Predoctor Erken gebelik pozitif Kan testi negatif

Beyzav

Guru
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2013
17
2
Selamlar kızlar
Eşimle bir senedir çocuklarla deniyoruz. İkimizde de herhangi bir problem çıkmadı. Bu ay adetin 3 Günü klomen kullandım 5 gün günde bir tane. SAT 28 Mayıs. Doktor 10 Haziran da sabah ovitrelle çatlatma iğnesi vurdu. 11 Haziran 36. Saati değerlendirdik sonrasında gün aşırı ilişki. Çok yorgun uykulu bitkin ve kasığımda sancı hissediyordum. Erken gebelik testi yaptım kurumadan 3 dakika içinde silik bi çizgi çıktı. Size fotoğrafı kuruyunca çekebildim kusura bakmayın. Buna güvenerek Beta hcg baktırdım ama <1.20 çıktı. Sizce erken mi davrandım. Pozitife dönme durumu olabilir mi yada test mi yanlış sonuç verdi. Böylesi bir durum yaşayan yada bir yorumu olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Kafam çok karıştı.
IMG_9154.jpeg

30 Haziran yada 1 temmuz da adet olmam gerek. Ama doktor 10 haziranda iğneyi vurunca 14 gün sonra gel adet olmazsan demişti. Bende ilk olduğu için iğne herhalde 24 hazirana çekti adetimi diye düşünmüştüm. Yoksa normal de BAT 30 Haziran yada 1 Temmuz

Kaç gün var adetinize
30 Haziran yada 1 temmuz da adet olmam gerek. Ama doktor 10 haziranda iğneyi vurunca 14 gün sonra gel adet olmazsan demişti. Bende ilk olduğu için iğne herhalde 24 hazirana çekti adetimi diye düşünmüştüm. Yoksa normal de BAT 30 Haziran yada 1 Temmuz

iğneden 14 gün sonra test yapın. gebelik varsa yükselir. kan testi kesindir yani idrar testi hatalı çıkmıştır. ben iğnenin 19.günü regl olmuştum.

X