Preseed kullananlar

selam kızlar nasılsınız,varmı güzel haberi olan?????
benim bu ay çok aksi herşey,aşırı kasık ve bel ağrılarılarının sonu vajinal enfeksiyon çıktı,dün doktordaydım,simir testi yapılldı onu 2-3 sonra alacakmışım,merak ve endişeyle bekliyorum,anlayacağanız bu aydan hayır yok

çiçekciğim gelmedi henüz. ((

starsuize üzüldüm ama çok şükür tıpta altarnatifler var. ben tüp bebek konusunda çok bilgisizim. aşama aşama yaşadıklarını banada yazarsan çok sevinirim. yola çıkarken hiç yoktan benden bir adım önde olan arkadaşımın bilgilerinden yararlanırım.

cnn inşallah bu ay bebek müjdesini alıp bizleride sevindirirsin. Allah gönlüne göre versin canım. belirtiler bile insanı mutlu ediyor. )

iyi akşamlar kızlar...

özeline msj attım...iyi dileklerin için çok teşekkür ederim...

çoook heyecanlıyım yarın başlıyoruz randevu aldım

kızlar ıyıgeceler hepınıze.bu ayda preseede ragmen adet oldum.bende paketı bıtırıp bıdaha almamayı dusunuyorum.bırde artık kafama takmıyorum.olmadı tup bebek.napalım normal yolla nasıp etmıyecek rabbım ınsallah tu bebekle olur.yumurtalarımız tukenmeden bıran once tedavıye baslamalıyız.yasım 28 bu sene ınsallah nasıp olur yavrularım bıze.sızlerde uzulup kahretmeyın.yaradanım verıcek zamanı bılıyo karısmıyalım ısıne.ayderyacım benım yenı adet gunum tahmını 6 ekım canım.opuyorum hepınızı.

günaydınlar kızlar, ve ovulasyonumun son gününe kadar preseedı kullandım, hayırlısı olur inşallah, hem de kafamda cok büyütmüyorum hsg sonucum temiz ya, verecek olan allah elbette zamanını biliyor:)

kuzu 81 hepimiz hayırlısını istiyoruz Allah gönlümüze göre verir inşallah.. tüp bebek olayını bende düşünüyorum. dediğin o trenide kaçırmayalım barı..starsuzie bugün doktora gidecek tüp bebek için.:))) inşallah onun hayırlı haberlerini alırız ve tekrardan cesaretleniriz. kalbim bugün onunla...

cetrefilli bu ay bizi sevindirenlerden olur müjdeli haberi verirsin inşallah. yumurtlama öncesi ve sonrası nasıl çalıştın :)) öncesinde sonrasında mı yoksa yumurtlama günüde mi? benimde bir iki günüm kaldı. geçen ay çift çizgiyi gördüm ve çalıştım. ertesi günde çift çizgiydi ogünde çalıştım ama sonuç olumsuz oldu..

selamcııım saol canım hayırlısı inşallah, ben ovulasyon testi kullanmadım, doktoruma gittim yumurta takibi için gidiyorum zaten her ay, pazar pazartesi salı gün çıkardı, ben perşembe de sincap aramıstım yani hem öncesi hem sonrası çalıştım, eger bu ay adet olursam klomen verek doktorum da preseed bitti sayılır, 2 kit kaldı, ebaydan almayı başaramazsam size başvurcamtabi dilegim inşallah ihtiyac olmaması...

inşallah canım benim bir daha bu ürüne hiççç ihtiyacın kalmaz. hayırlı haberlerini bekliyoruz...

dün adet tarihimdi bugün oldu malesef...
yarın tüp bebek için başlıyoruz...
seninle aynı fikirdeyim yıprandım daha fazla yıpranmak istemiyorum.biz elimizden geleni yapalım Allah kısmet ederse olur artık

hayırlısı olur inş. canım inş. tek beklerken ikiz olur.... sonra uğraşır durursun..

kızlar bu ay olacak galiba..bebeğime kavuşacağım...içimde öyle hisler oynaşıyor
Allahımmmm nolurr hüsranla sonlanmasın bu umutlarım...

inş.. canım amin.... tez zamanda gelir bebişin

bitsin preesedler
gelsin bebişler
dolsun göbüşler
sositososito

yeni bir slogan süperrrrrrrr

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 2 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

Pınar&Musti..............8/eylül
kuzu81.....................9/eylül
gulayyusuf..............10/eylül
cicekcik..................12/eylül
kukuleta09..............13/eylül
aurora79.................13/eylül
cnnsnyrt.................16/eylül
337545...................17/eylül
sidelya81................17/eylül
Duru_.....................19/eylül
cetrefilli..................22/eylül 2.kez kullandı
dnz82....................23/eylül
sebnemgün.............26/eylül
ayrederya ...............27/eylül
aymes....................29/eylül
shyqueen................29/eylül
loneliness...............29/eylül
anjelic....................30/eylül
selmas88...............30/eylül 2.denmesi
aysouk....................3/ekim
starsuzie.................tüp bebeğe geçecek. hayırlısı olsun.
SadeceMeyra
ss2302
siber
batik
ceylan83
nehir01
osmaniye80
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
asi74
KEDERSİZ
volina
misi
casper28
ebrubu.........elbet birgün meleğine kavuşacak...(inş. çok yakın zamanda olur annesinede süpriz olur)

ayrederyacım ben ikinci kez derken bu ay ilk ama kit anlamında 4. yü kullandım canım...

selmacım ramazandan dolayıdır bu durgunluk üzülme sen, burdaki kızlar preseeda küsse de arkadaşlıklarını bırakmazlar:1hug:

cetrefilli canım benim kendime hakim olamıyorum saatte bir giriyorum. ah ah bu sayfadan birde ben uzaklaşabilsem aklımdan bir çıkarabilsem şöyle bir ay falan sonra gelip sizlere müjde versem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…