Preseed kullananlar

cetrefilli gerçekten kuruluk sorunu olanlar için güzel bir ürün, ben az kullanıyorum çünkü ovulasyon zamanı fazla mukus oluyor abartmak istemiyorum olayı :)

damlaumut avatarın pek şirin olmuş güzelim, inşallah öyle bir aile olursunuz.

bels sen ne yazıyon da hiç görünmüyor annamadım heee???

bende kullandim bu ay pre-seedi. beklemedeyim su anda ama hic bir belirtim de yok
yine de Allah'tan umit kesilmez ama benimki bu ay olmayacak sanirim

yumurtlamadan 1 gun once kullandim
3 gun arka arkaya

Elif naz belirti arama, regl belirtileri ile aynı zaten, ayrıca tam da gününde kullanmışsın, hayırlı olsun.:)

arkadaslar bende hic bir belirti yoktu.benim her regli gelmeden 10gun once goguslerim agrir.karnim agrir.1hafta oncesinden halsizlik baslar.kolumu kaldiraamam ama bu ay cok enerjiktim.sadece gogsum sizlamaya basladi,oda normal regli donemindede oluyordu,hicbir akintim yoktu,halende yok sayilir.bezen cok hafif geliyor
5.haftalik bebegim ama halen hicbir belirti yok.sadece regli gununden sonraki gun meme ucu hafif siyahlasti o kadar
size tavsiyem regli gunune kadar hicbir belirti aramayin ve kafaniza takmayin.ayrica pressedi hergun degil birkacgunde bir kullanin.cunku ilk kullandiginizda icizde zaten kaliyor.vede yumurtlamadan 1hafta once baslayin kullanmaya
bol sanslar hepinize
umarim guzel haberlerinizi alirim

25 ovülasyon veya 25 gebelik testi. ya da 15 ovülason/10 gebelik testi.. sipariş veriken belirtiyorsun...
yardımcı olmak isterim. özelden bana isim, adres vs gönderebilirsin..

akşam cvp gelmeyince uğraştım biraz üye oldum.. siparişin 2. kısmında kredi kartı no istiyo.. peki 20 ovülasyon/5 gebelik testi istiyorum diye nerde belirticem.. bu arada ilginize nasıl teşekkür ediceğimi bilemiyorum..a.s. bu arada yeni üye olduğum için özelden msj atamıyorum..

Son düzenleme:
akşam cvp gelmeyince uğraştım biraz üye oldum.. siparişin 2. kısmında kredi kartı no istiyo.. peki 20 ovülasyon/5 gebelik testi istiyorum diye nerde belirticem.. bu arada ilginize nasıl teşekkür ediceğimi bilemiyorum..a.s. bu arada yeni üye olduğum için özelden msj atamıyorum..

rica ederim, buraya birbirimize destek olmak, bilgi paylaşmak için giriyoruz. test ile ilgili sipariş verdiğin satıcıya mesaj gönderip belirtiyorsun. ben öyle yaptım. hemen cevap geliyor, teyit ediyorlar. Normal posta ile gönderdiklerinden detaylı adres ve posta kutusu belirtmeyi unutma.. umarım en kısa zamanda gelir, işe de yarar. ben bu ay ilk defa kullanacağım, hayırlısı :CüvCüv:

Günaydın kızlar... çoktandır foruma girip takip edememiştim... adet olduğumda yumurtlama gününe kadar depresyona giriyorum ondan sonra da yumurtlama zamanı bugünmüki yarınmıki diyestress oluyorum....
benim geçen ay çok stressden dolayı sanırım yumurtlamam çok erken olmuş, ya da hiç olmadı ve adetim bittikten 1 hafta sonra adet oldum.. daha sonra yumurtlamam tam zamanında oldu ama biz sadece yumurtlamadan 2 gün önce çalışma yapabildik :KK43: çünkü ben bir fuara gitmek zorundaydım... preseed kullandım ama bu aydan hiç umudum yok.... benim yeni tarihim 16 ekim ama beni listeye eklemeyin...
Bu arada aysouk çok tebrik ederim canım seni... zaman zaman rüyamda test yaptığımı ve hamile çıktığını görüyorum (sanırım iyice psikolojim bozulmaya başladı :))) ve öyle inanılmaz bir rahatlık ve sevinç oluyor ki içimde ama tabi uyanınca hepsinin hayal olduğunu görüyorum.. kimbilir sende ne kadar sevinmişsindir..Allah hayırlısı ile kucağına almak nasib etsin canım....

Günaydın kızlar... çoktandır foruma girip takip edememiştim... adet olduğumda yumurtlama gününe kadar depresyona giriyorum ondan sonra da yumurtlama zamanı bugünmüki yarınmıki diyestress oluyorum....
benim geçen ay çok stressden dolayı sanırım yumurtlamam çok erken olmuş, ya da hiç olmadı ve adetim bittikten 1 hafta sonra adet oldum.. daha sonra yumurtlamam tam zamanında oldu ama biz sadece yumurtlamadan 2 gün önce çalışma yapabildik :KK43: çünkü ben bir fuara gitmek zorundaydım... preseed kullandım ama bu aydan hiç umudum yok.... benim yeni tarihim 16 ekim ama beni listeye eklemeyin...
Bu arada aysouk çok tebrik ederim canım seni... zaman zaman rüyamda test yaptığımı ve hamile çıktığını görüyorum (sanırım iyice psikolojim bozulmaya başladı :))) ve öyle inanılmaz bir rahatlık ve sevinç oluyor ki içimde ama tabi uyanınca hepsinin hayal olduğunu görüyorum.. kimbilir sende ne kadar sevinmişsindir..Allah hayırlısı ile kucağına almak nasib etsin canım....
canım cok geçmiş olsun, stres herşeyi bozuyo, işte keşke elimizde olsa da takmasak, biliyorum hepimiz böyleyiz, ama yine de sogukkanlı olmak gerekli en azından denemeli:KK66: inşallah bu ay ki çalışmalar yetmiştir bebeğinin gelmesine:)

canım cok geçmiş olsun, stres herşeyi bozuyo, işte keşke elimizde olsa da takmasak, biliyorum hepimiz böyleyiz, ama yine de sogukkanlı olmak gerekli en azından denemeli:KK66: inşallah bu ay ki çalışmalar yetmiştir bebeğinin gelmesine:)

Saol tatlım yaa ama sadece 1 kez ve 2 gün önce denedik :1no2: eğer bu ay öyle bişey olursa bebeğin adını mucize koyarım kaydirigubbakcemile3 şaka bir yana kesinlikle stress yapmamak lazım... artık nasıl olsa öyle ya da böyle bir şekilde çocuk sahibi olacağız diye inanıyorum (tıp çok ilerledi ve olmazsa da alternatif yöntemler var ) ve bu zamana kadar ne kadar çok kendimizi yıpratırsak okadar çok kayıptayız.. biryerde okumuştum insan beyni sadece yaşanan güzel anıların hatırasını saklıyormuş.. yani birgün bebeğimiz olunca sadece ona hamile kaldığını örendiğin andan itibarenki anlarını hatırlayacaksın... onun için öncesinde çok üzülmemeye bakalım diyorum......gamyoncuiremsu

preseed güzelleri hepinize selamlar nasılsınız? ben bira bugün ağrılıyım adet oldum bu ay da olmadı allahın izniyle artık aşılamaya geçiyoruz bu ay beni listeden çıkarabilirsiniz çünkü preseed kullanmıyorum artık hayırlısı allahtan ne diyelim rabbim hepimizin de hayallerini hayırlısıyla gerçekleştirsin inşallah.

shyqueen canım sakın stres yapma...her hastalığın başı stres, üzüntü...elimizdekilere şükredip dua etmek gerekiyor...umarım hayırlısıyla bebişine kavuşursun

shyqueen canım sakın stres yapma...her hastalığın başı stres, üzüntü...elimizdekilere şükredip dua etmek gerekiyor...umarım hayırlısıyla bebişine kavuşursun

saol canım ya.. malesef çok stress yaptım ve adet tarihim falan da çok değişti... hepimiz burada birbirimizi anlıyoruz ve destek olmaya çalışıyoruz ama malesef gerçek hayatta etrafımızdakiler öyle değil... Çok üzgünüm çoook dolayısıyla kimseyle konuşamıyorsun...
bugün cuma ve gerçekten bütün kalbimden aynı zorluğu çeken herkese allah kısa zamanda bebişlerine kavuştursun diliyorum... hem bizim için hem eşlerimiz için çok üzülüyorum.. Allah büyük yaa ne diyim....:çok üzgünüm:

benimde adetim geçeli bir hafta oldu ama şimdi adet belirtileri yaşıyorum iki gün öncede sadece lekelenme oldu. ama gerisi gelmedi geçen hafta çatlamış yumurtada belimde çok ağrıyor

aslında stres yapmaylım derken daha fazla stres oluyoruz. eczacım dedim ki o kadar dayak yiyen kadın o kadar zor durumda olan kadınlar ben ne kadınlar gördüm eli yüzü mor içinde buraya gelip hamile olduğunu öğrenen. rabbim istedikten sonra stres bile olsak gelecek. ben stresin bu kadar etkili olduğuna inanmak istemiyorum.

X