Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kızlar kan testim negatif idrar pozitif diye yazmıştım buraya daha önce... lab. hatasıymış canlar idrar testleri eğer bi çok markayla yapıp pozitifi görürseniz kandan daha güvenilirmiş onu anladım canlar HAMİLEYİMMM 6. haftam oldu hatta... :KK16:

2. çizgin var tatlım, ve eğer 5 dakikayı geçmediyse de doğru bir çizgidir, hamilesin inşallah :nazar::nazar::nazar: gözün aydın
ne kadar zamandır istiyordun?

canım büyük ihtimalle pozitif:nazar: hemen çıktıysa yanılmaz genelde hadi inş kesinleşir hayırlısıyla.:KK34:

canım 6 aydır istiyorduk doğruymuş test,kan 49 çıktı değerim,ben adet günü yaptım testi bu çıktı kanda adetten bi gün sonra :KK1:

canım 6 aydır istiyorduk doğruymuş test,kan 49 çıktı değerim,ben adet günü yaptım testi bu çıktı kanda adetten bi gün sonra :KK1:

canım gözün aydın öyleyse :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
biz de yaklaşık 1 senedir istiyoruz ama gelmedi bebiş... bugün yarın yine regl olmak üzereyim...bir süre ara vereceğim çalışmalara, bebek gelmedikçe üzülüp yıprandım ben de. sağlıkla kucağına alırsın inşallah...:KK16::KK16:

canım gözün aydın öyleyse :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
biz de yaklaşık 1 senedir istiyoruz ama gelmedi bebiş... bugün yarın yine regl olmak üzereyim...bir süre ara vereceğim çalışmalara, bebek gelmedikçe üzülüp yıprandım ben de. sağlıkla kucağına alırsın inşallah...:KK16::KK16:

Allah ım en kısa zamanda sanada nasip etsin canım,bol bol dua et

kızlar kan testim negatif idrar pozitif diye yazmıştım buraya daha önce... lab. hatasıymış canlar idrar testleri eğer bi çok markayla yapıp pozitifi görürseniz kandan daha güvenilirmiş onu anladım canlar HAMİLEYİMMM 6. haftam oldu hatta... :KK16:

Kızlarr Allah sag salim kucagınıza almayı nasip etsin sizin adınıza sevindimmm.:nazar:

$Fotoğraf0529.jpg $Fotoğraf0531.jpg $Fotoğraf0533.jpg

sat 30 kasımdı bat ise 1 ocak 32 33 günde adet oluyorum.
bugün akşam 4 gibi test yaptım böyle çıktı sonuç nedir kızlar umutlanıp hüsrana uğramak istemiyorum bir de siz yormlayın istedim.
pozitif mi sizce?

Eki Görüntüle 592523 Eki Görüntüle 592524 Eki Görüntüle 592525

bugün akşam 4 gibi test yaptım böyle çıktı sonuç nedir kızlar umutlanıp hüsrana uğramak istemiyorum bir de siz yormlayın istedim.
pozitif mi sizce?
​canım öncelikle hakkında hayırlısı neyse o olsun sanki 2, çizgi silik çıkmış bendede aynı olmuştu zaten olmasaydı 2. çizgi asla görünmezdi umarım hamilesindir güzel haberler alırsın

​canım öncelikle hakkında hayırlısı neyse o olsun sanki 2, çizgi silik çıkmış bendede aynı olmuştu zaten olmasaydı 2. çizgi asla görünmezdi umarım hamilesindir güzel haberler alırsın

inş o 2. silik çizgi yanıltmaz bizi,
daha önce geçen sene mart ta bebeiğimi kaybettim,
acımı dindirim inş böylece,
çoook teşekkür ederim vakit ayırıp cvp yazdığın için,:KK19:
insan böyle zamanlarda tanımasanda birilerinden destek bekliyor

Eki Görüntüle 592523 Eki Görüntüle 592524 Eki Görüntüle 592525

pozitif mi sizce?

canım test pozitifi gösteriyor hayırlı olsun diyelim şimdiden:KK34:bundan daha siliklerinde bile pozitif sonuçlar çıkıyor...umarım yanıltıcı testlerden biri degildir.

canım test pozitifi gösteriyor hayırlı olsun diyelim şimdiden:KK34:bundan daha siliklerinde bile pozitif sonuçlar çıkıyor...umarım yanıltıcı testlerden biri degildir.

tebrikler canım hamilesin cünkü olmasan bu kadar bile cıkmazdı cok silik degıl ayrıca:26:

insan ne yapacağını şaşırıyo işte

bat daha gelmeden yaptım ondan emin olamadım ama inşşş yanıltmaz test.
Allahım isteyen herkese evlat versin ...

kızlar bende 1 saat önce test taptım ama benim iki çizgimde çok net buu idrar testlerinde yanılma oluyr mu ki :KK43:( yarını zor beklicem bu gidişle iki test patım ikiside çift :) :KK16: adetimde 4 gün geçti ama inşallhh yaaa :26:

kızlar bende 1 saat önce test taptım ama benim iki çizgimde çok net buu idrar testlerinde yanılma oluyr mu ki :KK43:( yarını zor beklicem bu gidişle iki test patım ikiside çift :) :KK16: adetimde 4 gün geçti ama inşallhh yaaa :26:

insanın inanası gelmiyo bi şaşkın oluyo ,
yani en azından ben öyle hissetmiştim,
adetin 4 gün geçtiyse test de böyle sonuç verdiyse,
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin,
eylül anneleri topiğinde buluşuruz :KK49:

insanın inanası gelmiyo bi şaşkın oluyo ,
yani en azından ben öyle hissetmiştim,
adetin 4 gün geçtiyse test de böyle sonuç verdiyse,
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin,
eylül anneleri topiğinde buluşuruz :KK49:

ahh canım inşallah yaaa okadar şaşkın ve mutluyum ki çok garibim yaa yarın kan da baktırcam inşallah orda da pozitifi duyarız ...
rabbim hayılrısını versin inşallah bu telaşı herkez yaşar :KK16:

kızlar bu testler ne kadar güvenilir acaba? sabah test yaptım çift çizgi çıktı. hiç düşünmemiştim hamilelik gibi bir durumu şaşırdım afalladım :KK52::KK52: şimdi yine yaptım yine çift çizgi. hastaneye ancak haftasonu gidebilcem. çok sabırsızlandım. hamilemiyimki :KK53::KK53:

kızlar bu testler ne kadar güvenilir acaba? sabah test yaptım çift çizgi çıktı. hiç düşünmemiştim hamilelik gibi bir durumu şaşırdım afalladım :KK52::KK52: şimdi yine yaptım yine çift çizgi. hastaneye ancak haftasonu gidebilcem. çok sabırsızlandım. hamilemiyimki :KK53::KK53:
hayırlı olsun canım..hamilesin büyük ihtimalle..
bu testler de negatife güzvenmeyin ama pozitifse muhakakk vardır diyolar:KK9:
çizgiyi yeni gördüysen dua et bende sağ salim alayım bebeimi kucağıma:KK16:ilk duanı ben alayım:KK52:

X