Preseed kullananlar

canım meyracım ne güsel yazmışsın kıs, ellerine sağlık, bu öpücük de sanakaydirigubbakcemile3

Canlarım ovulasyon olmaya yakınım kesinleşti, bugün yaptığım ovulasyon testim dünküne göre daha koyu, görünüşe göre yarın en geç öbür gün çift çizgiyi yakalarım, yani 27 veya 28. gün gibi ovulasyon olacak, nassı ama ehheeee, sanırım içimdeki sese uyup çalışma yapıcam :)

Slm kızlar,nasılsınız???Herkes yemekte sanırımcokacimcoook

Ben varım güzelim, sen nasılsın?
İyiyim tatlım,işten geldim işte,eşimi bekliyorum.İzmirde yangın çıkmış,çiçekliköyde,eşim haberci,onunla uğraşıyorlarmış,geç gelecekmiş.Bir bakayım dedim sizlere,nasıl gidiyor,neler yapıyorsunuz diye:)

canim selam, belki hamilesindir. valla ben hamile olmadan once boyle bol bol akintuim gelmisti. dedim kesin iltihap oldu. bir bu eksikti. ama bebisimmis. hadi insallah diyorum.

canim silik cizgi hep cikar. onemli olan iki cizginin ayni koyulukta olmasi. benim 30 gunun 30unda da silik cizgi cikardi. yani LH hortmonu hep vardir idrarda. o yuzden silik de olsa cikar. yani yumurtlama ile silik cizgi arasinda baglanti yok.

yaa hani falcı demiştimya hamilesin ilaç içme diyen...
bana oğlun olucak dedi sonra abow ikiz olacak senin çocuklar dedi...
bekliyorum bi ekşin...

anammmm bu falci tutturursa valla herkes kapisinda nobetci. gebelik testi yaptirmaya geldim diyen girer iceri:)

ovulasyon zamanini soyle bana. ovualsyondan onceki gunlerde nasil calisma yaptiniz soyle tahminde bulunayim cinsiyet icin.

telefonunu veririm hayatım sen yeterki iste..pazartesi belli olurmu ikiz olursa?

canim tek yumurta ikizi ise belli olmayabilir ama sallamis da olabilirim. ama cift yumurta ikizi ise iki kese olur:)

ama yok yok tekse de iki kese olur. ay bilmiyorum.

afferin sana. biz de o kadar yazdik kan testi belli olmaz, ilac milac iceyim deme sakin diye. amma dik kafalisin haaaaa...klava:

sigarayi biraktin mi bakiiimm?

Canim selam, yok daha donmedim. bebis daha gelmedi. Donmezse haftaya cuma, donerse masadan kalkip evime geri gelecegim.:Saruboceq:

senin koca tam sopalik. sen de git bir yerlere. O zaman da demistim, bir yer ayirt. Yalniz gitmek istemiyorsan annenle ya da bekar bir arkadasinla git. yap guzelce tatilini. hic bekleme beyefendiyi.

Durucum insallah en yakin zamanda anne olacaksin. bak gorursun. Ibrahiiiiimmm demedi deme.

slm canım...topige uğrayıp selam vermek istedim sana...kızlar kukuleta benim iş arkadaşım....görüşürüz canım....

canım benim süper bi sürpriz oldu haa.Yalnızım sıkılıyorum ben de kızlara bakayım dedim.Sen napıyorsun bugün bi sorun yoktu değil mi?

meyra duru link için teşekkür ederim rabbim kimsenin kucagını boş bırakmasın:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…