Çorbalar Pratik İftar Çorba Tarifleri II

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli İftar Çorbası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    521
  • Anket Kapalı .
Zipzip- Zipzip- benim köyde diye bildiğim gittiğim uere cocuklar asla gitmek istemiyor ozenmiyor esimin köyün u beğeniyorlar

Ben köy sevmiyorim zaten taşlı tasssiz hayvanlı hayvansiz farketmez ama canfeb in koy iyiymis :KK53: benimkinin yanında turistik kalıyor :KK70:
Yasak gelmeden once koye gidip geldik gercekten disarda nefes alabilmek gezebilmek cok guzel gelmişti simdi koy fark etmez hepsine gidebilirim :))
Ama Canfeb Canfeb in köyü guzelmis selale varmis biz toplu halde oraya gidelim :))

Bende birazdan çıkartacağım aşağı ya çocukları bugün biraz gezebiliyor lar ya inin bahçeye dedim inen geri geldi aşağısı çok sıcak diye :-)
Bu saatler en sicak saatler cocuklar sicakta ne yapsin ki saatleri duzenlemeleri lazim aslinda

Yasak gelmeden once koye gidip geldik gercekten disarda nefes alabilmek gezebilmek cok guzel gelmişti simdi koy fark etmez hepsine gidebilirim :))
Ama Canfeb Canfeb in köyü guzelmis selale varmis biz toplu halde oraya gidelim :))

Bu saatler en sicak saatler cocuklar sicakta ne yapsin ki saatleri duzenlemeleri lazim aslinda
Evet akşam 4-7 arası olsa daha iyi olur aslında

Çıkın çıkın gelin kapımız açık virüsten sonra tabi :rolleyes:

Kizlar merhaba.nasilsiniz?
Bi konu actim zaman buldugunuzda bi bakar misiniz lutfen

X