum tamamem şanssızlık bebekte bi şey gözükmüyor ama böyle durumlar ilk hamilelkte çok oluyor demişti

:)))) cetreilli senin hıyar bebiş inşallah gelir. ilk başlarda eşim istemiyor du. ama şimdi bebek diye kuduruyor. sen daha yeni evli sayılırsın. biraz evliliğinin tadını çıkarmış olursun fena mı:))

ya geçengün arkadaşımın bebişini görmeye gittik. şaptirik ya resmen ayaklarını ağzına sokuyor. kendi kendine gülücükler saçıyor. bize oyunlar yapıyor bittim ya.

bu arkadaşım benim durumumu biliyor. ben bebişi severeken öyle bakışlarını yakaladım ki kendimi çok kötü hissettim. o ndednle hamile kalana kadar çocuk sevmeme veya benim durumumu bilmeyenlerin bebişini seveceğim..

ya herkez bana ya acıyor ya kızıyor ya da nasihat veriyor:KK43:((

deniz,

senin doktor en iyisini yapmış. Allah nasip eder tekarr hamile kalırsan hiç yoktan için daha rahat olur. cetrefillinin tavsiyesini dinle istersen. veya bunalıma girmek istemiyorsan bekle. bekleyebilirsen:)))

bu arada preseed kullandın değilmi denizciğim? benim bir kullanımlık kaldı. sipariş vermem gerekiyor. ebrucuğumu bir bulabilsem yardım isteyeceğim.

bak cetrefilli geçen ay hönküre hönküre ağlıyordum şimdi preseed siparişi veeyim diyorum. biz kadınlar herşeyde olduğu gibi bu işlerde de inanılmaz inatçıyız.

bir kadın vardı adı fusun soyadını hatırlayamadım. hani sıdıka diye bir dizi vardı. orada ki anne. kadın 50 yaşında ikiz bebek sahibi olmuş. 50 yaş.. vay anasını. çok uğraşmış. okuduğumda ne garip olmuştum. kadın milleti taktımı bırakmıyor peşini..

ya işte bu selmacım, ben de eşimin yegenini severken en cok benim kucagıma veriyolar, sanki hiç bebek görmedik, allah uzun ömür versin onlara da bebeklerine de ama biz zaten bu sıkıntıyla yasıyoruz, bi sizin bakısınız lafınız eksikti. valla 1 ay oldu kayınvalideye gitmiyorum ben, gittiğim anda mutfakta sıkıstırıyo var mı bişey diye!!! ayrıca selmacım doktorum biraz hödükmüş sanırım anacım kusura bakma da, biz bi taneyi yapana kadar alnımız catlıyo, 3 düşüğe kadar arastırmıyoruz ne demek, saçmalamış, sebebini öğrencen ki ona göre önlemini alcan yani...

ayyy füsun demirel, evet, allah ona uzun ömürler versin mutlulukla büyütsün inşallah, rabbim bizi o yaşlara kadar bekleme noolur....

kızlar iyi günler ALLAH hepinizin gönül muradını versin size bişey soracam preseedi nerden aldınız yani eczanelerde ben bulamadım bidr geçmişi okudumda bazı söylentiler olmuş kullanma tarihi geçmiş ürünleri satıyorlarmış gibi siz nereden aldınız ve kullanmaya devam ediyomusunuz aranızda kullanıp yakın zamanda hamile kalan varmı beni atdınlatırsınız sevinirim....

X