Preseed kullananlar

merhaba canım.. aslında doğru söylüyorsun ama benim adet tarihim hiç sekmezdi.. ilk defa adet önemi bittikten bir hafta sonra adet oldum tekrar... kullandığım extra bişey de yok... inşallah stresin çok etkisi yoktur çünkü bu konuda sakin olup stress yapmamak çok kolay değil :1no2:

sayfamıza geceleri kimse takılmıyor mu? aaaaa

saat 4'te yazmışın kim nasıl takılacak sırnaşık şeysırnaşık şey ben de dün akşam aylardır bir türlü spariş veremediğim preseed e istedim :1closedeyes: -kendimi tebrik ediyorum bu bezgin bekirlikle yine de erken- . 29,9 doların üzerine benden 1 ytl daha kesmişler ağrıma gitti :1shok: kuruşu kuruşuna tüm paracıklarımı biriktiriyorum tüp bebek için acayip pinti olmuşum zaten. fena dokunndu bana. 25 tane ovulasyon testi istedim. en altta mesaj kısmı vardı oraya yazdım başka bi yer yoktu yazıcak doğru yaptım heralde CADIARZU hepimize kolay gelsin arkadaşlar...

hakikaten de çok tembelin üç sayfa önce açıklamış arkadaş bi bakamamışım. cevabımı aldım. ben bi de visa ile ödedim master carda gerek kalmadı belirtiyim dedim. annam annam :1shok:yoksa 1 lirayı ordan mı kestiler :1no2:

hahaha nevki sabah sabah beni güldürdün Allah da seni güldürsün pinti kardiş

kızlar günayıdın,

girmiyordum bir haftadır. bir baktım bebiş haberimiz var.. Allah hayırlısı ile dünyaya getirmeyi nasip kısmet etsin..

ebrubu ne yapıyon?

nevki tüp bebek için bir sorum olacak. para toparlamaya çalıştığın için biliyorsundur. ssk dan yararlanılıyor mu?

evet canım hatta emekli sandığına göre ssk lı olmak daha avantajlı diyolar. ben de daha bi kaç gündür karar verdim çok fazla bi bilgim yok. :1no2:

inşallah preseed vesile olur da doğal yoldan hamile kalırız tüpe falan gerek kalmaz. benim de bu 3. ayım preeseedde. geçen ay tam gününde kullanamamıştım. kaç yıllık evlisin canım?3 yıl oldu mu?tüp bebek için soruyorum. ne kadara mal oluyormuş?

ccanım 4,5 yıllık evliyim. her yerde fiyatlar farklı bahçeci kliniğinde, Alman hastanesinde ve Amerikan Hastanesinde ilaç her şey dahil 9 a çıkarsınız diyen arkadaşta var ankara da anatolia da 3,5 a çıkarsınız diyen de var . yalnız çidere (çocuk istiyorum derneği) üye olursan iyi bi indirim yapılıyormuş bazı merkezlerde. zaten en başta tedavinin parasını veriyormuşsun sonradan devlet bir kısmını hesabına yatırıyor. yani iyi bi para toplamak lazım. ben hala ankara mı istanbul mu ona karar veremedim. umut, acıbadem ya da anatoliadan birini gidicem Ankara her bakımdan avantajlı. açıkcası yaşım dolaysıyla (şubatta 30 olucam ) sömestrda yapmayı düşünmeye başladım. karasızım ama. :1no2: o kadar ilaç beni korkutuyor. bi de bünyem hassas kabul etmez diye de düşünmüyor değilim. yalnız sevindiğim bi olay oldu. ben en az bir ay orda kalırım diyorrdum. bi arkadaş cevap yazmış. dosya açımı için bir gün, transfer için üç gün kalman yeterli gerisini kendi şehrinde yapabilirsin diye çok sevindim canım. Allah bizi daha fazla evlat hasreti ile sınamasın bebişlerimiz hemen kucaklarımıza gelsin. umarım doğal yoldan olur. Allah ım en hayırlısını bilir tabii ki..

selmacım canım benim uzun zaman oldu görüşmyeli..ne yaptın preseed işlerini..benimki halaa kullanılmadı :)))
bugün sabah Malta Köşkü ne gittik kahvaltıya...gıda zehirlenmesinden yatıyorum şu an...eve zor atttım kendimi..afedersiniz şiddetli baş ağrısı, soğuk ter boşalması, halsizlik ve kusma....şimdi daha iyiyim...ayyy yine lafımdayım herşeyin başı sağlık...sakın üzülmeyin çocuk olmuyo falan diye...

kızlar tüp bebek için rapor çıkarmada gerekli şeyleri aşağıda bulabilirsiniz

Evlilik cüzdanı
Sağlık karnesi
Sperm sayısının 5 milyon üzeri olması durumunda 2 kez aşılama yapıldığını gösterir belge
HSG Rahim Filmi
Belirli aralıklarla yapılmış sperm tahlilleri
4 fotoğraf (bay ve bayan için)
Nüfus kâğıdı fotokopileri
Hormon Tahlilleri(Bayan için TSH, Prolaktin, FSH, E2)
Nüfus dairesinden 3 adet nüfus kayıt örneği

Rapor alınması için mutlak gerekli önkoşullar:

Bayan yaşı 23 yaşından büyük, 39 yaşından küçük olması
Nüfusa kayıtlı çocuk bulunmaması ( bu evlilik veya çiftlerden herhangi birinin önceki evlilikleri)
En az 3 yıllık evlilik süresi

nevki canım biliyom gece 4te kimse takılmaz, ben topiğe seslendim ki bilin gece gece ben buradayım, sıkıntıdan patlıyom eey millet

Canım inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan bebişin kendiliğinden gelir ama gelmezse de en azından tedavi gibi bir seçeneğimiz var şükürler olsun, ya olomayanlar napsın di mi?akannehir

ebru güzelim çok geçmiş olsun, iyileş cçabucak :Saruboceq:

Kıslar bu arada ovulasyon testinde çift çizgiyi gördüm bu akşam, az sonra çalışmaya gidicem hayırlısıyla:Saruboceq:

günaydın,

aa ebrucuğum çok geçmiş olsun canım benim..kusman çok iyi olmuş. ya oralarda bayat pek bişey bulunmaz ama, en kötü yiyecekler açıkta ve güneşte kalmış olabilir.

bende preseed yok hala.:))) teklifin hala geçerliyse kullanmadın veya bu ay kullanmayacaksan hemen bugün havale yaptırayım. ovulasyona da ihtiyacım var zaten. elimde 6 tane kaldı ama zamanlarım çok dengesiz.

kızlar bu arada bal tarçın çörekotuna başladım bu ay. aranızda kullanan oldu mu?

günaydın kızlaaar

anjelic hadi hayırlı olsun inşallah tutar bu ay da 10-15 güne gebelik testinden çift çizgiyi görürsün:)

selmacım pco mu var sende? yumurtanın olgunlasmasına faydası oldu diger topikte bi arkadasımın, hatta su an hamile bile:) inşallah sen de faydasını görürsün...

günaydın selmacım, şimdi de grip oluyorum piffff...canım kullanmayacağım demiştim zaten..ben yanımda olsun tedbir olsun diye düşünmüştüm...zaten yabancı sitelerde dolaştım dün akşam...en az 1 sene beklenmeliymiş radyoterapinin etkisi geçsin diye...başka şeyler de okudum ya neyse...aklıma getirmek istemiyorum....inş kullanırsın ve hamiş olursun hayırlısıyla da bebişini koklarsın :))

bu arada kürleri abartmayın...sonuçta bu yiyecekler hormonları etkiliyor, yan etkileri olabilir arkadaşlar...bal ç.otunu benn de yemiştim...bende ayrıca prolaktin yüksek ..ters tepmişti...o dönem çok korku atlattım...dikkatli olun

BİTSİN PRESEDLER
GELSİN BEBİŞLER
DOLSUN GÖBÜŞLER

[/B] Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 1 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...adıda AKYA.
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv:
19- aysouk :CüvCüv: :hooray: (4.10.09 presed 2 ay kullandı)

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

kukuleta09...............7/ekim
cicekcik...................8/ekim
made......................11/ekim
cnnsnyrt.................11/ekim
337545...................13/ekim
cetrefilli..................15/ekim
ozemek..................21/ekim
DamlaUmut............22/ekim
bels41....................24/ekim
Ceylan....................26/ekim
Pınar&Musti............3/kasım
anjelic...................
selmas88..............
SadeceMeyra
ss2302
ceylan83
nehir01
casper28
gulayyusuf
sidelya81
zerifecikk
MUTLULUK&
aurora79
Duru_
dnz82
loneliness
sebnemgün
aymes
shyqueen
pelly
kuzu81
volina
starsuzie.................tüp bebeğe geçecek. hayırlısı olsun.
ebrubu.........elbet birgün meleğine kavuşacak...(inş. çok yakın zamanda olur annesinede süpriz

cetrefilli canım, sıkıntım benim düzensiz adet bir 28 bir 33 geçen ay 35 de geldi. yumurtalamya yardımcı oluyormuş.

kızlar birşey daha sorayım tüplerin kapalı olduğunu doktor kontrolü haricinde anlama şansımız var mı ?

ebrubu canım özelden mesaj bekliyorum senden..

anjelik, hadi bakalım kolay gelsin. yaw birde havalar soğumaya başladı ya habire yıkan yıkan zatüre olacağız vallahi:))) ben de bu hafta çarşamba veya perşembeye çift çizgiyi görücem sanırım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…