Preseed kullananlar

Benim dikkatimi çekti bazı arkadaşlarımız geçen günleride kısaca okudum preseed kullandıkları ay bir hafta erken regl oluyorlar bunun nedeni ne olabilir çok merak ediyorum açıkçası..Benim 8 günüm var reglime şimdilik herhangi bir lekenmem yok ancak 3 gündür hafif hafif regl sancılarım oluyor ara ara lavoboya gidiyorum birşey yok preseed yan etki yapıyor desem öyle bir ürün değil,acaba bizim bünyelermi hassas :uhm:

canım yaa haklı olabilirsin gerçekten...niye böyle oduki acaba?CADIARZUCADIARZU

Kızlar bugun kan tahlılımın sonucunu almaya gıttım ve fsh ım 6 ya dusmus gecen ay 9 58 ıdı cok sevındım hayıt ıcıyorum 1.5 aydır ve bence bu sonucum ona baglı onun sayesınde dustugune ınanıyorum yıne bugun kan verdım guatr ıcın yarında onun sonucunu alıcam ınsallah oda ıyı cıkar .yanız kızamıkcık aşısı dıye bısey cıkmıs onu vurdurmamız gereklıymıs ama sonrasında 2 ay korunmamız gerektıgını soyledı dr rum.ama ben vurunmak ıstemıyorum korunmayı bırakmakta.bu konuda bılgısı olan varmı arkadaslar

Kızlar bugun kan tahlılımın sonucunu almaya gıttım ve fsh ım 6 ya dusmus gecen ay 9 58 ıdı cok sevındım hayıt ıcıyorum 1.5 aydır ve bence bu sonucum ona baglı onun sayesınde dustugune ınanıyorum yıne bugun kan verdım guatr ıcın yarında onun sonucunu alıcam ınsallah oda ıyı cıkar .yanız kızamıkcık aşısı dıye bısey cıkmıs onu vurdurmamız gereklıymıs ama sonrasında 2 ay korunmamız gerektıgını soyledı dr rum.ama ben vurunmak ıstemıyorum korunmayı bırakmakta.bu konuda bılgısı olan varmı arkadaslar

merhaba canım hayıtın işe yaramasına fsh değerinin düşmesine sevindim..diğer konuda keşke bilgim olsa idi ama ne desem yalan demiş olurum tatlım

selam canım geç bayağı olmuş sen yazalı ama eşim gelmişti şimdi okudum normal değerlerin 4-6 arasında olması gerekiyor benim bildiğim kadarıyla

okis tatlum onemli degil
ya bu arada laubali arkadasimiz vardi dr a gidicekti sonra ne oldu haberi olan varmi gunu gecmisti

tesekkur ederim canim sayfadan baktim yakin olan bir yer buldum .en kisa zaman daalacagim.ozelim kapaliymis bilmiyordum tekrar tesekkur edrim canim.[

umarim faydasini gorursun.bize yaz sonuclarini
benimde ovulasyonum bu hafta, ilk defa pre-seed i kullanacagim

GOOD LUCK! yerimseniben

canim benim yumurtlama donemim gectigi icin bi dahaki aya kullanacagim .umarim sen ben listedeki arkadaslar isteyen herkes enkisa zamanda hamile kalir insallah

günaydın kızlar bugün regli oldum 12 eylül yeni tarihim bu ay preseedi tekrar kullanıcam bakalım hayırlısı hakkımzıda

günaydın kızlar bugün regli oldum 12 eylül yeni tarihim bu ay preseedi tekrar kullanıcam bakalım hayırlısı hakkımzıda

günaydın güzel hanımlar...hayırlısı olsun canım hepimiz de bu ay kırmızı kartı yedik zaten inşallah eylül ayı bize şanslı gelir...benim tarihim de 13 eylül sen 26-27 günde bir oluyorsun galiba...

günaydın güzel hanımlar...hayırlısı olsun canım hepimiz de bu ay kırmızı kartı yedik zaten inşallah eylül ayı bize şanslı gelir...benim tarihim de 13 eylül sen 26-27 günde bir oluyorsun galiba...

evet tatlım bu ay 25 gün sürdü 26. günde oldum yine peşpeşe bu sefer hamişlik haberiii alıcaz inşllahhhhhh
ben eşime sperm testi yaptırcam doktor biraz daha bekleyelim dedi ama ben meraktan çatlıycamm ya siz yaptırdınızmı öyle bişey

evet tatlım bu ay 25 gün sürdü 26. günde oldum yine peşpeşe bu sefer hamişlik haberiii alıcaz inşllahhhhhh
ben eşime sperm testi yaptırcam doktor biraz daha bekleyelim dedi ama ben meraktan çatlıycamm ya siz yaptırdınızmı öyle bişey

yaptırdık tabiki hem de 3 kere...sen ilk defa mı yaptıracaksın?

evet tatlım yaa nerde yaptırdınız siz birde doktor yönlendirmesi olmadan gidip yaptırabilirmiyiz

canım ben ilk gittiğimde kadın doğumcu benden tahlil aldıktan sonra eşin de spermiyogram yaptırsın dedi...ünv. hastanesine gittik orda yaptırdık hertşey normal geldi çok şükür...sonra 6 ay filan geçti bende de bi sorun yok eşimde de bi sorun yok korunmasız birlikteliğe rağmen 14 ay oldu ve yine olmadı biz de spermiyogramda hata olabilir mi acaba diye ank.da özel tüp bebk merkezinde tekrar yaptırdık ama sonuçlara inanamazsın herşey çok düşük çıktı hatta bize ordakiler tedavi görmeniz lazım drlarımızla görüşün dediler biz çok üzüldük...sonra bulunduğumuz yerde bi özle biyokimya uzmanının çalıştığı laboratuarda tekrar yaptırdık ve çok şükür normal geldi...sonra bize dediler ki özel tüp bebek merkezleri hasta kazanmak için değerleri çok düşük gösteriyorlarmış yani anlıcaan ben ispetlamış oldum canım...

canım ben ilk gittiğimde kadın doğumcu benden tahlil aldıktan sonra eşin de spermiyogram yaptırsın dedi...ünv. hastanesine gittik orda yaptırdık hertşey normal geldi çok şükür...sonra 6 ay filan geçti bende de bi sorun yok eşimde de bi sorun yok korunmasız birlikteliğe rağmen 14 ay oldu ve yine olmadı biz de spermiyogramda hata olabilir mi acaba diye ank.da özel tüp bebk merkezinde tekrar yaptırdık ama sonuçlara inanamazsın herşey çok düşük çıktı hatta bize ordakiler tedavi görmeniz lazım drlarımızla görüşün dediler biz çok üzüldük...sonra bulunduğumuz yerde bi özle biyokimya uzmanının çalıştığı laboratuarda tekrar yaptırdık ve çok şükür normal geldi...sonra bize dediler ki özel tüp bebek merkezleri hasta kazanmak için değerleri çok düşük gösteriyorlarmış yani anlıcaan ben ispetlamış oldum canım...

ay inanmıyorum yaaaaa şaka gibi nasıl insanlık dışı davranış düşünüş şekli bu yaa hem bizlerin sinirlerini bozuyorlar para kazanıcaz diye inanamıyorum nasıl yapabiliyorlarrr yaa canım çok sevindim inşallah bebişinizde çok çabuk sağlıcaklan hayırlısıylan gelir tatlım
bende o zaman hastanede yaptırtıyım özel kliniklere güven olmuyormuş yaa şaka gibi valla

ay inanmıyorum yaaaaa şaka gibi nasıl insanlık dışı davranış düşünüş şekli bu yaa hem bizlerin sinirlerini bozuyorlar para kazanıcaz diye inanamıyorum nasıl yapabiliyorlarrr yaa canım çok sevindim inşallah bebişinizde çok çabuk sağlıcaklan hayırlısıylan gelir tatlım
bende o zaman hastanede yaptırtıyım özel kliniklere güven olmuyormuş yaa şaka gibi valla

evet canım insanların umutlarıyla oynuyorlar ve senin üzüntünü kendileri için paraya dönüştürüyorlar her iki yerde de normal çıktı bir tek orada kötü çıktı canım..duruyla da paylaşmıştım o da yıllar önce bunu anladığını söylemişti ve böyle adilerin olduğunu ben de yaşayarak gördüm demişti canım...giden parayı boşver bi de bizim ordaki üzüntümüzü, hayal kırıklığımızı bi hayal et çok kötü olmuştuk...canım inşallah sizin de bir sorun çıkmaz bir an evvel yaptırın bence ama özle tüp merkezlerine yaptırmamanı tavsiye ederim...

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: :emir_bebek: bebişi bugün gedi. (24.07.09) :nazar: 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar: 2 kez kulladı.
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :nazar: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :nazar: 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :nazar: :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

SadeceMeyra..........22/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
Duru_......................25/ağustos
casper28.................28/ağustos
anjelic....................31/ağustos
aysouk......................3/eylül
ayrederya .................3/eylül
aymes......................4/eylül
Pınar&Musti..............8/eylül
cicekcik..................12/eylül
kukuleta09..............13/eylül
aurora79.................13/eylül
337545...................17/eylül
selmas88
ss2302
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
siber
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness
kuzu81
asi74
KEDERSıZ
volina

Son düzenleme:
ayrederyacım beni listeye eklemişsin canım ama ben bu ay preseedleri kullananmayıcam herhalde çünkü daha yumurtlamadım mafoldumben kızlar siz 2. çizgiyi kaçıncı gün gördünüz benim bugün 19. günüm ama daha silikte olsa çıkmadı :1no2:

X