Preseed kullananlar

selam kızlar ben adet oldum listeden kaldırabilirsiniz pazartesi doktora gideceğiz Yeni tarih vermeyeceğim çünkü ümit edip hayal kırıklığına uğramak beni çok yordu Ve açıkçası artık fazla da düşünmek gün saymak istemiyorum belki de sitres yapatığımız için hamile kalamıyoruz
Günü yakın olan arkadaşlar Allah yardımcınız olsun inşallah sizlerin güzel haberlerinizi alırız

slm kızlar ben bugün adet oldumm ( yeni tarihim 7 ekim inşallah sizlerden güzel haberler alırız...
canım benim yaa üzülmeee sakınn oof yaaaa :sinifsinif: nedir bizim bu çektiğimiz tatlım benimde günüm bugün geldi gelicek gibi valla bizde senlen peşpeşe gidiyoruz inşalalh peşpeşe hamiş kalırız tatlımmm hayırlısı olsun hakkımızda tatlım yaaa

selam arkadaşlar,
bende yeni sipariş verebildim preseedi türkiyedeki çok pahalı olduğu için şu malum e--bay denen yabancı siteden verdim siparişimi bir hafta oluyor ne zaman gelir tam bilmiyorum sizin siparişleriniz ne kadar sürede geldi. bu arada 8 li preseed + 25 li ovulasyon testine toplam 29 dolar yani 45 lira ödedim. sitede kargo ücreti yok diyordu. inşallah ürün elime geçince tam emin olacağım.

kızlar merhaba 3.hormon testımın sonucu dun cıktı fsh 7 76 gozukuyo gecen ay 6 ondan oncekı ayda 9 54 du.yarın dr gıdıcem artık asılamamı yoksa tup bebekmı ne gerekıyosa ona gecıcez.bırde rahım fılmı var galıba sırada hayırlısı bakalım

merhaba kızlar ben bugün kırmızı kartı yedimmmmmmmmmmm doya doyaaa hemidee
neyse bu ay preseed kullanmıycam artık 3. oldu kısmet olmadı iki adet kalmıştı belki onları bitirririm hakkımızda hayırlısı kızlar
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
şimdi daha iyiyimmm kaydirigubbakcemile3

BıTSıN PRESEDLER
GELSıN BEBıŞLER
DOLSUN GÖBÜŞLER

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 2 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

Pınar&Musti..............8/eylül
kuzu81.....................9/eylül
aurora79.................13/eylül
337545...................17/eylül
sidelya81................17/eylül
Duru_.....................19/eylül
cetrefilli..................22/eylül 2.kez kullandı
dnz82....................23/eylül
sebnemgün.............26/eylül
ayrederya ...............27/eylül
aymes....................29/eylül
shyqueen................29/eylül
loneliness...............29/eylül
anjelic....................30/eylül
selmas88...............30/eylül 2.denmesi
aysouk....................3/ekim
kukuleta09...............7/ekim
cicekcik...................8/ekim
starsuzie.................tüp bebeğe geçecek. hayırlısı olsun.
cnnsnyrt
SadeceMeyra
ss2302
ceylan83
nehir01
aysouk
casper28
gulayyusuf
ebrubu.........elbet birgün meleğine kavuşacak...(inş. çok yakın zamanda olur annesinede süpriz olur)

kızlar bu preesedı nerden sıpariş verıyoruz bende ıstıyom almak

slm kızlar. şu an cok heyecanlıyım. 2 yıldır bebek istiyoruz. gecen yıl 1 düşük ve ocak ayında da 1 dış gebelikten sonra umutlarım iyice kırılmıştı. bu ay ilk defa preseed kullandım. sabah test yaptım. baktım cok belli belirsiz ikinci bir çizgi gördüm. ama benden baska kimse göremedi. cok umutlanmadım çünkü çizginin yeri olabilir dedim. ama az önce teste tekrar baktım ve koyulaşmıştı. hala cok silik tabiki ama sabahkine göre baya iyi. eşime gösterdim o bile gördü zemuszemus sabah tekrar yapacağım. çift çizgiyi yine görürsem kan testi yaptırırım artık. kızlar dua edin adetime daha 4 gün var ama silik de olsa bi çizgi yakaladım. sabah haber verirm. :Saruboceq:

hihoyyythihoyyytsidelyacım, çok sevindim, inşallah yarın sabah ki çift çizgin daha net çıkar ve inşallah kucağına sağ salim alacağın hayırlı bir bebişin olur

Öncelikle çok sevindim canım.. inşallah allah tamamına erdirir. Ben de bu ay ilk kez kullanmak istiyorum ama tam olarak nasıl kullanıyoruz yani içinde yazdığı gibi ilişkiden 15 dk önce mi kullandın yoksa ilişkiye girmeden hemen önce mi?

günaydın shygueen, ben yatağa girmeden 10-15 dakika önce kullandım, tam ovulasyon günlerimde 4 kez kullandım, inşallah faydasını da görmüşümdür. ilişkiden hemen önce kullanman zor olabilir, konsantreniz bozulur, ayrıca oldukca da derine enjekte etmeni öneririm, çünkü ben son kullandığımda bi sağa dönmemle hemen hepsi içimden gidiverdi...

bu arada sidelya testini yapmıştır, gelse de sonucu söyleyse bize...

teşekkür ederim canım. İnşallah hamiledir, inşallah yanılmamıştır. Umarım hepimiz bu ay
istediğimizi buluruz. Yarın da kadir gecesi herkes için dua etmek istiyorum, anne-baba olmak isteyen herkes için...

teşekkür ederim canım. İnşallah hamiledir, inşallah yanılmamıştır. Umarım hepimiz bu ay
istediğimizi buluruz. Yarın da kadir gecesi herkes için dua etmek istiyorum, anne-baba olmak isteyen herkes için...

teşekkür ederim güzel dileklerin için,allah dualarımız kabul etsin, kimsenin kucağını boş bırakmasın rabbim....

merhaba kızlar. sabah test yaptım. farklı bir markaydı ve çıkmadı kafam karıştı dün neden çıktı peki. umarım testte yanlışlık yoktur. öğle arasında gidip kan testi yaptıracağım. dayanamıcam bu strese artık

bence de en sağlamı kan tesi olur sidelya, hayırlısı olsun, inşallah hamilesindir..

Kızlar günaydın, nasılsınız?
Sidelya inşallah hayırlısıyla hamilesindir canım, bence olmasa bir şey idrar testinde çıkmazdı, kan testi yaptır da rahatla güzelim.

canim insallah hamilesindir. enteresan bir durum vart. ozellikle dis gebelik gecirenlerde ise yariyor yaaaaa.
hadi hamilerimiz cogalsin. uzun zamandir mutlu haber almiyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…