Preseed kullananlar

amiiin ceylancım yaaaa amin, zaman zaman geliyolar bana bi, başlarım çocuguna da tedavisine de diyorum, sonra bi anne, bi bebek, bi hamiş görüyorum, yelkenlerim suya iniyo...

aynen vallahi, dün akşam erkenden uykum geldi. uyumadan önce dedim ki bir de çocuğum olsaydı şimdi böyle canın istediğinde uyumak falan imkansız, akşam yemek yapmasan da olur, işten eve gelince uzat ayaklarını oooh keyif yap. şu an en yakın 4 arkadaşım da hamile ve onlar aklıma gelince gene gözlerim doldu ve ne kadar çok istediğimi anladım. Tüm o bahaneler uçtu gitti

Bazen diyorumki aman ne güzel istediğim saatte uyuyorum istediğim saate uyanıyorum ama sonra içime burukluk basıyor ve ağlıyorum..varsın uyumayalım dimi opuyorumnanaktanGelin be kuzucanlar..:1hug:

dogru diyosun ebrucum herşeyin en başı sağlık, geçen şeyi duydum çok üzüldüm, klomen kist yapabiliyormuş, ben zaten bi kistten ameliyat oldum şimdi bi de ilaçtan dolayı kist olcak diye ödüm kopuyo(
meryerm suresini okumaya başlıycam, hep diyorum unutuyorum ya bi başlasam ...inşallah hepimizden güzel haberler alıcaz ebrucum,Allah çok büyük
de mi nasıl da bahen oldugunu biliyoruz( napalım yaa gelecek bizim tosunlar da nazlanıyolar işte, hayırlı sağlıklı evlatlar dünyaya getirelim inşallah

Bazen diyorumki aman ne güzel istediğim saatte uyuyorum istediğim saate uyanıyorum ama sonra içime burukluk basıyor ve ağlıyorum..varsın uyumayalım dimi opuyorumnanaktanGelin be kuzucanlar..:1hug:
ama her ay adet bunalımıyla karar veriyorum daha gitmiycem doktora, yumurta takibine falan diye, sonra kendimi yine alttan muayene olurken buluyorum, çok büyük bi travma valla her seferinde deli oluyorum, alışamadım((

lanet olsun bu doktora aylardır hem paramı hem umudumu sömürmüş bugün doktorumu değiştirdim. meğer eskisi çok önemli ama küçük bir ayrıntıyı atlıyormuş. kadınlar kulubu sayesinde bilgilendim ve doktorumu değiştirdim. allahdan meraklı biriyim çok moralim bozuldu bu ayda gitti güya doktorun dediğine göre bugün yumurtlama günüm ama baktılar yumurta çoktan çatlamış.gerizekalı hem yumurtalıkların çalışmıyor diyor hemde yumurtlama günümü hiç takip yapmadan normal bir kadının yumurtlama gününe göre ayarlıyor. çalışmıyor dediği o yumurtalar çoktan büyümüşde çatlamış bile hemde bugünden çok önce eşim onun dediği günler dışında bişey olacak korkusuyla yanıma yaklaşmadığı için aylardır boşa kürek çektik.

canımcım sen işini sağlama al bencede.. ovülosyon test al evde kendinde takip et.
sürekli dokotra gidip takip yaptırmana gerek kalmaz. hemde yumurtalama günlerini tanımış olursun. dokotra gitme demiyorum sakın yanlış anlama dediklerimi belki bilmiyorsundur diye söyledim. bende önceleri bilmiyordum hep burdan öğrendim. ovülosyon testler var g.g. dan alabilirsi hemde ucuz . evde takip yaparsın preseed i de doğru günlerde kullanmış olursun... tez zamanda gelir inş. meleğin..

yapacaktım bende bu ay geç kaldığımız için almamıştım ben zaten tahmin etmiştim gg neresi

özemek günaydın canım,
sana tavsiyem kimseye lanet okuma...lanat döner dolaşır sahibini bulurmuş...kötü olaylarla karşılaşsak bile iyimserliğimizi hiç kaybetmeyelim a.s. her hayırda bir şer; her şerde bir hayır arayanlardan olmak gerekiyor...bak ne mutlu sana, araştıra araştıra doğruyu bulmuşsun..şimdi sakin sakin hamile kalmayı denemek kalmış...hem vücudumuz her zaman aynı olmuyor..bazen yumurtalar erken bazen de geç çatlayabiliyor...bu yüzden düzenli bir ilişki en mantıklısı...ovülasyon testleri de işi kolaylaştırıyor...

hadi kolay gelsin sana, sevgiler

teşekkür ederim dün gerçekten çok canım yandı her ay belli olmayabilir ama benim doktorum zaten hiç takip etmedi kafasına göre yaptı. sorun sende psikolojik diyerek benide çok gerdi çok üzdü. bunlarınkisi umut tacirliği hiç umursamıyorlar

bu kadar ucuz mu hayat tabi kendi hiç yaşamadı o günleri adet günleri geldiğinde insanın nasıl ömrümden ömür gittiğini

bels41 Günaydınlar canım benim ne güzel karşılama aldınmı preseed kızlar anlatmışlar sayende bende öğrendim :lepi:

Kıslar selam, nasılsınız? Ben çalışma dönemine girdim dün itibariyle, artık 10 gün boyunca dinlenmek yok :)

Kıslar selam, nasılsınız? Ben çalışma dönemine girdim dün itibariyle, artık 10 gün boyunca dinlenmek yok :)

Bende yarın itibariyle başlayacağım Ekimde ekelim iyicene :asigimimi kızlar ..

eneeee 10 gün mü çalışıyosunuz siz? biz perşembeden başladık, pazar son verdik, valla çok yorulduk, günaşırı mı arıycaksınız sincabı hergün mü

valla ben bu ay hergün aramayı düşünüyorum :roflol::roflol:

e anacım canım dayanmıyo valla, benim doktor 3 gün dedi biz beş gün aradık sincabımızı adete kaç gün kala bırakıyosunuz, hergün preseedla mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…