Börekler Pratik Sahur Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sahur Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    839
  • Anket Kapalı .
Ben ama sebepsiz veremiyorum.Çünkü normalde çok yiyen biri değilim.Yesem bile ben beyaz un kullanmam,kızartma yapmam,paketli ürün yok sayılır,mevsim dışı sebze yok,kola,cips,sucuk,sosis eve girmez.Gece geç saatte asla yemez yenmez.Tatlı maksimum haftada bir😊Günde en az 3 litre su içerim,5 ile 10 bin arası yürüyorum .
Bunlar zaten diyet değil mi😊
Oğlumdan önce 54 kiloydum,sonrasında yıllarca 58-65 arasında gidip geldim. 1 yıldır 70 civarıyım ama düşmüyor🤷🏼‍♀️Yaşında etkisi olabilir,tiroid metabolizmam çalışmıyor ondan olabilir.
Kilolumuyum tartıda belki fazlayım.Ama görünüşte değilim.
Yani değilim aslında🤷🏼‍♀️
Ama ben bu kiloda mutlu değilim.
Bunu diyet takımlarında düzeltemem çünkü yıllarca hep kontrol eden biri oldum.
Ne yapılır iyi biliyorum.
Ondan takım bana şahsen çözüm bulamaz.
Senin durumun farklı ama kendin söylüyorsun tiroid çalışmaması en büyük etken Dr kontrolü ile verebilirsin. Tabiki yaşta etkili her sene daha bir zor oluyor kilo vermek.

Ben senin için söylemedim zaten Evva Evva için söyledim canım istiyorum dediği için tek başına insan daha çok zorlanıyor.

Senin durumun farklı ama kendin söylüyorsun tiroid çalışmaması en büyük etken Dr kontrolü ile verebilirsin. Tabiki yaşta etkili her sene daha bir zor oluyor kilo vermek.

Ben senin için söylemedim zaten Evva Evva için söyledim canım istiyorum dediği için tek başına insan daha çok zorlanıyor.
Endokrine yönlendirdi.Vakalar arttı mecbur bekleyeceğim.
Evva Evva gözleme yemeyi tercih ediyor🤣
Ama gebelik için bile kilo vermek iyi oluyor.Bizzat yaşadım.

Endokrine yönlendirdi.Vakalar arttı mecbur bekleyeceğim.
Evva Evva gözleme yemeyi tercih ediyor🤣
Ama gebelik için bile kilo vermek iyi oluyor.Bizzat yaşadım.
Onu diyecektim canım bende yanlış anlaşılmak istemedim ben 2019 da 20 kilo verdim 1 sene korudum ve nasıl olduysa korunurken hamile kaldım üstelik kolay hamile kalan biri de değildim. Yani aslında sağlık için önce kilo vermek lazım.

X