Preseed kullananlar

damla umut günaydın,

ben de 8 kasım diye bekliyorum. bir ara listeye eklersen çok memnun olurum. emeklerin için teşekkürler,

selmacım rahim filmi haricinde rahimdeki tıkanıklık ya da yapışıklığı anlama yöntemi yok bildiğim kadarıyla... yani normal us muayene de anlaşılamıyo...

tabi bunu denemeyin de eski mısırda cocugu olmayan kadınların sıkıntısını anlamak için geceden rahme sogan ya da sarımsak koyarlarmış, tüpler acıksa sabah agızda ve genizde koku olurmuş.... deneyin heeee))

Ebrubu canım Allah razı olsun. bende sana özelden bişey sormak için gönderi yaptım canım..

nabersiniz kuzular bugünlerde nedense giresim gelmiyor Eşimde herşeyi takıntı hale getiriyorsun diyor sizleri de özlüyorum..

selmacım Allah senden de razı olsun...hepimizden...hakkında hayırlısı olsun canım

Sevgili Pcodaşlarım nasılsınız bakıyım ..

mrb arkadaşlar nasılsınız vakit geçmiyor sizleri gördüm (selma88, shyqueen) selam vereyim dedim nasılsınız. bu arada sabreden bekleyen umut eden sıkıntı eden herkesin rabbim yardımcısı olsun tez zamanda bebeklerine kavuşmayı nasip etsin. gerçekten çok zor ama bunu sadece yaşayanlar anlar.

selamlar herkese ben bu ay preseed ı kullanmadım listeden çıkartabilirsiniz

Selam canım... evet ben de arada sırada bu topiğe bakıyorum yeni haberler, yeni yöntemler var mı diye...
ve bütün dileklerin için amin diyorum arkadaşım.. inşallah Allah tez zamanda bize de bu güzel duyguyu nasib eder...

özemek canım merhaba,

sende çıkmışsın canım. yazılanlardan da anlaşıldığı üzere hepimiz bebiş peşindeyiz hala :))) Allahın şanslı kullarından olan bazılarımız yakalayabiliyoruz tontişleri.

ama onlarda hemen ayrılıyorlar aramızdan (( bizler dertli grup olarak derman aramaya birbirimize destek olmaya buralardan devam ediyoruz..

Duyduk duymadık demeyin çiçekcik hamileymiş kıslar, çok sevindim yaaaaa :)

aaaaa Allahım ya rabbim çok sevindim. Veren Allah veriyor. çiçekciğim gözün aydın canım. şu an seni görmeyi o kadar çok isterdim ki. yüzün deki ifadeyi hayal bile edemiyorum..yerdemisin bugün gök temi:)))

:)) anjelik Allah seninde muradını versin:))) vallahi bunu gönülden söylüyorum şurada ki kızların hamilelik haberi benim en yakınlarımın haberinden çok daha fazla sevinmeme sebep oluyor.:))) kendim için de umutlanıyorum belkide o yüzden... ve Allahın hiç bir kulunu geri çevirmeyeceğini daha iyi anlıyorum..

çiçekçik seni bekliyoruz. taze anne gelde nasıl başardın bu işi anlat bakayım:))) Allah seni ve bebeğini nazardan korusun..

saol bidenem, inşallah senin ve diğer tüm arkadaşlarımın da birer birer duası kabul olurzemuszemus Ben er geç hepimizin anneliği tadacağına inanıyorum, ister kafaya takın ister takmayın gelecek melekler Rabbimin izniyle, umut hepimizin ihtiyacıkaydirigubbakcemile3

ben bu habere göbek atarım valla:sm_cool: ayyy maşallah yaaa çok sevindim, gerçekten burdakilerden biri hamiş olunca ne kadar mutlu oldugumu anlatmanın tarifi yok ,allah başaca götürsün çiçekciğim kucagına da almayı nasip etssin rabbim mutlu mesuta.s.

çiçekçik seni bekliyoruz. taze anne gelde nasıl başardın bu işi anlat bakayım:))) Allah seni ve bebeğini nazardan korusun..

aayy kızlarr çok teşkür ederim yaaaa valla allah razı olsun allahım hepimiziin gönlüne göre versin inşaallahhhh yaa ben aslında donuğum biraz yaa şoktayım hala değerim küçük şu anda doktorumda yurtdışındaymış gelince gidicem hoş gitsemde bişey göremezz 4 haftalık daha minik
valla preseedi 3 ay kullandım eeeeeeeehh dedim artık elimde iki tane kalmıştı onu abimin eşine verdim kullanmıycam dedimm ben bu ayy olursa olur olmazsa artık koruncam dediğim bir aydaydımmmm kızlarrr yaniii acayip çünkü stres olmaktan bıkmıştımm

sonra neler yaptım bu ayy fikfikleridee öyle geçen aylara göre daha az yaptım diyorum ya isteksizdimmm birazz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

benn bu aya adaçyıylan başladım reglimdee her gün adaçayı içtim ama bi kaç gün unuttum kür gibi yapmadımmm neysee TİFF in(ateş topikinden iyi bi arkideşimm) dediği gibi taze incir çok yedimm çok yedim dediğim 2 günde bir falan yanii yumurtlama zamanı testte koyu çiziki görüncede fikfik inan bacaklarımı öyle dikmedimm hemen kalktım yanlız bi fikfikte 10 dakka yattım o kadan onun dışında hemen kalkıp tv izledim eeeeehhh durumu yanii hatta yumurtlamanın olduğu hafta sonuydu denk gelmişti yanii bütün hafta sonu günde 6 tane falan film izleyerek geçirdimm aklıma bile gebelik falan gelmedii yanii miskin miskin yattım heppp normalde hep iş yapardım o hafta sonu yapmadım işte sonrasında işlerimiz çok yoğundu burda koşturmaktan Hamilemiyim neyim hiç düşünmedim aklıma tabiki geliyordu ama önceki aylarda olduğu gibi psikopata bağlamış vaziyette değildi yani belirti neyim kendimi hiç dinlemedim önceki aylar hep gün gün yazardım şu gün şuu bu gün buu diye bu ayy dinlemedimm
yalnız 10 gün önceden kabızlık başladı tabiki buna yormadım ama geçmiyor bende normlada kolay kolay kabız olmam acaba dedim yok dedim kasıklarımda hafif hafif batmalar ağrılar başladı 4-5 gün öncesinden ahan dedim regli gelicekk hatta umudumu hepten kaybettim çünkü her ay aynı olurr başlar 4-5 gün önceden kasıklar ağrımayaa

ben nasıl anladım bu ay ateşim süperdi yumurtlamadan sonra ateşim yüksekti yazı atlattım ama o kadar istikrarlı yüksek olmadı 5 aydır ateş ölçüyorum verilere hep baktım bu ayki kadar istikrar yok acaba dedim sorna regli günümde ateşim düşmeyip çıkıncaaa asıl şüphelendim ama yine nezleye yordum yani ateşten anlaşılıyordu kuzum ve ateş düşmedi devam ediyor hala yüksek inşallah devam eder
günümden bi kaç gün önce iştahlandım ama regliden öncede olabiliyor bu bende
günüm geçince sonraki gün yani bi kasık bel ağrısı ahan dedim geliyor kıvrandım yani aynı regliyken olan ağrı farklı bir ağrı değil yani aynısııı geldi geliyor gelmedi ama sonraki gün yani cumartesi günü midem bulandı ara ara pazarda öyle arada mide bulantısı giriyor çıkıyor bügünde öyle oldu yani aslında değerim daha düşük yani arttıkça fena bulantı yaşıycakmışım gibi gözüküyorrrrr

değerimde kızlar 25 daha aslında küçük ama endişelnemiyorum ya rahatım birazz inşallah artıcakk

canım benimm çok saolll AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

darısı sizlere inşallahhhhh yaaa ben halaa inanamıyorumm yaa şaka gibimmmmm geliyorrr

kzılar çıkmam gerekiyor yarın görüşürüz tekrar çok saolun inşallah tez zamanda sizde vericeksiniz hamiş haberiniii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…