pregny iğnesi acil

ndk

pamuk oğlum EYMENimm :))
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008
4.677
1
39
az önce doktordan geliyorummm menogon kullanıyordum bu sabah ta vuruldum doktorum yumurtan gayet güzel pregny iğnesini 11 de vurdur dedi 5 gün boyunca hergün ilişkiye girin dedi, adet olursan gel dedi tamam dedim çıktım, şimdi geldim beynim durdu sanki bugün 11 demi yarın 11 de mi vurulcam iğneyiii kafayı yicem nolur akıl verinnnn :s menogon vuruldum sabah bugün iğneyi yaptırmam lazım dimiii? offffffff noldu bana yaaa :KK43:((((

doktor yumurtana bakıp saat söylemistir canım bence doktorunu ara sor cekinme stresten unuttum dersin bizim söyleyeceğimiz seyler seni yanılta bilir

sekreterleride bu konuda bilgili oluyor bence ona sor

valla cnm anlamam ama gece değildir herhalde sabah 11dir

kızlar çok sağolun ilginize, gece vurul dedi bugün dedi herhalde yaa, peki iğneden sonraki gün ilişkiye giriliyor dimi, yani iğne günü değil.

ya valla arkadaşlar kafam çok dalgın yaa, bu bebek tedavisi benim aklımı oynattırcak :KK43:

bismillah deyip vurdurcam ben bugün gece 11 de yarından itibarende çalışmalara başlarıs. rabbim olmayan herkese bebek nasib etsin. çok zor bu tedavilerr :KK43:

cnm konuştunmu doktorunla bu gecede olsa olur yarın sabahda çünki çatlama iğnesi 48 saat içinde vurulmalı

canım bence gecedir.çünkü ben hep gece oldum çatlatma iğnesini...ama lütfen ilk önce sakin ol stres yapma bu daha önemli........

X