Preseed kullananlar

selam arkadaşlar daha öncede sormuştum ben bu ay kullanıcam preseed ama nasıl kullanacağımı tam bilmiyorum kullananlar anlatabilirmi :eek:

kafama göre kullanıcam kimse bilmiyo yada umursamıyo heralde :sinifsinif::sinifsinif:

kafama göre kullanıcam kimse bilmiyo yada umursamıyo heralde :sinifsinif::sinifsinif:

ovülasyon öncesi ve olduğu günlerde ilişkiden 5-10 dk önce jeli vajina içine aplikatör ile sıkıyorsun canım. bu kadar

Angelic'mm :)
Günaydınlar nasıl keyifler
adet oldummm... mafoldumben
bidahaki tarih 3 kasım
hala preseed alamadım bu ay kullanamayabilirim ing. iyi olmadığı için sipariş veremiyorum yarın 1-2 arkadaşımla görüşüp onların engin bilgilerinden yararlanmam lazım :jeyyar::ecrin_bebek:

Günaydınlar ..canım benim bende yardım edebilirim.. ,
Buarada sağlık olsun inanıyorum bu topicte preseed le herkes hamile olacak bende bu ay daha sipariş veremedim pahalı yerden verdim onu iptal ettirdim fakat 1,5 haftadır paramı iade etmedikleri için hala alamadım...Bu ay kullanmam neredeyse imkansız kaldı perş günü yumurtlamam başlıyor

BİTSİN PRESEDLER
GELSİN BEBİŞLER
DOLSUN GÖBÜŞLER

[/B]:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: :emir_bebek: bebişi bugün gedi. (24.07.09) :nazar: 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar: 1 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...adıda AKYA.
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :nazar: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :nazar: 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :nazar: :CüvCüv:
19- aysouk :nazar: :CüvCüv: :hooray: (4.10.09 presed 2 ay kullandı)

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

aymes....................29/eylül
shyqueen................29/eylül
pelly.......................1/ekim
kuzu81....................4-5/ekim
volina......................4-5/ekim
kukuleta09...............7/ekim
cicekcik...................8/ekim
made......................11/ekim
cnnsnyrt.................11/ekim
337545...................13/ekim
cetrefilli..................15/ekim
ozemek..................21/ekim
DamlaUmut............22/ekim
bels41....................24/ekim
Ceylan....................26/ekim
Pınar&Musti............3/kasım
anjelic...................
selmas88..............
SadeceMeyra
ss2302
ceylan83
nehir01
casper28
gulayyusuf
sidelya81
zerifecikk
MUTLULUK&
aurora79
Duru_
dnz82
loneliness
sebnemgün
starsuzie.................tüp bebeğe geçecek. hayırlısı olsun.
ebrubu.........elbet birgün meleğine kavuşacak...(inş. çok yakın zamanda olur annesinede süpriz

Damlaumudum bir hamiş olsanda şu avatarını değiştirsen nedense ne zaman görsem üzülüyorum ..Bizleri çok guzel yansıtıyor..

canım arkadaşlar yazmış ama ben yine anlatayım. ovülosyon testlerle birlikte kullanırsan gününü kaçırmamış olursun. g.g. dan alabilirsin ucuz testlerden. çift çizgiyi yakaladığın günü ve bir sonraki günü mutlaka değerlendir tabiki preseedle . 15 dk önce vajina içine sıkıyorsun bazı arkadaşlar 15 dk beklemiyorlar bile.. sen bilirsin. hayırlısı olsun. inş. tez zamanda kavuşursun meleğine.

Damlaumudum bir hamiş olsanda şu avatarını değiştirsen nedense ne zaman görsem üzülüyorum ..Bizleri çok guzel yansıtıyor..

aaahh keşke... inş. vakti zamanı var... olacak az kaldı ben inanıyorum.. inş. hepimizin birden olur. allah gönlüne göre versin......

Angelic'mm :)
Günaydınlar nasıl keyifler

Günaydınlar ..canım benim bende yardım edebilirim.. ,
Buarada sağlık olsun inanıyorum bu topicte preseed le herkes hamile olacak bende bu ay daha sipariş veremedim pahalı yerden verdim onu iptal ettirdim fakat 1,5 haftadır paramı iade etmedikleri için hala alamadım...Bu ay kullanmam neredeyse imkansız kaldı perş günü yumurtlamam başlıyor

cetrefilli'mmm nasılsın canım..

günaydınlaaar

ceylancım iyiyim canım sen nasılsın? türkiyeden yaptıgın siparişi iptal etttin öyle mi? e para iadesi hemen yapmaları gerekmiyor muydu??

kızlar ben geçtiğimiz ay klomeni kullandım ve perşembe günü çatlatma iğnemi oldum, perşembe akşamından itibaren sabahlı akşamlı birliktelik önerdi doktorum...haftasonuna denk geldi allahtan da bu ay hem dualarım, hem klomen hem preseed...derken allahım güldürecek inşallah, gerçi her ay bir umutlanacak şey oluyor sonra suya düşüyor ya....napalım, umut herşeyimiz

günaydınlaaar

ceylancım iyiyim canım sen nasılsın? türkiyeden yaptıgın siparişi iptal etttin öyle mi? e para iadesi hemen yapmaları gerekmiyor muydu??

Sorma 3 gün dediler hala yok dün aradık kartımın son numaralarını aldılar biz size döneceğiz valla insan bu kadarmı şanssız olur eşimde diyorki bilmediğin sitelerden alışveriş yaparsan olacağı bu mafoldumben

ya bilmediğin site deil de işte nerden kazıklayacaklarını şaşırdıkları için, muhtemelen de satışlar düştü tabi, para konusunda oyalıyorlar...

kızlar ben geçtiğimiz ay klomeni kullandım ve perşembe günü çatlatma iğnemi oldum, perşembe akşamından itibaren sabahlı akşamlı birliktelik önerdi doktorum...haftasonuna denk geldi allahtan da bu ay hem dualarım, hem klomen hem preseed...derken allahım güldürecek inşallah, gerçi her ay bir umutlanacak şey oluyor sonra suya düşüyor ya....napalım, umut herşeyimiz

Canım çok ilginç son gittiğim iki dr.dan biri çatlatmadan sonraki 3 gün birliktelik hergün 1er kez
Diğer dr.umda günaşırı ilişki öneriyordu ama artık hiçbirine gitmediğimden kafama göre takılacağım :lepi:

Canım çok ilginç son gittiğim iki dr.dan biri çatlatmadan sonraki 3 gün birliktelik hergün 1er kez
Diğer dr.umda günaşırı ilişki öneriyordu ama artık hiçbirine gitmediğimden kafama göre takılacağım :lepi:

valla sivasta adam gibi bir doktor oldugu için kafamı karıstıran çok olmuyo benim:roflol:
ama hergün gercekten yorucu oluyo:eek: bir de doktorun verdiği günlere endekslemek stres yapıyo aslında, ben genelde eşime söylemiyordum doktorun verdiği günleri de, arka arkaya diyince mecbur söylemek zorunda kaldım:jeyyar:

valla sivasta adam gibi bir doktor oldugu için kafamı karıstıran çok olmuyo benim:roflol:
ama hergün gercekten yorucu oluyo:eek: bir de doktorun verdiği günlere endekslemek stres yapıyo aslında, ben genelde eşime söylemiyordum doktorun verdiği günleri de, arka arkaya diyince mecbur söylemek zorunda kaldım:jeyyar:

Cidden çok kötü oluyor peşpeşe CADIARZU Allah inşallah hepimize meleklerini yollarlar ..

Cidden çok kötü oluyor peşpeşe CADIARZU Allah inşallah hepimize meleklerini yollarlar ..

amiiin ceylancım yaaaa amin, zaman zaman geliyolar bana bi, başlarım çocuguna da tedavisine de diyorum, sonra bi anne, bi bebek, bi hamiş görüyorum, yelkenlerim suya iniyo...

çetrefilli inşallah güzel haberlerini alırız...aman stres yapma...sakin sakin bekle...adetine az kala da uzak tut o hamilelik testlerini...bol dua et, hayırlısı ne ise o olsun diye...öncelikle sağlık bunu hiiiiççç unutma canım...

X