Pozitif İdrar Testi Örnekleri

meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.benimde adetime 4gün var.dün gece test yaptım 2.çizgi cok silikti.bidaha ne zaman yapmalıyım arkadaşlar?

kalb sende hamileymişsin cok sevindim allah hayırlısıylada kucağına almak nasip etsin.bu arada sende ki belirtiler nelerdi.benim zaman zaman kasıklarıma ağrı giriyor ağır kaldırdığım zaman özellikle bide akıntım var.acaba bunlar belirti olabilir mi?

kalb sende hamileymişsin cok sevindim allah hayırlısıylada kucağına almak nasip etsin.bu arada sende ki belirtiler nelerdi.benim zaman zaman kasıklarıma ağrı giriyor ağır kaldırdığım zaman özellikle bide akıntım var.acaba bunlar belirti olabilir mi?

canım agır sakın kaldırma evet bende hamişim dün kalp seslerini dinledim duydum kasıklarım benimde agrıyordu sanki adet olucakmışım gibi gögüslerim şişti acıyordu uçları beyaz beyaz top gibi oldu bazen karın agrısı oluyordu canım allah hayırlısıyla olsun hepsi ama dikkat et kendine allah korusun akıntı oluyor evet ilk üç ay çok dikkatli olunması lazım agır kaldırma yorma kendini :nazar:

kalb benimde gögüslerimde küçük beyaz toplar var ayyyyy cok merak ediyorum yaa kan testi yaptırsam cıkarmı adetime 4 gün falan var.

iyi günler yeni üyelerdenim bi sorum olacak idrar testi bekledikten sonra neden 2.çizgi belirginleşir bilgisi olan varmı..lütfenn kafamçokkarıştı

iyi günler yeni üyelerdenim bi sorum olacak idrar testi bekledikten sonra neden 2.çizgi belirginleşir bilgisi olan varmı..lütfenn kafamçokkarıştı

merhabalar
öncelikle hoşgeldiniz a.s.
normalde o çizgilerin yeri zaten var ama renksiz
siz idrarı teste değdirdiğinizde ve hamile olupda hcg hormonu taşıdığınızda görünür
gebelik yoksada kendi idrarınız kuruduğunda sanki çizgi varmış gibi görünür
mevcutta zaten baskı gibi o test çubuğunda yeri bellidir çizgilerin
idrarınız üstünde kuruduğunda sanki silik pozitif gibi görünebilir
yanlız bu belirginlik pembe yada daha koyu mu?
birde ne kadar süre sonra böyle bir renklenme olduCADIARZU

:nazar:Mrb ark bende aranıza bugun katıldım ve yazdıklarınızı okudum harıka bı bılgılendırme tesk ederim ayrica.Nese durumumu yazım ben 3 yıllık evlıyım daha once bebek dusunmedıgımız ıcın korunduk ama o arada bı kac kez korumadan bırlıkte olduk olmadı artık bebegimiz olmasına karar verdik bu ay ve denedik.Normalde adetim duzenlıdır ve bugun itibariyle adetım 1 gun gecti ve bende ogleyin yazdım test yapmadan buraya yapıcam ama negatıve cıkmasından korkuyorum dıe gittim eczaneye aldim yaptim ama esimin acelesi yuzunden fazla iyi yaamadım ama ona ragmen silik cift cızgı cıktı bende inanamadim esimi yolladim bidaha aldirdim 2 ciye yaptıgımda gene belirsiz cift cizgi cıktı.Bende hamılemyım anlamadim yarında kan testı yaptırıcm ama sızın paylastıgınız resımlerı gorunce benımkıde aynısı bırısı koyu pempe oburu acık baya pembe seklınde ve suanda cok heyecanlıyım yarını ıple cekıyorum yarın kan testı sonucu alırsam yazıcm ALLAH herkesın bebeşini kucagına almayı nasip eder bakalim ne olcak hemen sevınmekde istemıom hayırlısıeyvahedigeldismile

:nazar:Mrb ark bende aranıza bugun katıldım ve yazdıklarınızı okudum harıka bı bılgılendırme tesk ederim ayrica.Nese durumumu yazım ben 3 yıllık evlıyım daha once bebek dusunmedıgımız ıcın korunduk ama o arada bı kac kez korumadan bırlıkte olduk olmadı artık bebegimiz olmasına karar verdik bu ay ve denedik.Normalde adetim duzenlıdır ve bugun itibariyle adetım 1 gun gecti ve bende ogleyin yazdım test yapmadan buraya yapıcam ama negatıve cıkmasından korkuyorum dıe gittim eczaneye aldim yaptim ama esimin acelesi yuzunden fazla iyi yaamadım ama ona ragmen silik cift cızgı cıktı bende inanamadim esimi yolladim bidaha aldirdim 2 ciye yaptıgımda gene belirsiz cift cizgi cıktı.Bende hamılemyım anlamadim yarında kan testı yaptırıcm ama sızın paylastıgınız resımlerı gorunce benımkıde aynısı bırısı koyu pempe oburu acık baya pembe seklınde ve suanda cok heyecanlıyım yarını ıple cekıyorum yarın kan testı sonucu alırsam yazıcm ALLAH herkesın bebeşini kucagına almayı nasip eder bakalim ne olcak hemen sevınmekde istemıom hayırlısıeyvahedigeldismile

umarım müstakbel anne bebeğini kucağına alıp anne olursunhihoyyyt

kızlar ilkinde çıktı aynı gün kahverengi leke geldi tıpta baktırdım ama karışıklık olmuş sanırım ve kanda çıkmadı bir kaç damla daha leke geldi adet gelmeyince iki gün sonra tekrar yaptım rengi daha da açıktı. başka hastanede yaptrdm kanda 157 çıktı ama çok düşük Kaybettiğimi düşünüyoorum çünkü belirtileri hissetmez oldum yarın tekrar gitcem doktora hayırlısı İnşallah...

gebe olduğunuzu gerçekten hissediyorsanız bir daha test isteyin zaten gblk yok diyince ben apıştım kaldım o gece çok karışıkmış ortam eşimin dediğine göre sanırım testte karışmış belki sonuç düzgün olsaydı bir önlem alınırdı bir ilça verilirdi:KK43: Ne diyeyim hepimiz hakkında hayırlısı olsun

arkadaşlar benim adetime 2 gün vardı ben gittim test aldım ve yaptım 1 çizgi silikti acaba hamilemiyim bide kan testinde ne zamn belli olur hamileliğin ....

testte çıktıysa kanda kesin çıkar emin olmak için kan testi yaptır bence.. şimdi belli olur. ben de 1 gün önce yaptırmıştım.

kizlar yardim lütfen idrar testi yapdim , ama ilk cizgi acayip koyu ve kalin ama ikinci cizgi yok :KK43: sizce nedendirrrrr ???

X