Preseed kullananlar

günaydın kızlaaaar, tuanay devam etsene kullanmaya neden vazgeçiyorsun ki? ceylancım hayırlısı olsun cok sevindim para iadesini geri yapmalarına, sen yine ebaydan siparişini ver de gelecek aya hazır olsun, inşallah bu ay sincapı da bulursan bizlere hediye edersin preseedını:KK66:))
valla ben mayısta ameliyat oldugumdan beri her ay sincap geldi diye ped bile almıyodum son ana kadar kendime:))))

Tamam cetrefilli'm Dediğin gibi erkenden sipariş veriyimde bu seferde ordan beynim dönmesin kafamçokkarıştı O sincap kurdum Bİr gelse sizlere canım feda opuyorumnanaktan
Ben inanıyorum preseedle hamile kalmayan kalmayacak..:icecream:

Kızlar,ben de 3 ay kullandım ama maalesef herhangi bir sonuç elde edemedim.Benim preseedlerimi kibele Amerikadan göndermişti.Elimde 6 tane var.İsteyen olursa özelden mesaj atsın.Aldığım fiyata verebilirim.

Bence bir ay daha kendin için dene be güzelim eminimki meleğin gelecektir akannehir

preseedi ilk kez bu ay kullandım. adetime 2 gün var ve ben dayanamayıp test yaptım tabiki negatif çıktı. anlaşılan ben de bu ay işe yaramadı preseed mafoldumben

zarifcecik ilk ayda hemen olacak diye bişey yok, hem belki de ve inşallah olmustur da degerlerin yükselmemiştir, umudunu kaybetme, hayırlısı olsun inşallah

kızlar merhabaaa ben bu ay kullanmadım preseed ama hamiş olan varmı merak ettim güzel hebrleri olan şincilik varmı aceppp

BıTSıN PRESEDLER
GELSıN BEBıŞLER
DOLSUN GÖBÜŞLER

[/B]:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: :emir_bebek: bebişi bugün gedi. (24.07.09) :nazar: 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar: 1 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...adıda AKYA.
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :nazar: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :nazar: 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :nazar: :CüvCüv:
19- aysouk :nazar: :CüvCüv: :hooray: (4.10.09 presed 2 ay kullandı)

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

kukuleta09...............7/ekim
cicekcik...................8/ekim
made......................11/ekim
cnnsnyrt.................11/ekim
337545...................13/ekim
cetrefilli..................15/ekim
ozemek..................21/ekim
DamlaUmut............22/ekim
bels41....................24/ekim
Ceylan....................26/ekim
Pınar&Musti............3/kasım
anjelic...................
selmas88..............
SadeceMeyra
ss2302
ceylan83
nehir01
casper28
gulayyusuf
sidelya81
zerifecikk
MUTLULUK&
aurora79
Duru_
dnz82
loneliness
sebnemgün
aymes
shyqueen
pelly
kuzu81
volina

starsuzie.................tüp bebeğe geçecek. hayırlısı olsun.
ebrubu.........elbet birgün meleğine kavuşacak...(inş. çok yakın zamanda olur annesinede süpriz

aaaa süperr aysouk kalmış en yeni tazeeeee onu çok çok tebrik ediyorummmmm allah inşlalh tamamına erdirsinnnnnnnn AMıNNNNNNn
darısı bizlerin başınaaaaa damlaumutummm inşallah bak sende habire vesile oluyorsunnn inşallah allahım senide çok bekletmezzz yavrukuşummmm inşallahhh

aa kukuletanında gelmiş reglisii varmı bişey acabaaa yaa inşallah vardır ondan da alırız güzel haberlerrr

Kızlar naber? Çok yoğun olduğumdan giremiyorum, keyfiniz nasıl preseed güzelleri?

kolay gelsin anjeliiic, biz iyiyiz sen nasılsın?

kızlar bişey diycem, benim ilk kullandıgım preseed aplikatörleriyle geldi ya, 6 kullanımlık, bunları tam doldurmama ragmen yine de tüpte preseed kaldı, 8 kullanımlık oldu yani benim preseed:KK66: sizde tam 6 mı cıkıyodu?

cetrefilli ben aplikatörlü olanı ilk defa kullanmaya başladım, fazla kalırsa aplikatörleri sterilize edip kalanı kullanmayı düşünüyorum.

ben ikinci kutuyu da aplikatörlü aldım ya, onunkileri kullanıyorum, daha hiç iki kez kullanmadım bi aplikatörü de sonucta bitecek, son kullandıgım 3ü atmadım, kaynatıp kullanıcam sanırım ben de,artıyo canım yaa görürsün.

oooo anjelic evet canımcım kesin cıkar, çünkü benim tüpte de azcık kaldı, onu da ovulasyon günleri haricinde hafif nemlendirmek için kullanıcam benim kuruluk sorunum oluyor çünkü:KK43:((

aaaa süperr aysouk kalmış en yeni tazeeeee onu çok çok tebrik ediyorummmmm allah inşlalh tamamına erdirsinnnnnnnn AMİNNNNNNn
darısı bizlerin başınaaaaa damlaumutummm inşallah bak sende habire vesile oluyorsunnn inşallah allahım senide çok bekletmezzz yavrukuşummmm inşallahhh

canim cok sagol,darisi basiniza
yilmak yok,umutlu yarinlar hepimiz icin
ben gecen ay preseedi yumurtlamadan 1gun once kullanmaya basladim olmadi,bu ayda yumurtlamadan 1hafta once ilk preseedi kullandim 3-4 gun ara verdim preseede, sonra yumurtlamadan 2gun once kullandim
ama bu arada 3-4gun preseede ara verince her ikigunde bir iliskiye girdik
yumurtlama bittikten 2gun sonrasina kadar
bendce preseedi 2gunde bir kullanmayin.biraz ara olsun.cunku fazla sivi olmasida iyi degil
busefer fazla sividanda sperm fazla hareketli olur

canim cok sagol,darisi basiniza
yilmak yok,umutlu yarinlar hepimiz icin
ben gecen ay preseedi yumurtlamadan 1gun once kullanmaya basladim olmadi,bu ayda yumurtlamadan 1hafta once ilk preseedi kullandim 3-4 gun ara verdim preseede, sonra yumurtlamadan 2gun once kullandim
ama bu arada 3-4gun preseede ara verince her ikigunde bir iliskiye girdik
yumurtlama bittikten 2gun sonrasina kadar
bendce preseedi 2gunde bir kullanmayin.biraz ara olsun.cunku fazla sivi olmasida iyi degil
busefer fazla sividanda sperm fazla hareketli olur

AMİNNNNN canımm
doğru diyorsun aslında ben preseedi 3 ay kullandım her gün kullandım gün aşırı kullandım dediğin gibi 2 gün araylan kullandım yinede olmadı canım bende bıraktım bilmiyorum artık kalan iki tane vardı abimlere verdim onuda belkim onlarda işe yarar bu ayy tatlım artık kullanmıycam ben allaha havale ettim hakkımızda hayırlısı canım

X