Preseed kullananlar

:roflol: lafi da gedigine koydun yani

mümkün degil canim, cünkü hafif oldugu icin paket, mektup kategorisinde gönderdim. hizli mektup olarak gitti. 2-3 hafta degil 2-3 gün dedi adam. kaldiki ben normal olsa kac gün sürer diye sordugumda bir hafta demisti.
buradan takip edebilsem keske, ama tr ye giris yapica ben artik takip edemiyorum.
sakin geri dönmesine izin verme. cünkü bizi evde bulamazlar:))) yani paket cöpe gider.

birde esim dedi ki icinde ilac oldugunu sanip gümrüge yollarlarsa gecikir demisti. acaba öyle mi oldu ki? hani bi aletle icine bakiolar ya orda belli oluomus icindeki. ne yapsan acaba? kibelenin yolladigi arkadaslara bir sorsak mi?

canım pazartesi sabaha kadar bekleyelim baktık gelmiyor ben altından girer üstünden çıkarım sen stres yapma nasılsa muhataplarımın dilide türkçe geri gönderirmiyim yarattırırım valla kaydirigubbakcemile3

afferin canim, cift cizgiyi yakaladin mi yoksa? eger yetismezse valla cok üzülürüm.
kiz bi üfürükcüye mi gitsen, kismetin mi kapali, anlamadim ki kaydirigubbakcemile3

afferin canim, cift cizgiyi yakaladin mi yoksa? eger yetismezse valla cok üzülürüm.
kiz bi üfürükcüye mi gitsen, kismetin mi kapali, anlamadim ki kaydirigubbakcemile3

hehehehe kaydirigubbakcemile3 valla şimdi içimden geçiriyodum ne çok engel çıktı yaf allah kısmet etmiyor acaba hiçmi kalkışmasaydım diyorum bu işe kaydirigubbakcemile3 annem bu gün aynı şeyi söyledi kızım senin kısmetlerinmi bağlı acaba tövbe yarabbi dedi kadın kaydirigubbakcemile3

henüz çift çizgiyi görmedim canım dün hiç görünmedi bu gün biraz daha silik pressedleri bekliyor bünyem gıdaklamak için sanırımkaydirigubbakcemile3

canım bana müsaade şimdi tel geldi teyzem bir saat sonra ordayım çayı koy dedi :))) şaka yapıyor sandım ankarada oturuyor ya oğluyla canları sıkılmış hadi ablana gidelim teyzem şaştım kaldım :)) kalkıp birşeyler hazırlamak lazım misafirler uzun yoldan geliyor :) yarında dönerler sanırım teyzem çalışıyor çünkü :)

ay hadi insallah yetisir. inan nerdeyse 24 saat senin paketi düsünüyorum:)) artik yakinda paketle psisik baglanti kuracam:)))

zorla olmus islerin meyvesi tatli oluyor, bebegin cok tatli olacak insallah :ecrin_bebek:

tmm cnm kolay gelsin

ben seni gelişmelerden haberdar ederim sen yüreğini ferah tur buraya girdiyse allahın izniyle gelir o eniştemede selamlar saygılar seni kocamannn öptüm canımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

aleyküm selam canim.

kibeleden paket alan arkadaslar, kac günde elinizde olmustu? yazarmisiniz ltfn???

OK KIZLAR TELAS YOK.SOZ
Iincir kurunu 2gun oldu baslayali dahada birakmadim.sizin tecrubelerinizle sogani yapmiyacagim.adacayinida biraktim.inciri ve preseedi yapiacm

ya aslinda ovulasyon donemi kasiyo beni.yani su yumurtlama olsaydi bi iliskiye girseydik,bende rahatlasaydim. ondan sonrasina demiyecegim acaba yumurtlama nasil oldu, tutucakmi diye,sonrasinida akisa birakacagim inanin. cunku biliyorum yumurtlamaya kadar yaptim yaptim yoksa bidahaki aya kaliyo.bu dusunceden dolayi en iyi sansi yakalamak istiyorum,buda beni geriyor.:Saruboceq:

cani hepimiz ovulasyonu bekliyoruz ama senin gibi binbir düsünceyle degil.
söz verdin bak stres yok!
baska seylerle mesgul etsen kendini
ehliyetin yoksa al, herhangi bi kursa yazil bisey yap yani. ama bebek düsünme

cani hepimiz ovulasyonu bekliyoruz ama senin gibi binbir düsünceyle degil.
söz verdin bak stres yok!
baska seylerle mesgul etsen kendini
ehliyetin yoksa al, herhangi bi kursa yazil bisey yap yani. ama bebek düsünme

valla yok stres
ya suaralar evdeyim,internete takiliyorum butun gun.habire bu konuyla ilgili arastirmalari yapiyorum

ehliyet kursuna gittim var ehliyet. cocuk gelisimi kursuna basvurdum haber bekliyorum onlardan gorusme yapicaklar oda eylulu bulur.eger alirlarsa beni yuvada calisacagim.
dil kursuna yazildim oda eylulde.

yani eylule kadar hep evdeyim. burda kafama gore dogru durust kimse de yok.

canim destegin icin gercekten cok sagol. bilmiyorum senin cocugun varmi eger yoksa allah gonlune gore versin.

duru arkadasinda umarim preseedleri eline gecer
onunkide yilan hikayesine donmus.

kendimden cok onunkini merak ettim bu ay olucakmi bakalim.

benimde yok canim. ugrasiyorum Allah nasip ederse olur

durucugumunda preseedleri insallah eline gecer. pazartesi gününü bekliyoruz. gec olmasinda.

ya inşallah yetişir durucum preseedlerin tatlım yaaa
meyracım nasılsın canım epeydir pek giremiyordum ben nete
nasıl gidiyo

umarim yuce allahim hepimize nasip eder.bence duru bunu en basta hakediyor.cok bekledi cunku.nasip kismet bu isler.

umarim en kisa zamanda eline gecer ve bu ay basarili olurlar..

kızlar bana özelden mesaj atamar mısınız?bu preseed nasıl kullanılıyor tam olarak. prospektüsü okudum, iyi derecede ingilizcem var. yalnız sorun şu benim ki tek tüp halinde, ve yanında 6 tane aplikatör var, şırınga şeklinde. şırıngaya 3 gram doldurulacak, enjekte edilecek diyor. yalnız aplikatörler steril değil diyor, buharla steril yapma işlemi falan anlatmış. ama çok teknik terimler var, değişik araçlardan bahsediyor steril yapma işlemi için. ve ayrıca hiç bekleyin falan da yazmıyor. buradan okuduklarım ilişkiden önce15 dakika bekleyin şeklinde yazılar vardı. ama prospektüsünde öyle birşey yazmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…