Preseed kullananlar

biraz önce arginmaxı araştırdım kızlar kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı var multivitamin içinde B vitaminleri çinko selenyum filan var ama fiyatı biraz pahalı 63 tl

aman ne güzel allah bozmasın tatlım:Saruboceq:
tarcin insani "o manada" azdiriyor kizlar. ama cubugunu kullanmak daha iyiymis. aklinizda olsun:)
valla hayatım ben senelerdir çayımı çubuk tarçınla içiyorum içeriden bir azma oluyormu bilmiyorum ama dışarıdan görünen bişey yok bana göre çalışmak vazife gibi bişey kaydirigubbakcemile3
benimki zayiflamaya merak saldi, bak bu zayiflatiomus diyince hemen yiyo:)))
ne güzel o halde herbişeyi içerip yedirebilirsin zayıflatıyor diye meyram kaydirigubbakcemile3

canim senin tarcinlar fistik gibi bir hatun olarak disari vurmus:))))

ya herseyi yiyip te sisko olursa nolcek :1closedeyes:

biraz önce arginmaxı araştırdım kızlar kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı var multivitamin içinde B vitaminleri çinko selenyum filan var ama fiyatı biraz pahalı 63 tl

canım arginmax bayii 100 mt.re yanımda benim ...sitede yazdığına göre bayilerde uzmanlar oluyor ve durumuna göre yönlendiriyormuş bir gidim yönlendirsin bakim ne yöne çıkıcaz hayırlısıyla..evet biraz pahalı gibi ancak 100 tablet günde iki tabletten söz ediliyor buda yaklaşık 2.5 ay yeter süreye bakarsan çokta pahalı sayılmaz

canim senin tarcinlar fistik gibi bir hatun olarak disari vurmus:))))

ya herseyi yiyip te sisko olursa nolcek :1closedeyes:

ilahi meyram fıstık işlevsiz bir fıstık ne çarekaydirigubbakcemile3
almaz inşallah kız dua edelim yerimsenibenkaydirigubbakcemile3

doğru aslında söylediklerin sen uygun olduğunda bi yönlendirme alsan aslında biz de senden yönlensek :dance:alkisalkisalkis

ilahi meyram fıstık işlevsiz bir fıstık ne çarekaydirigubbakcemile3
almaz inşallah kız dua edelim yerimsenibenkaydirigubbakcemile3

sen benim fistigim olsaydin keske opuyorumnanaktan

canim eczabasini sordum ama kimseden ses cikmadi bu ne olaki

doğru aslında söylediklerin sen uygun olduğunda bi yönlendirme alsan aslında biz de senden yönlensek :dance:alkisalkisalkis

Yarın gider bilgileri tek tek alır not ederim canım gelincede yazarım sitesinden içeriğine baktım ginseng desteği bile varmış içinde tek tek kullanmak yerine bu daha hesaplı ve meşakkatsiz görünüyor içeriği şöyle

Ürün Özellikleri:

Günlük kullanılabilen vitamin-mineral kompleksidir. İçerisinde suda eriyen B vitaminleri ile C vitamini ve yağda çözünen A, D, E, K vitaminlerinin yansıra kalsiyum, çinko, selenyum gibi mineraller bulunmaktadır. Bu vitamin ve minerallerin yanı sıra saw palmetto, ginseng, kabak tohumu çekirdeği gibi bitkilerle desteklenmiştir.

Kullanım şekiline onlar belirleyebiliyormuş vay bee hizmette sınır yokkaydirigubbakcemile3

Kullanım şekli, ürünlerin genel kullanıcı kitlesi için önerilen kullanım miktarını belirtir. Kullanım miktarı kişisel ihtiyaçlarınıza ve yaşam tarzınıza göre değişkenlik gösterebileceğinden, size en uygun kullanım bilgisi için mağazalarımızdaki uzman gıda mühendisi satış temsilcilerimize danışmanızı öneririz.

kizlar ben ciktim. aksam ezani burda yeni okundu, namaz kiliyim. siz muhabbete tam gaz devam edin. beni de unutmayin yerimseniben emi sekerler

sen benim fistigim olsaydin keske opuyorumnanaktan

canim eczabasini sordum ama kimseden ses cikmadi bu ne olaki

hayatım ürünün adı bu şu preseed tr distribütörü satıyor şimdilik
Proxeed Plus fiyatı söylemim çok uçuk araştır bir yerimseniben

benimki zayiflamaya merak saldi, bak bu zayiflatiomus diyince hemen yiyo:)))

seninki de pek komikmiş :roflol: zayıflıycan diyince içiyor çocuk olucak diyince kaçıyormu yoksa..bazı erkekler çocuğu pek istemiyor..benim eşimde başlarda hiç istemezdi..şimdi de Allah mumla aratıyor..boşuna korunmuşuz diyor zavallım..Allahın sopası yok diycem ama üzmemek için demiyorum..
tarçın azdırıyor dimek..:roflol: hemen alayım bari..çok ihtiyacım var..çocuk işi olmasa yatakları ayırıcam neredeyse :teytey:

naniknanik

kizlar ben ciktim. aksam ezani burda yeni okundu, namaz kiliyim. siz muhabbete tam gaz devam edin. beni de unutmayin yerimseniben emi sekerler

Şimdi farkettim bitanem tamam canım allah kabul etsin inşallahhh hepimiz içinde dua et :Saruboceq:

şu arginmax benim de kafama yattı eşime söyledim alalım içindekiler bayaa yararlı şeyler diyor...eşim anlar benim ona güvenebiliriz.

Valla benimde kafama yattı canım dozuda söylerlerse tam olacak yarın gidip bakıcam kısmetse

Valla benimde kafama yattı canım dozuda söylerlerse tam olacak yarın gidip bakıcam kısmetse

o zaman ric etsem dozunu bizim için de sorabilir misin? bizim bi sorunumuz yoktu eşimin sperm sayısı ve hareketli sperm sayısı normal faka tmorfolojisi bi kere %6 çıktı bi sonrakinde %9 çıktı şimdiden teşekkürler yarın internetten sipariş vericez.

şimdi oluştu kombinansyon kafamda
tarçın bal çörekotu karışımı + preseed+arginmax a.s
allah bereketimizi arttırsın inşallahh:Saruboceq:kaydirigubbakcemile3

tamam canım yazdığın gibi sorucam hareket ve sayıda sorun yok morfoloji %6 sonrasında %9 not aldım defterimede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…