Preseed kullananlar

nerdeyse tepeme çıkardım pcyi aaa amuda kalkıcam yazarken kopuyorum he bağlandığımda yolluyorum kaydirigubbakcemile3

:))) cok simarttin yani:)
blog yazilarini okuyordum da, annelikle ilgili olani sen mi yazdin? ahhh ahhhh kanayan yaramiz

yok hayatım alıntı çok hoşuma gitti ..benim bir yazılarım varki destan gibi üşenmesem yazarım vallahi billahi bir koli 15 yaşından beri yazıyorum annem nolcak bunlar deyip duruyor ben ölünce para eder anne diyorum ağzına geleni sayıyor bana kaydirigubbakcemile3 ama birgün balkona çıkar ilhamiyi çağırırım gelirse yazarım söz (ilhama yıllardır ilhami derimde )kaydirigubbakcemile3

aaa sende mi bende ilhami derim liseden beriiii yerimseniben
demekki ortak bir noktamiz da bu:)
yaz canim bende bakim:) özendim valla bende blog acicam:)

aç bitanem bende okuyayım a.s ben günlükte tutarım benim bey hiç üşenmiyormusun ödev gibi der kaydirigubbakcemile3

bende tutarim ama eskisi gibi degil. insan evlenince salliyor bazi seyleri. bazen esim acip okur bakar nelere kizmisim, neleri sevinmisim:) ona göre davranicakmis güyaaaa

bi bakiyim önce blog nasil acilio. sonra yazarim.
eskiden tesktil okumak isterdim, cizimlerim var benimde bi dolu. keske degerlendirebilseydim....

bende tutarim ama eskisi gibi degil. insan evlenince salliyor bazi seyleri. bazen esim acip okur bakar nelere kizmisim, neleri sevinmisim:) ona göre davranicakmis güyaaaa

bi bakiyim önce blog nasil acilio. sonra yazarim.
eskiden tesktil okumak isterdim, cizimlerim var benimde bi dolu. keske degerlendirebilseydim....

Bizde kimse kimsenin hiçbirşeyine bakmaz teller çalar çalar durur herkes kendininkine bakar o yüzden rahat oluyor kızsanda sevinsende dök içini rahatla kaydirigubbakcemile3
peki çizimlerini şimdi değerlendirme imkanın yokmu kız iyide para var he çizim işinde bir sertifika ile iş biter kaydirigubbakcemile3

valla bi ara takmistim iste alicam illa diye, basvurusu zirti pirti derken ugrasmadim kaldi. üniversiteyi zar zor bitirdim, istemeye istemeye. calisma hayatini da pek sevmedim. zaten esimde calisma bosver diyince canima minnet oldu. simdi de tasincaz ya atiyim dedim nasil olsa bi ise yaramio. ama kiyamadim. yillardir duruolar. ne bilim gecti benden sanki. :eek:klava: yaslanmis bi smili olsaydi da koysaydim buraya tam benlik olurdu heee :)

valla bi ara takmistim iste alicam illa diye, basvurusu zirti pirti derken ugrasmadim kaldi. üniversiteyi zar zor bitirdim, istemeye istemeye. calisma hayatini da pek sevmedim. zaten esimde calisma bosver diyince canima minnet oldu. simdi de tasincaz ya atiyim dedim nasil olsa bi ise yaramio. ama kiyamadim. yillardir duruolar. ne bilim gecti benden sanki. :eek:klava: yaslanmis bi smili olsaydi da koysaydim buraya tam benlik olurdu heee :)

Delinin zoruna bak kız dur daha boy boy çocuk yapcaz yaşlıymışşşş dettt :dance:zaten bir tuttursak arkası kesilmicekya neyse kaydirigubbakcemile3

aynisini bugün düsündüm bi tane doguruyum, pesinden hemen iki tane daha dogurcam dedim. insallah olurda yoksa valla artik bende hayir yok. kendime zor bakiom simdiden.
senin ruhun genc hayatim ben senin gibi diilim :)

sen benim geçen kışki halimi bir görseydin adamla görüşemiyoduk nerdeyse sabah 8 de bir çıkıyodum evden akşam 9... 5 sertifika aldım bil. işletmenliği+bilgisayarlı muhasebe+diksiyon+halkla ilişkiler beden dili +turizm işletmeciliği fultime kurslar bitti bende bitmiştim beynim ambale şimdide çekmece bekliyorlarkaydirigubbakcemile3

iyi yapmissin, bos durmak iyi degil. bos durani Allah sevmezmis:)))

canim ben kactim. senin kadar gece kusu olamam. sen bu konuda üstadim sayilirsin:))

iyi geceler a.s.

aynisini bugün düsündüm bi tane doguruyum, pesinden hemen iki tane daha dogurcam dedim. insallah olurda yoksa valla artik bende hayir yok. kendime zor bakiom simdiden.
senin ruhun genc hayatim ben senin gibi diilim :)

ohooo ruhuma bakma sakın ben ruhumun yüzünü örtüyorum ruhumu sorarsan çoktaannn uykuya daldı içimdeki çocuğu açığa vuruyorum hayata tutunmak için bu gerekli inanıyorum annem benimle birlikte kalıyor kadını tanısan hanginiz annesiniz dersin cıvıl cıvıl kadının canı sıkılıyor hadi kızım şöyle bir sahile inelim diyor ohoo anne kim gidicek oraya kadar diyorum ..amann bee seninde için geçmiş ev kuşu diyor kaydirigubbakcemile3
birini doığurup peşinden iki tane daha otomatiğe bağlarız artık biri sütten kesilmeden diğerini işte o zaman ayvayı yeriz kaydirigubbakcemile3

iyi yapmissin, bos durmak iyi degil. bos durani Allah sevmezmis:)))

canim ben kactim. senin kadar gece kusu olamam. sen bu konuda üstadim sayilirsin:))

iyi geceler a.s.

öptüm bidenem bende gidiyom hayırlı geceler tatlı rüyalarrr mucksssssssssssŞeniz

canim gidemedim, sana özelden yazdim birseyler ama 600 sn kotasina takildim:) onu yollim cikcam. opuyorumnanaktan

var boncumm olmazmı önceki sayfalarda listemiz bilem var ordan bak istersen canımmm

Duducan tebrikler.ALLAH tamamına erdirsin.Bizlere de bu mutluluğu yaşatsın inşallah.

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: edasi geliyorrrr
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez :nazar:
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı. :nazar:
13-duducan 4. ayda :nazar:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
cicekcik
dila06......................12/temmuz
ayrederya ...............18/temmuz
minipisi
SadeceMeyra..........27/temmuz
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
aymes
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt.............22/temmuz
starsuzie
made
Moonlight
Pınar&Musti..........12/temmuz
anjelic
tuanay
ceylin_naz
desdomona

30 kisiymis kizlar deneyen preseedi. alttaki liste uzamasin insallah üstteki liste uzasin :Saruboceq:

biri liste mi sormustu :smiley-cool:

X