Pozitif İdrar Testi Örnekleri

merhaba arkadaşlar.. benimde adetim 1 hafta geçti bugün eşimin ısrarlarıyla test yaptım:)
bir çizgi silik çıktı..sağlık ocaklarında kan testi yapılıyor sanıp birde taa sağlık ocağına gittim. aynı benim yaptığım testten yaptılar. onda da aynı sonuç çıktı. ya bir kaç gün sonra gel yada hastaneye git kan tahlili yaptır dediler. burda okuduklarıma bakılırsa hamileyim sanırım:) hamilelik belirtisimi bilmem ama karnımda kasıklarımda ağrı oluyor, midem yanma yapıyor ve geceleri üşüme tutuyor. uykuda bastırıyor:) hayırdır inşALLAH hayırdır inşALLLAH:):) inşALLAH hayırlısı olsun umut ediyorumki hamileyimdir. bir kaç gün daha bekleyelim bakalım..

Canım inş. hamilesin :) ben beklenen adet gününde test yaptım silik çıktı çizgi. Pek umursamadım. değil demekki dedim. Sonra netten araştırdım, pozitif çıkıyormuş silikte olsa. Ertesi gün kan testi yaptırdım ve hamile çıktım. Şimdi 5 aylık hamileyim. Darısı başına inş. :)

arkadaslar adetim 5 gün gecikti.bugün test yaptım.ikinci çizgi hemen belirdi öbür çizgi gibi kıpkırmızıydı.teste göre hamileyim herhalde.emin olmalımıyım hala inanasım gelmiyor.

canım ilkin öyle oluyor zaman alıyor alışmak hatta aylar :) ben 4 ayda ancak alıştım desem yeridir. Hayırlı uğurlu olsun evladın :teytey:

kızlar benımde bu salı olması gerekıodu dıger adetımın olusuyla bu salı arası 31.gundu ama bugun cuma bısı gelmedı ama arkadaslar salı sabahı cok az mınıcık bı pembe leke geldı ondan sonra hıc bısı olmadı bugun adet gecıkmemım 4.gunu test yaptım bakın ekleyeyım ve dış gebelıkmı dıye kafayı taktım kendı kendıme dıs gebelık olsaydı pozıtıf cıkmazmıydı ve belırtılerı neler haftaya cuma gıdecegım dr ye

Merhaba arkadaşlar.
Bugün gebelik testi yaptım ama sabah ilk idrarla değil. 3-4 saat bekledikten sonra yaptım.
Ve yaklaşık 10 dakika sonra 2.çizgi belirdi.
Normalde ptesi günü adet olmam gerekiyordu ve hala olmadım. Yarın sabah testi tekrarlamayı düşünüyorum emin olmak için.
Bir de testin kullanım kılavuzunda 5 dakika sonra sonuç verir diyordu. Ama benimki 10 dakika sonra sonuç verdi. Bu konuda tecrübeleri olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Geçerli mi geçersiz mi?

Merhaba arkadaşlar.
Bugün gebelik testi yaptım ama sabah ilk idrarla değil. 3-4 saat bekledikten sonra yaptım.
Ve yaklaşık 10 dakika sonra 2.çizgi belirdi.
Normalde ptesi günü adet olmam gerekiyordu ve hala olmadım. Yarın sabah testi tekrarlamayı düşünüyorum emin olmak için.
Bir de testin kullanım kılavuzunda 5 dakika sonra sonuç verir diyordu. Ama benimki 10 dakika sonra sonuç verdi. Bu konuda tecrübeleri olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Geçerli mi geçersiz mi?

canim insallah hamilesindir yoksa ikinci cizgi cikmazdi bende adetime üc gün kala yapmistim silik cikmisti ama hamileyim simdi sende kan testi yaptir emin olursun hersey gönlünce olsun:1hug:

canim insallah hamilesindir yoksa ikinci cizgi cikmazdi bende adetime üc gün kala yapmistim silik cikmisti ama hamileyim simdi sende kan testi yaptir emin olursun hersey gönlünce olsun:1hug:

1 hafta önce (yani beklenen adet günümden 4 gün önce) kan testi yaptırmıştım ama sonuç negatifti.
O yüzden fazla umutlanamıyorum.
1 hafta içerisinde değer artabilir mi?

1 hafta önce (yani beklenen adet günümden 4 gün önce) kan testi yaptırmıştım ama sonuç negatifti.
O yüzden fazla umutlanamıyorum.
1 hafta içerisinde değer artabilir mi?

canim tabiki olabilir bazen gec döllenme oluyor istersen adet günü tekrar yaptir insallah sonucun pozitif olurolumunekankayizsmile

çok teşekkür ederim bizleri ayınlattığınız için dün test yaptım 2. çizgi çok az belli oluyo bugün adet olmam gerekiyodu olmadım galiba hamileyim ALLAH herkese versin :teytey::teytey:

Adetim 3 gün gecikti zeyn77
Yarın sabah testi tekrarlayıp,iyice emin olup doktorumu arayacağım
Teşekkür ederim cevapların için

canim rica ederim inanki birinin hamile oldugunu duyunca kendim hamileymisim gibi cok seviniyorum rabbim tüm isteyenlere bu mutlulugu yasatsin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::CüvCüv:

bende yaptım test biraz erken yaptım sanırım :) ama ilk yaptığım dediğiniz gibi 10 dak.sonra çıktı sonra o gece çok geç yattım ve bişiler içmiştik bikaç saat sonra ilk idrar dio ya kalktığımda yaptım negatif çıktı :KK43: anlamadım bişi ya...

bende yaptım test biraz erken yaptım sanırım :) ama ilk yaptığım dediğiniz gibi 10 dak.sonra çıktı sonra o gece çok geç yattım ve bişiler içmiştik bikaç saat sonra ilk idrar dio ya kalktığımda yaptım negatif çıktı :KK43: anlamadım bişi ya...

canim ben ilk idrarla yapmadim ögle vaktinde yapmistim testler hassassa hemen cikiyor benimki 25ml idi

canim ben ilk idrarla yapmadim ögle vaktinde yapmistim testler hassassa hemen cikiyor benimki 25ml idi

offf bilmiyorumki hadi ilki beklemekten çıktı dielim diğeride bekledi atmadım ama bişi çıkmadı :) hadi gebelik vardı ondan çıktı dielim o zaman öbüründe neden negatif çıktı :KK70: en iisi düşünmemek ....zamanını beklicez benim ilk gebeliğimde daha adetime 10 gün varken çıkmıştı anlamıştım bende :) kaybettim onu ...ama bu defada farklılık var anlayabilirum yinede heveslenkem istemiyorum...benim adet zamanımda normalde göğüslerim şişmez ağrısı falan olmaz şimdi göğüslerim resmen çürük gibi acıyo :KK43:

slm hanımlar benim bugün regil günüm ben pazartesi günü ilk idrarla test yaptım silikte olsa 2. çizgi göründü 2.5 yıldır ilk defa silikte olsa o çizgiyi gördüm ama emin olmak için aynı gün akşam üzeri tekrar test yaptım negatifti dahada emin olmak için kan testi yaptırdım malesef oda negatif şimdi bunların hangisi doğru hang. yanlış kan testinin yanlış çıkma ihtimali varmı acaba olsa kesin çıkarmıydı ogünden sonra test yapmadım hala regilde olmadım sizce umut varmı yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler bilmiyorumkismile

kızlar bende bu gun ıdrar testı yaptım sılık cıktı 2 gun dur kanamam var pıhtı seklınde duştu bebek duştuyse sılık cıkarmı ıdrar testı

slm kızlar ben yeni üye oldun yanlış yere yazıyorsam şimdiden özür benim adetim 5gün gecikti dün sabah tast yaptım tek çizgi vardı ama ikinci çizgi silik çıkabiliyormuş diye okudum hemen akşam eve gidince baktım silik bi çizgi var sizce ne zaman tekrar yapayım pek ümitli degilim ama

slm kızlar ben yeni üye oldun yanlış yere yazıyorsam şimdiden özür benim adetim 5gün gecikti dün sabah tast yaptım tek çizgi vardı ama ikinci çizgi silik çıkabiliyormuş diye okudum hemen akşam eve gidince baktım silik bi çizgi var sizce ne zaman tekrar yapayım pek ümitli degilim ama

bana kalırsa testi tekrarla ve beta hcg testi yaptır onda daha kesin ve net bir sonuç alırsın arkadaşım

X