PREDICTOR EARLY Mİ ARTIMED ERKEN GEBELİK Mİ DOĞRU???

nonetheless80

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2024
146
51
38
Merhabalar adetime 5 gün kala 3 tane artımed erken gebelik testi yaptım hepsi çift çizgi çıktı günün değişik saatlerinde yapmama rağmen. Güvenmediğim için predictor early yaptım o tamamen negatif çıktı. Kaset testler zaten göstermez ama onları da denedim hep negatif çıktı. Bikaç gün bekleyeceğim ama artımed predictor den daha hassas olabilir mi sizce? Yumurtlamanın 10. Günü bugün.
20240720_222428.jpg

Artımed bende de silik çizgi çıkardı bu sabah ama kan verdim negatif çıktı. Predictor daha güvenilir bence yine de 2-3 gün sonra başka bir marka ile de tekrarlamanızı tavsiye ederim mesela freely

predictor daha iyi. artımed hiçbir testine güvenmiyorum ne kaset ne erken. ben hamileliğimi predictor ile öğrendim

predictor daha iyi. artımed hiçbir testine güvenmiyorum ne kaset ne erken. ben hamileliğimi predictor ile öğrendim
Teşekkürler cevabınız için şimdilik bekleyeceğim bakalım daha 5 gün var . Ama hamileysem ve predictor ün algılayamadığı hcg düzeyini artımed algıladıysa adamlar yapmış derim buraya da yazarım.

Teşekkürler cevabınız için şimdilik bekleyeceğim bakalım daha 5 gün var . Ama hamileysem ve predictor ün algılayamadığı hcg düzeyini artımed algıladıysa adamlar yapmış derim buraya da yazarım.
ben internetten araştırıp predictoru almistim. diğer tüm testlerden daha hassas. 10 ve üzeri değerleri ölçebiliyor. artımed hep eczanede bir tek o var diye almak zorunda kaldım ve gebe olmadığım halde silik çizgi çıkarmıştı.

Artık erkeb gebelik testlerine zerre kadar güvenim kalmadı. Kaset test aldım onunla bakacağım bu bikaç günde adete 4 kaldı kasette gözükmez varsa da ama başka seçeneğim yok artık. Bu sabah kaset miratech yaptım kalbim gibi çıktı yani bembeyaz :) bakalım yarın öbürgün çıkar mı çıkmaz mı. Her türlü şükredenlerden olacağız.

Konuyu güncelliyorum...öncelikle benim adet döngüm çok kısa 24 gün falan o yüzden benim adet öncesi çizgi görme ihtimalim düşük yumırtlamadan 12 gün sonra yaklaşık regl oluyorum zaten. Şimdi bugün adete 4 gün kala miratech erken gebelik yaptım ikinci çizginin olması gereken yerde incecik kıl çizgi belirdi yarın tekrarlayacağım aynı testten elimde var. Halen yoksa artımed predictor den daha mı hassastı acaba diye düşünmüyor değilim.

Artımed erken gebelik predictor den daha hassasmış. ADAMLAR YAPMIŞ:)
Son attıgınız testler pozitif görünüyor :)) tebrik ederim. Artımed bende silik çizgi çıkarıp duruyor 3 gün önce kanda negatif geldi ama o sebeple güvenim kırıldı artımede , erken gebelikler de negatif.
Kan verecek misiniz bugün???? Merak ettim inşallah sağlıklıdır herşey yolundadır

Son attıgınız testler pozitif görünüyor :)) tebrik ederim. Artımed bende silik çizgi çıkarıp duruyor 3 gün önce kanda negatif geldi ama o sebeple güvenim kırıldı artımede , erken gebelikler de negatif.
Kan verecek misiniz bugün???? Merak ettim inşallah sağlıklıdır herşey yolundadır
Çok teşekkür ederim. İnşallah sağlıkla ilerler. Erken de yaptım evet ama o erken olduğu halde kopkoyu değil öyle hala silik kasetler en azından pembeli çıkıyor resimde gözükmese de. İnanın ben de anlamadım artımed baya çizgi çıkardı ben de hem de 5 gün kala başka hiçbir test çıkarmamıştı. Bugün kan verdim evet daha 2 gün var adete ufak bir değer çıkacak diye düşünüyorum. Yarın belli olacak. Umarım sizin de vardır adete kaç gün varken kan testi yapıldı size?

Çok teşekkür ederim. İnşallah sağlıkla ilerler. Erken de yaptım evet ama o erken olduğu halde kopkoyu değil öyle hala silik kasetler en azından pembeli çıkıyor resimde gözükmese de. İnanın ben de anlamadım artımed baya çizgi çıkardı ben de hem de 5 gün kala başka hiçbir test çıkarmamıştı. Bugün kan verdim evet daha 2 gün var adete ufak bir değer çıkacak diye düşünüyorum. Yarın belli olacak. Umarım sizin de vardır adete kaç gün varken kan testi yapıldı size?
İlginç gerçekten. Demek kişiden kişiye degisiyor. 2 gün vardı adete 1,20 çıktı değer. Bugün gecikmenin 1. Günü ama testlerde çizgi göremiyorum adet olmayı bekliyorum.
Kan sonucunuz gelince yazın bana da merak ettim :)

İlginç gerçekten. Demek kişiden kişiye degisiyor. 2 gün vardı adete 1,20 çıktı değer. Bugün gecikmenin 1. Günü ama testlerde çizgi göremiyorum adet olmayı bekliyorum.
Kan sonucunuz gelince yazın bana da merak ettim :)
Yazarım tabiki. Belki sizin geç döllenmedir adet olana kadar umut var ben aylarca umudu kaybetmedim. İnşallah siz de bana hayırlı haberler verin bu ay olmazsa gelecek ay olsun inşallah.

X