Preseed kullananlar

canım çok sevindim inş spermiyogram da normal çıkar.Yalnız bişey sorcam bana hiç sperm alerji testi yapılmadı bu rutin bi test mi yoksa senin drun mu istedi?

inşallah canım ben yıllar önce tedaviye başladığımda bundan haberim yoktu sonra dr. değiştirdim yeni dr. bu testi istedi normal değerlerin 4 katı çıkmıştı...yıllar sonra burda gaza geldim yeniden başladım tedaviye dr.la ilk görüşmemde özellikle bu testi söyledim oda kan alımışken onunda bakılmasını isteriz dedi yani dr.umu bu konuda ben uyardım sonucu yüksek bekliyordum benim için sürpriz oldu açıkçası

Durucum hep böyle pozitif ol, ne güzel:lepi: Testlerinin iyi çıkmasına çoook sevindim, ben de hasta olduktan sonra gidicem doktora.zemuszemus

Aşkumm ben hep pozitifim kız bak inan bana bu topicte benden pozitifini bulamassın ohoooo ben hayata çelme takmış hatunum fire vermeme rağmen hala dimdik ayaktayım çok şükür rabbime beni o kadar seviyorki hiç elimi bırakmıyor :Saruboceq:a.s.

o zaman sorunun bu olabilirdi gerçekten.Sevindim canım düşük çıkmasına eğer başka bi problem de yoksa inş. hemen hamile kalırsın.Bizim de aklımızda bulunsun eğer böyle olmamaya devam ederse biz de böyle bi test varmış diye uyarırız.

canım benim bir sorun vardı eşim varikosel ameliyatı oldu 99 yılında tabi sonra tüp bebek olayımız falan oldu ama hayırlısı negatif olması imiş öyle oldu...o yıldan bu zaman kadar eşim hiç spermiogram testi yaptırmadı pzts gidicek bakalım ne alemde spermlerimiz ona karışımlar hazırlıyorum yesin diye ama bir yorsa birdaha kaç gün sonra yiyor dr.um eğer problem varsa aşılama ile başlarız ama onun sonucu önemli değerleri iyi isede rahim filmi çekeriz diyor birde tüplare bakarız diyor eskiden sorunsuzdu ama yeni bir film gerekir tabi zaman neler getiriyor bilinmiyor

varikosel ameliyatından sonra hamile kalan çok kişi oluyor canım.Keçiboynuzu kürünü biliyorsunuzdur zaten.Bence 99dan bu yana çoktan düzelmiştir herşey yani inşallah canım.

varikosel ameliyatından sonra hamile kalan çok kişi oluyor canım.Keçiboynuzu kürünü biliyorsunuzdur zaten.Bence 99dan bu yana çoktan düzelmiştir herşey yani inşallah canım.

kürü bir ay içirebildim birtanem,garibim içiyordu 1 saat sonra karnım ağrıyor diye kıvranıyordu acıdım haline adamcağızın bıraktım...aktardan gittim polen bal üzümçekirdeği tozu,çakşır kökü keçiboynuzu tozu ceviz ne buldumsa aldım bir güzel balla macum yaptım yarım kavanoz yedi gerisi dolapta duruyor ne diyelim hayırlısı allahtan inşallah durum iyidir inşallah canım :Saruboceq:

amin inşallah bu söylediklerin de etkili şeyler etkilemiştir bence.Ben de eşime içiriyorum ama hiç kıvranma olmadı allahtan bizimde morfoloji biraz düşük gelmişti de.

amin inşallah bu söylediklerin de etkili şeyler etkilemiştir bence.Ben de eşime içiriyorum ama hiç kıvranma olmadı allahtan bizimde morfoloji biraz düşük gelmişti de.

Canım rabbim hepimizin hakkında hayırlı olanı versin inşallah :Saruboceq:

Durucum 99 da tedaviden sonra bir daha tedavi olmadınız mı? Neden bu kadar süre beklediniz güzelim, eşim ekimde tekrar deneyelim diyor da ben yanaşmıyorum, çok yorgunum çünkü, bir de kür mür insan bir süre sonra bıkıyor anacım yaaa, ben de eşime ne keçiboynuzu kürleri, ne ballar macunlar, kendime de ne kürler yaptım ama en fazla birkaç ay yapıp sonra bıkıyorum, bende dirayet yok anacımmafoldumben

valla çıkmayan candan ümit kesilmez derler ya ben yapmaya çalışıyorum biçok kişi ben yaptım oldu diyor çok okuyorum inşllah bize de demek nasip olur.

canımın içi 99 dan sonra bir tüpümüz var ondan sonra saldık yakasını 95in sonlarında bir başladık 2000'e kadar yoruluyor insan bıkkınlıktan ziyade hayal kırıklıkları artık dengemiz bozulmuştu ..olursa olur olmassa olmaz dedik hayatımıza baktık ..Ben buraya gelmesem yine başlamazdım bütün bunlarada diyorumya gaza geldim uğurlu inşallah hepimiz için a.s

Tabi canım nasip kısmet bu işler allah ol derse oluyor sorun ne olursa olsun ...hayırlısı artık

Seni çok iyi anlıyorum tatlım, ben de 3 yılda çok yoruldum, şu an tedavi namına hiçbir şey duymak istemiyorum zaten, Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu versin, amin.

oyy canımsın inşallah spermiograma gerek kalmadan öğrenirsin sende benim gibi düşünsene cumartesi spermiogram için gitcektik pazartesi doktora gitcez keseyi görmeye...
rabbimn böyle sürpğrizler yapıyo işte inşallah seninde öyle olur...delikafadulden

ben çok inanırım mucizelere dilacım çünkü bende bir mucizeyim 15 yaşında idim dünyada 4 kişiden biri idim kanserin o türünü taşıyan dr.lar hiç umut vermiyorlardı aileme ama rabbim mucizesini gösterdi ve ben o günden bu güne 20 yıl geçti hala hayattayım herşey bahane herşey vesile rabbim elini çekmesin üzerimizden ondan gelen herşeye şükür diyelim ve mucizeleriyle karşılaşalım inşallah

ayy inanmıyorum ya tüylerim tiken tiken oldu aşkımmmm...kurban olurum seni verene ben...yiyecek ekmeğin varmış inanıyorum rabbim senni en kısa zamanda anne yapıcakkkkk....

Durucum gerçekten mucize, birbirimiz hakkında çok az şey biliyoruz di mi? Böyle zamanla tek tek bir şeyler öğreniyoruz, acı tatlı...inşallah burada annelik duygusunu da birlikte tadıcaz arkadaşım :)

canımm benim yaa rabbim kalbine göre versin inşallah ve ne kadar mutlusun ve enerjiksin bravo sana ve bence de mucizelerin devam edecek inşallah rabbim büyük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…