Preseed kullananlar

BİTSİN PRESEDLER
GELSİN BEBİŞLER
DOLSUN GÖBÜŞLER

[/B] Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 1 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...adıda AKYA.
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv:
19- aysouk :CüvCüv: :hooray: (4.10.09 presed 2 ay kullandı)

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

kuzu81....................4-5/ekim
volina......................4-5/ekim
kukuleta09...............7/ekim
cicekcik...................8/ekim
made......................11/ekim
cnnsnyrt.................11/ekim
337545...................13/ekim
cetrefilli..................15/ekim
ozemek..................21/ekim
DamlaUmut............22/ekim
bels41....................24/ekim
Ceylan....................26/ekim
Pınar&Musti............3/kasım
anjelic...................
selmas88..............
SadeceMeyra
ss2302
ceylan83
nehir01
casper28
gulayyusuf
sidelya81
zerifecikk
MUTLULUK&
aurora79
Duru_
dnz82
loneliness
sebnemgün
aymes
shyqueen
pelly
starsuzie.................tüp bebeğe geçecek. hayırlısı olsun.
ebrubu.........elbet birgün meleğine kavuşacak...(inş. çok yakın zamanda olur annesinede süpriz

Preseed hergüne dayanmaz yafrum yarın benim 14.günüm işte bakalım hayırlısı..

anladıııım, damla umut anacım beni çıkar alt listeden üste al, ben kesin hamişim bu ay)) adet oldugum hafta kafaları yiyorum, ovulasyondan sonra hamişmişim gibi davranıyorumhihoyyyt

anladıııım, damla umut anacım beni çıkar alt listeden üste al, ben kesin hamişim bu ay)) adet oldugum hafta kafaları yiyorum, ovulasyondan sonra hamişmişim gibi davranıyorumhihoyyyt

inşallah hadi bakalım... sıra bende diyorsun yani... sen testi bir göster hemen üst listedesin. merak etme.. sincabın inş. seninlerdir. ben bu ay 2 hamiş haberi aldım. çok sevindim. bu ay bereketli bir ay bence... :lepi:

inşallah hadi bakalım... sıra bende diyorsun yani... sen testi bir göster hemen üst listedesin. merak etme.. sincabın inş. seninlerdir. ben bu ay 2 hamiş haberi aldım. çok sevindim. bu ay bereketli bir ay bence... :lepi:

ayyy şaka tabi de inşallah hepimizi tez zamanda üst listede görürüz, evet ben de bu ay iki hamiş haberi aldım, hem preseed hem de klomen kullananlardan, ben ikisini de kullanıyorum, öyle ayrı gayrı yapmadım) hayırlısıyla gelsin sağlıklı gelsin ben beklerim

Boşuna Ekim Ayındayız demiyoruz :hulya:ÇAlışın çiftçiler kaydirigubbakcemile3

merhabalar.. ben aranıza yeni katıldım.. preseed i nasıl bulacağım konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz.. bu soru daha öncede eminim sorulmuştur ama 500 küsür sayfayı okumaya inanın üşendim.. ebay diye bi siteye ulaştım ordan sipariş vermeyi beceremedim.. ve böyle sitelere kredi kartı numarası vermeyede çekiniyorum.. en uygun ve güvenilir şekilde nasıl alabileceğim konusunda benim gibi üşengeç olamayıp bana yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı:kedi::uhm:

ben ebay'den aldım. kredi kartı ile, sorunsuz. 1 haftada elime ulaştı. kargo dahil 29,99 $.

ben preseed ı ilk burda duydum yurtdışında daha garanti die okudum hemen kuzene sipariş verdim arkadaşına sölemiş onunda varmış bebek özlemi kız kendinede almış banada postayla 5güne geldi kuzende şaştı bende ama ovulasyon testi gelmedi zaten çok garanti değilmiş onlar kendin daha iyi anlarsın dedi bakalım bugün 12.günüm kasıklarım ağrıyo ama bugün 15.gün ve 17.gün kullanıcam:kedi::kedi:

ben ebay'den aldım. kredi kartı ile, sorunsuz. 1 haftada elime ulaştı. kargo dahil 29,99 $.

25 ovulasyon testilyle birlikte bu fiyata değilmi.. peki ben üye olmayı beceremedim.. sizin üyeliğiniz devam ediyosa ebaya ben direk sizin hesabınıza para yatırsam siz benim adresimi verseniz olurmu..:kedi:

25 ovulasyon testilyle birlikte bu fiyata değilmi.. peki ben üye olmayı beceremedim.. sizin üyeliğiniz devam ediyosa ebaya ben direk sizin hesabınıza para yatırsam siz benim adresimi verseniz olurmu..:kedi:

25 ovülasyon veya 25 gebelik testi. ya da 15 ovülason/10 gebelik testi.. sipariş veriken belirtiyorsun...
yardımcı olmak isterim. özelden bana isim, adres vs gönderebilirsin..

mrb ben 3 aydır klomen kullanıyorum ayın 22 sinde adetim bitti 24 de kullanmaya başladım klomeni. yumurtam geçen hafta çatlamış ama ne zaman bilmiyorum. sanki adet olacakmışım gibi belim ağrıyor yüzümde sivilce çıktı ve bugün akıntımda kırmızılık gördüm. daha bir hafta oldu hasta olalı bu kadar erken hasta olabilirmiyim adetim düzensiz değil. sizce bu belirtiler ne olabilir lütfen bana yardımcı olunuz
preseed den olabilir mi

canımcım ben preseedın hiç bi yan etkisini görmedim, inşallah dediğin şeyler bebeğin senledir de ondan olsun canım ...

canımcım ben preseedın hiç bi yan etkisini görmedim, inşallah dediğin şeyler bebeğin senledir de ondan olsun canım ...

Oleyy iademi yapmışlar ama preseed hayallerim diğer aya kaldı çünkü yumurtlama dönemine yarın giriyorum Hadi hayırlısı..

Kızlar,ben de 3 ay kullandım ama maalesef herhangi bir sonuç elde edemedim.Benim preseedlerimi kibele Amerikadan göndermişti.Elimde 6 tane var.ısteyen olursa özelden mesaj atsın.Aldığım fiyata verebilirim.

günaydın kızlaaaar, tuanay devam etsene kullanmaya neden vazgeçiyorsun ki? ceylancım hayırlısı olsun cok sevindim para iadesini geri yapmalarına, sen yine ebaydan siparişini ver de gelecek aya hazır olsun, inşallah bu ay sincapı da bulursan bizlere hediye edersin preseedını))
valla ben mayısta ameliyat oldugumdan beri her ay sincap geldi diye ped bile almıyodum son ana kadar kendime:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…