Çorbalar Pratik İftar Çorba Tarifleri II

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli İftar Çorbası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    521
  • Anket Kapalı .
valla sadece ben yanlış anlamışım gibi :KK70:
4 gündür evden çıkmadım,alerji artınca mg ı yüksek bi ilaç alayım diye çıktım anam yollar insan dolu :KK70:
Ben inan site etrafı dışında 67-68 gündür hiç çıkmadım herkesi öyle sanıyorum:KK70:
Bizim site çevresi çayır çimen insan yok:KK70:

Ben inan site etrafı dışında 67-68 gündür hiç çıkmadım herkesi öyle sanıyorum:KK70:
Bizim site çevresi çayır çimen insan yok:KK70:
Nevoooos ablaaa kooos yardımına Engin deneyim ve bilgilerine bir oruçlu nun su İçmesi gibi ihtiyacım var 😅😅
Fırın bozuk aksama kadayif tatlisi tarifi lazım ocakta yapabilir miyim nasıl yapıcam hiç yapmadım denedigin bi tarifin var mı 😊

Nevoooos ablaaa kooos yardımına Engin deneyim ve bilgilerine bir oruçlu nun su İçmesi gibi ihtiyacım var 😅😅
Fırın bozuk aksama kadayif tatlisi tarifi lazım ocakta yapabilir miyim nasıl yapıcam hiç yapmadım denedigin bi tarifin var mı 😊
Canım künefe, kadayıf dolması ve kadayıflı muhallebi var:)
Aslında kuzenim tepside basma kadayıf yapıyor ve ocakta pişiriyor güzel oluyor:)

Canım künefe, kadayıf dolması ve kadayıflı muhallebi var:)
Aslında kuzenim tepside basma kadayıf yapıyor ve ocakta pişiriyor güzel oluyor:)
Abla sen deyince şimdi baktım tavada da kizartiyolar pekmezde koyuyolar onu anlamadım sen onayliyo musun 😁
Muhallebilide fena değil acaba hangisini daha iyi beceriririm 😁

X