Preseed kullananlar

bir başlayabilseydim hayırlısyla gelmediki daha napsam burdanmı sipariş versem yeniden gelmesse ayın 4.de yeniden görüşelim dediler o gelene kadar bir yumurtlama dönemim daha boşa geçecek 2 dönem zaten heba oldu bekleken burda bu gün sipariş veriyosun yarın geliyor pahalı ama vakitte nakit sayılır :uhm:
hani yaş 35 yolun yarısı benim için cidden nakit yanikaydirigubbakcemile3

canım çok tebrik ederim hayırlı olsun..değerin bana normal geldi ama 2 gün sonra tekrarlaman gerekiyor değerinin 2'ye katlaması lazım..doktoruna gidersen o seni yönlendirir zaten..
çok sevindim senin adına darısı hepimizin başına inşallah..

Canım sizde sorun neydi merak ettim şimdi opuyorumnanaktan

canım benim eşimin spermler biraz uyuzdukaydirigubbakcemile3 yani hareketlilik sayısı ve morfoloji cok düşüktü, dr normal yolla zor olur demişti, allahım işte ol deyince oluyo, önce allah sonra preseedin inde katkısıyla mucizem geldi ama hala sevinemiyorum değer düşük gibi geliyor bana

sakın stres yapma o düşman biliyorsun rahat ol xl tadını çıkar opuyorumnanaktan bizimkilerde uyuzda aynı şekilde onun için sordum canım ek olarak birşey uygladınızmı peki ?

benim eşimin durumu da aynen senin eşinin ki gibi..şimdi daha bir umutlandım..opuyorumnanaktan

kızlar bende saatlerdir araştırıyorum benim eşim herhangi bir kür kullanmak istemiyor artık bende biraz araştırdım evicap ,çinko selenyum içerikli bir kapsül birde ginseng diyorlar belki hap şeklinde yuttururum diyorum

canım neden düşük geldi sana anlayamadım..sen ne zaman döllenme olduğunu bilemezsin ki..oyüzden değerin normal olup olmadığını da bilemezsin..bence hiç kafana takma..sakın stres yapma..ben stresten düşük yaptım..değerin 2'ye katlarsa normal demektir zaten..

bunların yerine havuç suyu içirsene tatlım..inan bana daha fazla etkisini görürsün..bizde başlıycaz havuç kürüne bu ay..havuç kürü hem hareketli spermi artıyor hemde sperm sayısını..cinsel güçsüzlüğe de birebirmiş..ibrahim saraçoğlu,tavşanlar neden çok ürer hiç merak ettiniz mi ?çok havuç yedikleri için diye konuşmuştu bir programda..içirebilirsen eğer alacağın vitaminler çok çok daha etkili yerimseniben

sakın stres yapma o düşman biliyorsun rahat ol xl tadını çıkar opuyorumnanaktan bizimkilerde uyuzda aynı şekilde onun için sordum canım ek olarak birşey uygladınızmı peki ?

canım eşim gnc nin arginmax die vitamini var onu kullandı bide çinko desteği aldı, onun dışında bitkisel çaylar yaptım civanperçemi,aslanpencesi,tarcın birlikte onu sürekli içtik, son iki aydır preseedi kullanıyoduk onun dısında bişe yapmadık..

Canım benim keçiboynuzu kürünü 1 ay içti karın ağrısı yapıyordu bilinen bir yan etkisi yokmuş ama bizde yaptı ..Havuç suyuna gelince sigara içenlere önermiyorlar gerçi benimki sigara hiç içmez ama nargile çok içiyor o yüzden içirmiyorum normalde havuç suyunu kışın çok yaparım ben.neye yaradığını bilmediğim zaman bile severek ikimizde içerdik makinede sıkıp çokkk içtiğimiz oldu ama sonrasında eşimde böyle nasıl desem sanki mayalanmış hamur gibi derisinde kabarmalar oluyordu,nice sonra öğrendimki meğer nikotin vb. şeylerle birlikte kullanılması sakıncalıymış mecburen yeni yollar araştırmaya başladım:uhm:

davsan gibin üreyek insallah ücer beser :)))

ben bi denesine bilem raziyim

eveeettt sigara icenlere ot cöp yasakmis, öyle dediler:)
insallah birakir, nede olsa artik YASAK

meyram adam artık bana ''yaaa ne bulsan içiriyosun belki bunlar bana yaramıyor allahım bebek diye öldüreceksin kadın beni ''diyor kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3

asil koca bebek onlar, tahtlarindan olacaklar diye bebek istemiyorlar:)))

evet canım sigara içenlere önermiyordu i.saraçoğlu..zaten bu kürü 1 yapın 1 ay ara verin demişti..eşin 1 ay nargile içmesin diğer ay içsin mesela..benim eşim sigara içmediği için ona rahatlıkla içirebilirim..hem sonuçta bitkisel birşey..ama eşin nargile bağımlısı ise ozaman birşey diyemem..yazdığın ilaçları kullanması daha iyi..

ben gnc yede bakim iyisimi....benim bulduğumda chrom zinc selenyum çinko ve selenyum içerikli bir tablet iyi bir tartmam lazım ..valla tez hazırlamak istiyorum bu konuda artık resmen kobay muamelesi yapıyoruz kendimize eşlerimize kaydirigubbakcemile3

saraçoğlu çok iddaalı konuştu deniycem bakalım..benim ki çocuk olsun diye zehir bile içer lülülülülülü oyüzden ona içirmek kolay olucak..zavallı adam 3 ay bir fiil her sabah nohut suyu içti süprizzzzz

canım eczacıbasının yeni bir ürünü vardı ama adını unuttum.Hatta preseed gibi bişeydi adı.Onu bir arastır istersen..Sonucta eczacıbasının..

adam ömründe sigara içmedi nargile tiryakisi oldu bırakmaz hayatım gece 3 te bile kalkıp hazırlar balkonda tüttürür o mereti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…