Preseed kullananlar

kızlar bana özelden mesaj atamar mısınız?bu preseed nasıl kullanılıyor tam olarak. prospektüsü okudum, iyi derecede ingilizcem var. yalnız sorun şu benim ki tek tüp halinde, ve yanında 6 tane aplikatör var, şırınga şeklinde. şırıngaya 3 gram doldurulacak, enjekte edilecek diyor. yalnız aplikatörler steril değil diyor, buharla steril yapma işlemi falan anlatmış. ama çok teknik terimler var, değişik araçlardan bahsediyor steril yapma işlemi için. ve ayrıca hiç bekleyin falan da yazmıyor. buradan okuduklarım ilişkiden önce15 dakika bekleyin şeklinde yazılar vardı. ama prospektüsünde öyle birşey yazmıyor.

arkadaşım öğrenince banada yazarmısın bende siparişimi yarın vericem inşallah.benim ingilizcemde iyi değil günlerce uğraşırım ziyan ederim walla:)

kızlar bana özelden mesaj atamar mısınız?bu preseed nasıl kullanılıyor tam olarak. prospektüsü okudum, iyi derecede ingilizcem var. yalnız sorun şu benim ki tek tüp halinde, ve yanında 6 tane aplikatör var, şırınga şeklinde. şırıngaya 3 gram doldurulacak, enjekte edilecek diyor. yalnız aplikatörler steril değil diyor, buharla steril yapma işlemi falan anlatmış. ama çok teknik terimler var, değişik araçlardan bahsediyor steril yapma işlemi için. ve ayrıca hiç bekleyin falan da yazmıyor. buradan okuduklarım ilişkiden önce15 dakika bekleyin şeklinde yazılar vardı. ama prospektüsünde öyle birşey yazmıyor.

Prospektüsünde "pre-seed can be applied up to 15minutes prior to intercourse" yazıyor, yani ilişkiye girmeden 15 dk önce uygulanmalıdır diyor.Sterilasyon konusu da clinic kullanım başlığının altında yazılmış,cilinc kullanımdan kastını da 4 madde altında yazmış.

Benim anladığım o poşetin içinde gelenleri steril etmek için birişlem yapmıyoruz evde kendimiz kullanmak için, bir applicatorü tekrar kullanmakistiyorsanız su ve sabunla yıkadıktan sonra tamamen kuruduğundn (tozsuz bir ortamda) emin olun, sonra saklayın tekrar kullanımlar için demiş.

benim anladıgım da oydu ve o yüzden strelize etmeden kullandım poşet içinde çıkan aplikatörü..

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: :emir_bebek: bebişi bugün gedi. (24.07.09) :nazar: 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :nazar: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :CüvCüv: :hooray: :nazar: 2.kez kullandı.( 6.8.09)

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

selmas88.................4/ağustos :uhm:
ss2302...................14/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
ayrederya ...............14/ağustos
kukuleta09..............16/ağustos
cicekcik..................19/ağustos
aurora79..................22/ağustos
SadeceMeyra..........22/ağustos
casper28.................28/ağustos
anjelic....................31/ağustos
aysouk....................3/eylül
aymes......................4/eylül
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
siber
Duru_
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness

bana gelenler tek tek 6 adet agzi hemen acilip islem yapilacak sekildeydi. ama siringa kullanan arkadaslar daha memnun. cünkü bizimkilerin icindekini tam olarak icimize bosaltamiyoruz, hava yapiyor. siringanin icindekini tamamen enjekte edebilirsiniz ne güzel

arkadaşlar bişey sorcam ben tedaviye başlıcam pko var bende bu otlar işe yaramadı ilaçlarla birlikte kullansam pressed i bi sakıncası olurmu aranızda tedavi ile kullanıp hamile kalan varmı

öncelikle canim bu bir ilac degil.
iliskiden önce vajinanin icine SIKILAN bir sivi. yani vajinal bir jel.
bas sayfalari okumani öneririm.
internetten siparis ediliyor.
senden bir önceki mesajda da kullanip hamile kalanlarin listesi var.
biraz incelersen görebilirsin

ya kızlar biz türkiyeden ebaydan sipariş yapabiliyomuyuz yani türkiyede bir adrese sipariş verebiliyomuyuz

bide benim preseedlerde az kaldı nerden alıcam ben şimdi bana en son kibele saolsun göndermişti siz nerden alıyosunuz

canim amerikadan siparisini ver, ebay.com dan yani. ingilizce olan siteden arat preseed diye cikiyor.
tr adresini ver gelir.
bu arada sen kibelenin yolladigindan aldin mi hic? kac günde gelmisti amerikadan biliomusun? ben duruya yolladim burdan. ayni fiyat hemen hemen. 2-3 gün dediler, ama gitmedi. cok üzülüyorum.

allah allahhh ya ben şimdi hiç hatırlamıyorum kaç günde geldiğini canım yaaa kışın almıştım ben

meyracım peki anladım o dediğin siteyi peki orda fiyatı 16.50 dolar diyo

buna kargo ve vergiler falan eklendiğinde kaç para ödüyoruz 1 kutu 6 lı için biliyomusun

hmm onu bilmiyorum canim. ama herhalükarda tr dekinden ucuza geliyormus. tr deki arkadaslar öyle diyorlar hep.

bu arada bilseydim sana da yollardim ama c.tesi günü ankraya yerlesmek üzere yola cikiyorum. duru ya da son anda yolladim. keske haberim olsaydi canim.

olsun meyracım önemli değil neyse alan arkadaşlar yazarlar herhalde

ebayın ingilizce sitesinden dimi

bide ebay yetkili satıcı diye çıkıyo ilk sırada

merhaba kızlar bu ay ki aşılamam iptal oldu bende preseed aldım. Bakalım bide onu denicem. ayın 14 de ve 16 sında kullancam gelmesini istemedigim adet tarihimde 28-29 agustos benide ekleyin listeye

meyrammmmm stres yapma birtanem yarın bıktırana kadar ararım ben onlarıkaydirigubbakcemile3,sen üzülme bidenemmmŞeniz hem daha ikinci çizgi net değil bu gün 3. testi yaptım ilk günden daha görünür ama net değil vardır bundada bir hayır bacım posta arızalı çıktım ben sen neyleyesin elinden geleni yaptın yoruldun benim için allah bin kere razı olsun gelecektir stres yapma sen emi :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

canim burdamisin?
insallah ikinci cizginin net oldugu zamana yetisir.

burdayımmmmm opuyorumnanaktan hayatım sıkıntı yapma herşeyde bir hayır vardır canım yaa kısmetse yetişir inşallah yetişemesede şükür nefes alıyoruz sağlıklıyız yetiştiği zaman yaparız allah başka keder vermesin bidenemmmopuyorumnanaktan

X