Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Canım adet gününde ben de yaptım hemen çıkmadı 15 20 dk sonra çok silik ama belli çizgi çıktı.ertesi gün iki dkda çıktı.Belki yenidir diye öyledir.

cevabın için teşekkürler...
dün adet günümdü bekledim gelmedi kırmızılar sabaha kadar heyecandan uyuyamadım sabah ilk idrarla yaptım
ikinci çizgi yoktu koydum kenara arada sırada baktım yine yoktu biraz bekledim eşime göstermek için aldım baktımki ikinci çizgi var ama gölge gibi bu neşimdi dedim
eşimde aldı baktı evet ikinci çizgi orda işte dedi
ışığa tutunca gayet belli
dediğin gibi daha 1 gün geçti değerler yükselmediği için tam belli olmamış olabilir
yarında yapacam yine aynısı olur hala regl gelmezse doktor yolu gözükür bizede
hayırlısı bakalım

canim hevesini kirmak istemem ama idrar testleri sadece 5 dakika icinde cikan sonuc gecerli diyor butun testler boyle markasi farketmiyor yani bende merakla bekliyorum acaba hamilemiyim diye ama sabirli olmamiz gerekiyor
insallah hamilesindir

canim hevesini kirmak istemem ama idrar testleri sadece 5 dakika icinde cikan sonuc gecerli diyor butun testler boyle markasi farketmiyor yani bende merakla bekliyorum acaba hamilemiyim diye ama sabirli olmamiz gerekiyor
insallah hamilesindir

Canım öyle diyorlar ama 1 saat sonra çıkıp gebe olan çok tanıdığım var.hcg çok düşük olduğunda olabiliyo.Benm de ilk gün 15 dk sonra çıktı.Şimdi 2dk da çıkıyo.

idrar testine itimat etmiyorum artık ama düşünmüyoda değilim yani
regl olmamakta insanın kafasını kurcalıyor maalesef
doktora gideceğim sabah bakalım o ne diyecek bu gecikmenin başka bi sebebimi var:26:

Canım öyle diyorlar ama 1 saat sonra çıkıp gebe olan çok tanıdığım var.hcg çok düşük olduğunda olabiliyo.Benm de ilk gün 15 dk sonra çıktı.Şimdi 2dk da çıkıyo.

valla oyleyse bende cok mutlu olurum cunku bende yaptim adet gunumdu silik cikti sonraki gun dayanamayip yaptim hicbirsey cikmadi bir daha yapmicam moralim bozuluyor demistim az once dayanamayip yaptim yine birsey cikmadi hic anlam veremiyorum ya bir hafta gecti benim adet gunum sasirdim ben hamilemiyim degilmiyim diye gerci temmuz ayinda bir dusuk yasamistim ondada sonra cikti idrarda evde yapmistim surekli cikmamisti sonra doktorda cikti hamile oldugum bilmiyorum yani belirtileride yasiyorum hayirlisi artik

idrar testine itimat etmiyorum artık ama düşünmüyoda değilim yani
regl olmamakta insanın kafasını kurcalıyor maalesef
doktora gideceğim sabah bakalım o ne diyecek bu gecikmenin başka bi sebebimi var:26:

ya oyle ama insanda o umudu atamiyorki kafasindan bende diyorum hamilemyim acaba adet gecikince insanin aklina baska birsey gelmiyorki helede bebek isteniyorsa ben cok istiyorum bir dusuk yasadim gelismedi bebegm alindi simdi saglikli bir evlat istiyorum allahtan tez vakitte

rabbim dileyen herkese versin inş...
senin adet günün ne zamandı?

rabbim dileyen herkese versin inş...
senin adet günün ne zamandı?

ayin 7 siydi ama ben dusukten sonra duzensizlik yasadim yani bu ayda 7 demi gelir yoksa daha gecmi bilmem test yaptim negatif olsa cikardi herhalde demek hamile degilim ya ne yapalim hayirlisi artik baska aya derim ama niye gecikiyorki bebek yoksa doktor hersey yolunda bir rahatsizligin yok gebe kalirsin dedi bakalim ne olcak 10 gunden sonra doktoru aricam randeu alcam

insallah tatlim cok tesekkur edrim.formda asilama oldukdan sonra hemen test yapip hamile oldugunu mu ogrendiler yoksa ignelerden mi...bir yandan kendimi kaptirmiyorum ki kaosun icinden cikmak kolay olsun diye...

evanur aşılama olduktan sonra idrar testi yapıp asılamadan dolayı testleri pozitif çıkanlar oldu.normalde hamile değildiler.seninde şuanda o yüzden pozitif çıkmıştır.çünkü.ilişki üzerinden bir hafta 10 gün geçmeden kanda bile beta hcg yükselmiyor değil idrarda yükselsin.ama tabiki hamile olabilirsin yanlızca şuanki test bunun göstergesi değil bi 10 gün sonra bir daha test yaparsan müjdeli haberi alıcaz inşallah

benimde 10 dakika sonra çıkıyor çok net kırmızı çıkıyor ama 10 dk sonra.hatta adete 3-4 gün kala olan testi eklemiştim 3-4 sayfa geride.benim iki gün geçti adet tarihim.gögüslerim patlıycak gibi ama.çok şiştiler.birde adetten 5 gün önce 5.34 tü şimdi olsa olsa 40-50 olmuştur.ki o kadarken gözükmez kese doktora gitsek bile.geç çıktığı için testte kırmızı çizgi belki kimyasal flndır biyorum.bekliyorum.kesin emin olunca haftaya gidicem doktora :26:

inşallah seninde vardır.belki daha değerlerin düşüktür de ondan öyle çıkmıştır değilmi canım.bu gün bir daha test yap bakalım daha koyulaştımı çizgi.güzel haberleri bekliyoruz :92:

evet tatlim cok haklisin.sanki bebegim benimle degilmis gibi adet olacakmisim gibiyim daha bugun 6.gunum asilama oldugumun isde gonlum dinlemiyor ki yok umutsuz oldugumu bile bile acabami okadar cok yoruldum ki artik mucadele etmekden bazen cok bunlaiyorum ne evlilik nede cocuk umrumda olmuyor ne zaman bebek dusunmeye basladim hayatim karardi.cok korkuyorum:18:

arkadaşlar ben aşılama yaptıdım bügün 6. gün
aşırı kasık agrısı yaşadım doktora gittim doktor yumurtaların büyümeye devam etmiş dikkatli ol dedi bu neyin belirtisi bi fikriniz varmı?

bugün sabah doktora gittim 2 gün gecikme olduğunu hala adet görmediğimi söyledim
ultrasyondan baktı göremedi zaten varsada görükmez 2 gün cok erken gecikme için kan testi yapalım dedi
kan verdim sonucu perrşemde cıkacakmış eve geldim gelir gelmez adet oluverdim
cok feci sancım vardı ve asırı yoğun oldum şuan normale döndü
hem psikoljik hemde bedensel cok kötüyüm suan
yaptığım idrar testinde silikte olsa 2. izgiyi görmdüm
bu sabahta yaptım doktora gitmeden önce ondada silik çizgi vardı
eve gelip kırmızıları görünce şaştım kaldım
persembeyi bekliyorum umutla belki bi umut hamileyimdir diyorum
akrabalarımdan bazıları üstüne görme sonucu hamile olduklaını öğrenmişti
bu teselliyle duruyorum saatlerdir

Canım büyük ihtimal kimyasal gebelik geçirdin sen.Üzülme ben de yaşadım 3 ay önce ve şimdi tekrar hamileyim

En azından hamile kalabildiğini gördün.Çok yoğun geldi diyorsun.Üstüne görme de bu kadar yoğun gelmez diye biliyorum.Her şey gönlünce olsun tatlım...

canım testlerin üstünde 10dk dan sonra değişen sonuçları dikkate almayınz yazıyor ya :/

banada kimyasal gibi geliyor....bakalım kaç gün sürecek kanama:26:
kimyasal gebelikte kanama yoğunm olur birde kaç gün sürer normal edet günü gibimi yoksa daha fazlamı?

hayirlisi buymus demmeki ama isde insan okadar cok hayaller umutlar bagliyorki..insallah birdahakine tatlim..allahim saglikli hayirli evlatlar nasip eder insallah

arkadaşlar ben aşılama yaptıdım bügün 6. gün
aşırı kasık agrısı yaşadım doktora gittim doktor yumurtaların büyümeye devam etmiş dikkatli ol dedi bu neyin belirtisi bi fikriniz varmı?

sanirim ayni gunde asilama yaptirmisiz bnde 6.gunum bugun.4gun boyunca bnde de vardi kasik agrisi arti hafif kahverengi tarzinda bile lekelenme oldum dun ve bugun sende de olursa sasirma sakin.bildigim kadariyla normal reaksiyonlar mesela su anda bnde sirf adet agrisi var sanki adet olacakmisim gibiyim goguslerim olmadklari kadar agriyor bugun ve uclarim birden firladi ve cok aciyorlar birde bnde surekli sirtlarim olmak uzere cok kasiniyorum gorunurde herhangi bir alerjik bir sey degil ama neyin nesi bilmiyorul insaalah onemli bir sey degildir.
normalde senin o kasik agrilarin yavas yavas gecmesi lazim.bnce dr.na sorsaydin yumurtaliklarin buyumeye devam etmesi olayini daha iyi olurdu en dogru cevabi dr.verirdi sana.ne desem yanlis olur bnmkisi.

insallah bebegin seninledir de bukadar kasik agrilarin oyuzdendir...

banada kimyasal gibi geliyor....bakalım kaç gün sürecek kanama:26:
kimyasal gebelikte kanama yoğunm olur birde kaç gün sürer normal edet günü gibimi yoksa daha fazlamı?

Benim normalden fazla olmuştu.Ama detim de 5 gün falan gecikmişti.Yani bayağı olmuştu geçeli.Çok yoğun geldi adetim günlük hayatımı etkilemişti.Çok da sancım vardı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…