Preseed kullananlar

dnz82 canım sen hamıle olabılırsın hatta ustune gormuste olabılırsın bence test yaptır canım ınsallah hamılesındır.

ah canım keşke,ama benim aklıma ilk olumsuz şeyler geliyor sabahtan beri eyvah kesin bende kötü bi şey var diyorum,işin en kötüsüde benim bu durumda doktora gitmem gerek ama ikamet değiştirdik 1 ay önce edirnede oturuyordum şimdi istanbul sarıyerdeyim,kısaca daha burayı öğrenemedim tek başıma gidip gelemiyorum mecbur eşimin izinli bi gününü yakalamam lazım

arkadaşlar hepimiz de almak istiyoruz o nedenle bence yurt dışından getirtelim...bu bize haksızlık yutdışında fiyatlar yarısından bile daha ucuz ve içinde 10 tane gebelik testi de veriyorlarmış...loneliness arkadaşımız özelimize yazarsa biz de birbirimizin özeline yazarız...hem de biz de tepkimizi koymuş oluruz çünkü bütün umutlarımızla bu ürünü alıyoruz bizim umutlarımız onların haksızca para kazanma fırsatı olmasınn...

arkadaşlar hepimiz de almak istiyoruz o nedenle bence yurt dışından getirtelim...bu bize haksızlık yutdışında fiyatlar yarısından bile daha ucuz ve içinde 10 tane gebelik testi de veriyorlarmış...loneliness arkadaşımız özelimize yazarsa biz de birbirimizin özeline yazarız...hem de biz de tepkimizi koymuş oluruz çünkü bütün umutlarımızla bu ürünü alıyoruz bizim umutlarımız onların haksızca para kazanma fırsatı olmasınn...

evet yurt dışı fiatları ucuz dediğin gibi yanındada gebelik testi hatta bazıları ovülasyon testi veriyor,ama benim ingilizcem yeterli olmadı bu sitelere giriş yapıp alışveriş yapmaya,lütfen bişey öğrenip bi çözüm bulursanız beni unutmayın:kedi:

evet yurt dışı fiatları ucuz dediğin gibi yanındada gebelik testi hatta bazıları ovülasyon testi veriyor,ama benim ingilizcem yeterli olmadı bu sitelere giriş yapıp alışveriş yapmaya,lütfen bişey öğrenip bi çözüm bulursanız beni unutmayın:kedi:

tamam canım ben de burdan sipariş vermiştim ve 60 tl idi...şimdi ben de yut dışı adresini temin etmeye çalışıyorum sen buralara takılırsan birbirimizin özeline yazarız canım...allah herkese hayırlı zamanda sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah...

yauw kargo ücretini halledersek ben sana yardımcı olurum denizcim...kurtarabilirsek 6-16 usd kurtaracaz

ya arkadaşlar preseed com adresinden "order now" yazan butona tıklayınca ürünler geliyor, ürünü seçtiğinizde de bu ürünü alabileceğiniz web adreslerini yazıyor. birinci adres yani early pregnancy tests adresinden alabilirsiniz.Ama amerika dışı yollama 29 dolar diyor, hepiniz beraber sipariş verirseniz bir kez ödemiş olursunuz bu fiyatı

yurt dışı sitelerinde bedava yollayan varsa o siteyi almak önemli...benim baktığım sitede 6-16 usd kargo...baktığım ürün ise 16.5 usd..tabii daha pahalıları da var

kızlar,
benimde bu ay preseed lerim bitti. arkadaşlardan biri çok mantıklı bir öneride bulunmuş. toplu alım yapalım. istanbulda ki arkadaşlar beraber alırsak mükemmel olur. yurtiçi kargo ücretleri makul. çözüm buluan arkadaşlar beni atlamayın. yaklaşık 10 günüm falan var. birde hepimiz aynı fikirdeyiz. burada satış yapan firmaya da tepki olur. kk sayesinde satışları arttı. bakalım bizler almayınca nasıl patlayacak o mallar elinde. beni de unutmayın.... ödemeyide ingilizcesi olan sipariş verebilecek bir arkadaşın hesabına havale yaparız. ne dersiniz?

merhaba arkadaşlar,bence preseed yetkili satıcılarının yaptıkları şey çok çirkin..Daha geçen hafta fiyat 59tl iken bu hafta 130 a çıkarmışlar.Bu ürünün yurtdışı fiyatı 16 dolar,yani arada dağlar kadar fark var.bence tepkimizi göstermeli ve onlar fiyatları düşürene kadar yurtdışından almalıyız..

arkadaşlar ben bir kez almıştım, 20 miydi 25 miydi neydi...adamlar bana son kullanma tarihi geçmiş ürün gönderdiler kullanmadım..üstüne de pek düşmemiştim...biraz zor zamanlar geçirdim çünkü bir dönem, Allah kimsenin başına vermesin...neyse...130? bunlar delirmiş herhalde...ben kendimi biliyorsam bu adamları çiğ çiğ yerim ben...siz yeter ki bana ürün ambalajının üstünde sağlık bakanlığı nın onayı var mı onu söyleyin...bir de son kullanma tarihine muhakkak bakın derim

kızlar epey bir kişinin özeline yolladım. gerekli bilgileri. kargo ücreti yok. kafasına yatan alabilir.

inanmıyorum yaa aynı şeyleri yaşamışız benimde 2 aydır önce kahve lekelenme sonra kanama başlıyor...hiç böyle olmazdı geçen ay ben ilk preseed denememden bi de lekelenmeden dolayı yerleşme kanaması diye heryeri araştırmıştım sonra hüsrana uğradım tabii...hatta geçen ay duru şeyi farketmiş normal adet görenlerin son zamanlarda önce lekelenme olduğumuzu... bunu başka kişilerde yaşamış çünkü ve preseedin böyle bi etkisi olabilir mi acaba diye düşünmüştü ve bizimle paylaşmıştı...

yok canıım değil. stresten sanırım. bu benim ilk kullanışımdı. ama geçen ay da aynısını yaşadım. 2 gün önce damla damla gelmeye başlıyor. ama günde 2-3 damla ancak. ve de rengi koyu. 2-3 gün sonra ancak sökülüyor.

loneliness banada atarmısın veya diğer adresi alan arkadaşlar gönderi yapabilirmisi niz?

teşekkürler

kızlar epey bir kişinin özeline yolladım. gerekli bilgileri. kargo ücreti yok. kafasına yatan alabilir.

canım çok sağol ,girdim siteye kayıt oldum ürünü aldım, sanıyorum aldım gerçi hala emindeğilim ,cahilliğimi bağışla kafanı ağrıttım,biraz daha inceleyeyim bi kaç sorum daha olabilir sana

loneliness çok sağol tatlım, özel mesajına bişii yasdım bakar mısınnnn...luuutfeeeen :)))

deniz kredi kartı ile ödemeyi yaptın mı canım...karg ücreti çıkıyor mu devamında

kredi kartı nosunu girdim satış gerçekleşti sanırım, bu ürünü aldınız diyor,ama devamında bi şey çıkmadı kargoyla ilgili bende onu anlamaya çalışıyorum kargo ücreti olmayabilirmi yanlış bi şeymi yaptım acaba

kızlar acil bilgi ve yardımlarınıza ihtiyacım var,

geçen ay 33. günde adet oldum ve 20. günde yumurtlama çubuğu ile tesbitim doğrultusunda yumurtladığımı anladım ve günü değerlendirdim. ama işe yaramadı...

bu ay geçen ayı baz alıp 19 veya 20 nci günde yumurtlayacağımı düşündüm ama tabi ki yumurtlama çubuğunuda ihmal etmedim.

ancak enteresan bir şey oldu ve adetten sonra ki 14, günde yumurtladım. yani ayın 16 sında. (iki çizgide kan kırmızısıydı) günü değerlendirdim. 17 sinde de iki çizgi kan kırmızıydı onuda değerlendirdim...

şimdi sorum bugün yumurtlamamın üstünden 14 gün geçmiş olacak. dün idrar testi yaptım göstergede silik bile çizgi yoktu. yani yumurtlamadan sonra 13. günde test yapmama rağmen çizgi yoktu.

normalde standart olan yumurtlama sonrası 14 gün sonra adet olunması gerekir mi? 13, günde testin negatif çıkması sizce ne?

X