Yöresel Tarif Pratik Tarifler Yarışması 2.Hafta

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarifler Yarışması '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    347
  • Anket Kapalı .
Ahhh ahhh deşme yaramı neyse merkezi sistem ev aldık ins.Allah bu sene dalım ısınacak yani sırtım :-) :-) 750 TL doğalgaz ödüyorduk hırkayla geziyordum evde
Bilirim canım biz lojmanda kaldık:)Yılda 1 ay memlekete gelirdik.Biz gelirken kalorifer sönerdi döndüğümüzde tekrar yanmaya başlardı:)
Orta 1 i orada okudum:)Gampo vardı oraya gidiyordum.Okula hep geç kalırdık servis buz tutardı,çalışmazdı:)

Biliirm canım biz lojmanda kaldık:)Yılda 1 ay memlekete gelirdik.Biz gelirken kalorifer sönerdi döndüğümüzde tekrar yanmaya başlardı:)
Orta 1 i orada okudum:)Gampo vardı oraya gidiyordum.Okula hep geç kalırdık servis buz tutardı,çalışmazdı:)
Hakkat nasıl dayandıniz o soğuğa Egeliler hiç alışık değil öylesine :olamaz:

Bilirim canım biz lojmanda kaldık:)Yılda 1 ay memlekete gelirdik.Biz gelirken kalorifer sönerdi döndüğümüzde tekrar yanmaya başlardı:)
Kurtulduguna şükret darısı başımıza ins.Allah :KK14:

Balkon ve pencerelerimiz ciftti:)
Kışın 2. kapıyı açamazdık:)Balkonlarda 1-2 metre sarkıtlar:)
Mecburen canım babam terfi edince oraya gitmiştik:)
Babamda hiç sevmez kışı o yüzden kar yağdı mi morali bozulur biz sevinince bile bozuluyor askerliğini sarikamista yapmış :olamaz:

Kazen başının gözünün sadakasina senle bana proluk verse bizde yakalariz geleni gideni benide yakaladılar :-)
Sorma zaten isteye isteye mafff oldum bikerede al senin olsun proluk demediler :KK34:
Bu sefer sana guveniyorum yap mamaları al prolugu :KK70: :KK70: :KK70:

X