Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Benim normalden fazla olmuştu.Ama detim de 5 gün falan gecikmişti.Yani bayağı olmuştu geçeli.Çok yoğun geldi adetim günlük hayatımı etkilemişti.Çok da sancım vardı..

benim 2 gün gecikti kanama hala yoğun biraz acık olacak ama pıhtı şeklinde
busabah birazdaha azalmış sancım yok
bişey daha soracaktım
dün kan verdim gebelik için persembe sonucu alacağım o değerlere göre hamileysem
peki şuan adet gördüm benim tekrardan kan verip değerlere baktırmam gerekecek mi?
bu ne biçim bi blirsizliik allahım sen yardım et:KK5:

amin canım......
allah herkese dileğini versin

amin amin.benimde daha bgun 7.gunum aman offf zamanda gecmek bilmiyor.bir an once sonucu ogreniyimde ne negatif veya pozitif.turkiyeye gelmeden once ikinci yi yapsam derdindeyim.bnde 24unde belli olcak yok hamile olmadigimi biliyorum negatif olsa bile benim icin supriz olmayacak.

canım testlerin üstünde 10dk dan sonra değişen sonuçları dikkate almayınz yazıyor ya :/

evet öyle yazıyor ama kendi adıma benim kan değerimde yükselmiş gözüktü.ve testler çok net çıkıyor sadece biraz geç çıkması kafamı karıştırıyor. adetim 3-4 gün geçti hala tık yok tabiki doktora gidicem yada bir kez daha kan testi yaptırıcam ama belki kimyasal falandır diye bekliyorum biraz daha. :78:

temmuz hayırlısı olsun canım evet kimyasal bişey geçirdin sanırım.ama yinede belli olmaz.üzerine görenlerde var.en doğru sonucu doktor söyliycek inşallah güzel haberler alırsın.

eva senden unutluyuz canım:) sayılı gün çabuk geçer umutsuzluk yok.:KK8:

benim 2 gün gecikti kanama hala yoğun biraz acık olacak ama pıhtı şeklinde
busabah birazdaha azalmış sancım yok
bişey daha soracaktım
dün kan verdim gebelik için persembe sonucu alacağım o değerlere göre hamileysem
peki şuan adet gördüm benim tekrardan kan verip değerlere baktırmam gerekecek mi?
bu ne biçim bi blirsizliik allahım sen yardım et:KK5:

Aynısı oldu bana canım.Ben gidip tekrar kan verdim.Doktor değerlere bakmak lazım demişti.

eva senden unutluyuz canım:) sayılı gün çabuk geçer umutsuzluk yok.:KK8:[/QUOTE]

ahhh ahhh sen bnden umutlusun ben kendimden degilim...inanki eskiden cok umut bagliyordum cok hevesliydim simdi odayok heves meves birakmadi bu bekeleyisler bnden...valla diger topiklerde bakiyorum da asilama uzerine cogulari negatif sanirim bu ay boyle kolay kolay tutmadi galiba...
ogunlerde gecmek bilmiyor yaaa.biliyorum hamile olmadigimi okadar cok eminim ki ama neden 24un olmasini bekliyorum test icin onu anlamis degililm...:26:

eva senden unutluyuz canım:) sayılı gün çabuk geçer umutsuzluk yok.:KK8:

ahhh ahhh sen bnden umutlusun ben kendimden degilim...inanki eskiden cok umut bagliyordum cok hevesliydim simdi odayok heves meves birakmadi bu bekeleyisler bnden...valla diger topiklerde bakiyorum da asilama uzerine cogulari negatif sanirim bu ay boyle kolay kolay tutmadi galiba...
ogunlerde gecmek bilmiyor yaaa.biliyorum hamile olmadigimi okadar cok eminim ki ama neden 24un olmasini bekliyorum test icin onu anlamis degililm...:26:[/QUOTE]

canim biliyomusun bebek fikrini aklindan cikarmaya basladiginda hamile kalan cok kisi var insallah sende bu kisilerden biri olcan
allahin izniyle benimde 8 gun gecti idrar testinde 6 gun gecisken baktim negatif hayirlisi allahtan ya

canim biliyomusun bebek fikrini aklindan cikarmaya basladiginda hamile kalan cok kisi var insallah sende bu kisilerden biri olcan
allahin izniyle benimde 8 gun gecti idrar testinde 6 gun gecisken baktim negatif hayirlisi allahtan ya[/QUOTE]

insanin icinden gelmiyor heveslenmek nedense cunku gercekden ilk asilamam bu ama okadar cok hvesliydim ki psikolojim bozudu bir aralar bebek sebebinden.okadar cok imreniyordum ki 27yasindayim bu yasima kadar esimden baska kimseyi kiskanmadim hele hele hemcinslarim hic ama anneleri cok kiskanmistim kafayi siyaracak dereceye geldim.ama allahdan kalici hasar birakmadan atlattim.ama bu mucadeleinin sonucunda sunu anladim ki yalvarsakda aglasakda yirtinsakda kendimizi parcalasakda duada etsek yinede allah yazdigi gunde yapiyor geriye veya ileriye almiyor isde.bunun cok iyi bilincindeyim.bu sebeplerden dolayi artik heves heyacan kesinlikle yok.cunku heveslenipde sonradan husrana ugramak cok kotu beni bnden etti.eskiden boyle insan degildim ne zaan bebek dusunduk hayatim karardi.hep icim cigerlerim parcalandigi icin acidan artik heves meves yok hevesde doyurdu beni sagolsun....:106:

ruuhi cim insan dayanamiyor diymi isde bizler varya aslinda dogmamis bebeklerimizin degerlerini cok anlayan bilen ulu analariz...

allahim hayrilsini versin...dilerim allahdan bu sonuc istedigin gibi cikar insallahhhhhhhhh

ruuhi cim insan dayanamiyor diymi isde bizler varya aslinda dogmamis bebeklerimizin degerlerini cok anlayan bilen ulu analariz...

allahim hayrilsini versin...dilerim allahdan bu sonuc istedigin gibi cikar insallahhhhhhhhh

sgol canim ya yarin doktora gidicem bakalim ne bekliyor beni hakkimizda hayirlisi

allahin izniyle benimde 8 gun gecti idrar testinde 6 gun gecisken baktim negatif hayirlisi allahtan ya

insanin icinden gelmiyor heveslenmek nedense cunku gercekden ilk asilamam bu ama okadar cok hvesliydim ki psikolojim bozudu bir aralar bebek sebebinden.okadar cok imreniyordum ki 27yasindayim bu yasima kadar esimden baska kimseyi kiskanmadim hele hele hemcinslarim hic ama anneleri cok kiskanmistim kafayi siyaracak dereceye geldim.ama allahdan kalici hasar birakmadan atlattim.ama bu mucadeleinin sonucunda sunu anladim ki yalvarsakda aglasakda yirtinsakda kendimizi parcalasakda duada etsek yinede allah yazdigi gunde yapiyor geriye veya ileriye almiyor isde.bunun cok iyi bilincindeyim.bu sebeplerden dolayi artik heves heyacan kesinlikle yok.cunku heveslenipde sonradan husrana ugramak cok kotu beni bnden etti.eskiden boyle insan degildim ne zaan bebek dusunduk hayatim karardi.hep icim cigerlerim parcalandigi icin acidan artik heves meves yok hevesde doyurdu beni sagolsun....:106:[/QUOTE]

canim pek yas farkmiz yok o kadar sorun etme birseyi inan allah dilemezse ne yaparsak yapalim uzulelim birsey olmayacagina gore kendimizide yipratmanin anlami yok

canim pek yas farkmiz yok o kadar sorun etme birseyi inan allah dilemezse ne yaparsak yapalim uzulelim birsey olmayacagina gore kendimizide yipratmanin anlami yok[/QUOTE]

yok tatlim artik yok bnde o davranislar senin dedigin gibi ne yaparsak yapalim allahin yazdigi zamanda oluyor uzulsekde uzulmesekde ayni en guzeli erken yasda yipranmamak...:13:

kızlar sorum var....
ilişki adetten 5 gün önce olduysa ve adetten7 gün gecmişse yani ilişkiden 12 gün..ne yapmalı?ihtimal varmıdır nie olmadım adet ben?:kk77:

kızlar sorum var....
ilişki adetten 5 gün önce olduysa ve adetten7 gün gecmişse yani ilişkiden 12 gün..ne yapmalı?ihtimal varmıdır nie olmadım adet ben?:kk77:

tabikide vardir canim ben eskiden klomen adinda hap kullaniyordum bana dr.12.13.14.ve 15.gunler iliski diyordu yumurtalarinda veya catlamalarinda bir sorunun yoksa hamile kalma olasliigin yuksek tabikide..gunun kac gun gecti yazmamisssin onu...

:21: HAMİLEYİM kızlar benin değerim biliyorsunuz adetten 5 gün önce 5.34 tü.sonra evde israr testi yapıyordum hep çıkıyordu ama 5-10 dk sonra dün adet günümden 5 gün sonra kan testini tekrarlattım ve 1950 olmuş. yani ben hamileyim. :KK49: Darası isteyen herkesin başına olsun inşallah.

:21: HAMİLEYİM kızlar benin değerim biliyorsunuz adetten 5 gün önce 5.34 tü.sonra evde israr testi yapıyordum hep çıkıyordu ama 5-10 dk sonra dün adet günümden 5 gün sonra kan testini tekrarlattım ve 1950 olmuş. yani ben hamileyim. :KK49: Darası isteyen herkesin başına olsun inşallah.

cnm değerlerin bayaa yüksek çıkmış adetten sonra ikiz olmasın:)

anam ikizmi bilemiyorum adetim 5 gün geçmişti.çok mu yükselmiş sence 9 günde.banada biraz yüksek geldi aslında.9 günde 5 ten 1950 ye :KK53:

cnm sen 5 ten başlayarak onu hesaplayabilirsin ..48 saatte bir ikiye katlıorsa sorun yok..değeri yüksek çıkanlarda 2 şey olabilior ikiz ,yada mol gebelik dr gitmeyi ihmal etme..senın değerlerin gününe göre belkide normal 5 ten sonra çok yüksek gibi geldiği için söyledim ama 9 gün geçmiş normaldir

cok sevindim hayirlisi olsun canim bende 10 gun gecmisti bugun test yaptirdim degilisim salak bu isvicre doktorlari birsey anlamiyor yani adetim hep boyle gecikiyor diyorum normal diyorlar ya o zaman boyle nasil hamile kalcam ben

X