Preseed kullananlar

benim eşimde ileri hareket sorunu var sadece...2 aydır klomen kullanıyorum bu 3. ayım...Bu ay preseed ile denemeyi düşünüyorum...Doktorum bu ayda olmazsa önümüzdeki ay rahim filmi istiycem dedi... Aslında ben aralık 2013 de kist ameliyatı oldum ve ameliyat eden doktorum bebek düşünüyorsanız tüpler açık, herşey yolunda dedi ama o zamandan bu zamana olmadı maalesef...Prof Doç yorumlarınıda okudum 1 yıl dolmadan infertilite tedavisine başlamadan önce bu jeli deneyin diyorlar hem spermi besliyo hareketlendiriyor hemde vajina girişinin ph ını spermlerin yaşamasına uygun hale getiriyor... Ben aldım etkisini görürsem mutlaka yazarım arkadaşlar...

kırmızıbalon sizde sorun varmıydı acaba? Spermiyogram sonuçlarınız falan nasıl?

preseed sağlıklı sağlıksız tüm spermlerin de ilerlemesine yardımcı oluyor. dölleyen spermin sağlıklı olup olmadığını bilemezsin o yüzden. eşinin spermlerinin ne kadar sağlıklı olduğuna da bağlı. umarım bi dahakine kucağına alırsın inşallah.

Hayır bir sorunumuz yoktu, spermiyogram yaptırmadık hiç. Hemen hamile kalmıştım çünkü.

İnşallah kısa zamanda tekrar o mutluluğu yaşarsınız ve kucağınıza almak nasip olur.
Bizim kontrollerimiz testlerimiz hepsi normal ama 1,5 senedir olmadı,bakalım kısmet inşallah olacak :)

Kizlar bende bu ay preesed i almayi düşünüyorum ama once bidey sormak istiyorum lutfen yardimci olun. Benim bat im 6 ocakti ama olmadm 6 ocak ta kanda baktrdm beta hcg 0.1 cikti ama hala regl olmadm normalde benim adetlerm cok duzenli 27 gunde 1 olurum ama hala olmadm sizce gec döllenme olabilirmi

Conceive plus jel hakkında bilginiz var mı? Düşük daha az oluyor diye okudum yabancı sitelerde..

Ovulaston testi yapmadın mı? Ne zaman yumurtladığını bilmiyor musun? Eğer bundan sonrakilerde test yaparsan geç döllenme olup olmadığını bilirsin..
Ovulasyon testi yapmadm ama soyle bisey var normalde benim yumurtlama gunlerimde yani 13.cu gunlerde felan uzayan seffaf akintm olurdu ama bu ay olmadi yumurtlama gunlerimde fark ettim gelmedi o yüzden gec döllenme olabilirmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…