Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Kızlar dün adet olmam gerekıyodu olmadım,bugün ilk işim gebelık testı yapmak oldu,normal şartlarda eğer gebelik yoksa C harfının altında çizgi çıkar ya benım çizgi C ve T harflerının tam ortasında tek bir çizgi oldu yanı ne c'nin altında nede T'nin altında değldi çizgi tam ortadaydı görünce şaşırdım ne olduğunu anlayamadım ya kızlar yardımcı olun fikri olan varmı bana akıl verin ya

test geçersiz olmuş olabilir bidaha yap bence....inşallah hamilesindir cnm...

kazlar adet gecikmesinin 3. günü bugün kan testi yaptırdın hcg 224 çıktı ama doktor ultrasonda bişey göremedi...hamilesin dedi ama illa keseyi görmek mi gerekiyo garanti hamileyim diyebilmek için?

zeyn77 v efeLin arkadaşlarım çok sağolun Allah size de gönlünüze göre versin inşallah...böyle birinden bişey duymak bile ne kadar rahatlatıyo insanı..Alah razı olsun sizden...:)

Canım senin yaptığın o test geçersiz sayılıyor bu durumda...Sen o testi al git aldığın eczaneye götür ve sana başka bir test versinler yine aynı olursa eczaneye söyle markasını değiştirsinler...
kazlar adet gecikmesinin 3. günü bugün kan testi yaptırdın hcg 224 çıktı ama doktor ultrasonda bişey göremedi...hamilesin dedi ama illa keseyi görmek mi gerekiyo garanti hamileyim diyebilmek için?

Canım daha yeni olduğundan kese görülmemiştir...Peki doktorun alttan vajinal ultrasonlamı baktı...Bu durumdan korkma canım bazı gebeliklerde vajinal ultrasonla bile 7 haftaya kadar görünmüyor kese...Nekadarlık peki hamilesin...Buarada tebrik ederim...

canım doktor hamile olup olmadığımı bile bi sürü şey anlattıktan sonra söyledi....hamileymişim ama daha çok yeniymiş...adetim 3 gün geçti sadece....önümüzdeki haftalarda gel dedi...net bişey de söylemedi ki...en sonunda sonuç dedik,sonuç hamilelik var dedi yani bu kadar...ben de ne düşüneceğimi şaşırdım..sevinmek için erken mi yani??????????????

alttan bakmadı cnm,göbekten baktı göremedi bişey...bi hareketlilik var dedi ama...kanlanma mı ne dedi hatta bişeyler anlattı ama ben heyecandan mı bilmem pek dinleyemedim,karışık konuştu...hamilesin diye bile en son sorunca dedi yani düşün...
görmeden umut vermemek için mi yapıyo yoksa doktorlar böyle??????????

doktor hamilesin bile demedi başta ..hcg değerim 224 dedim,bişeyler anlattı,en son sonuç dedim,sonuç hamilesin dedi ama daha görünmüyo işte çok erkenmiş....

slam ...Aynı şey benim de başımda 4 gün önce yaptığım testi atmamışım dün gözüm takıldı 2.çizgi çıkmış silikten daha belirgindi içime şüphe düştü ya bir daha test aldım negatif çıktı bu sabah baktım 5.30 gibi aklıma geldi 2.çizgi çıkmıştı bende anlayamadım arkadaşım ama sanki çok beklediği için geçersiz yoksada çıkmaması gerek aslında bu konu hakkında net bişey söyleyebilecek var mı acaba adetime 1 hafta var daha benim ben korunuyorum bu ay sonraki ay korunmıcam ama şüphe kaldı böle olunca

kızlar merhaba cuma günü adet olmam gerekiyodu olmadı ve cumartesi akşam gebelik testi yaptım durcakça ikinci test hafif çıktı, sonra bu sabah info diye bi marka ile yaptım çıkmadı kafam karıştı şimdi

Canım ;maksimum testin içinde yazan süre kadar bekle; çok beklediğinde sonuç yanıltıcı olabilir. Bende çok bekledim 2.çizgi silik çıktı ama bu sabah tekrar yaptım 10 dk bekledim çıkmadı ve testi attım.

arkadaşlar bende yarın kısmetse test yapıcam...
çok heycanlıyım yaaaa.
hayırlısı neyse o olsun.

arkadaşlar benim adetime 5gün kaldı...
çok mu erken test için?

canım şimdi gördüm erken tabi dur bi adetin gecsin bir hafta ondan sonra kesin sonuç alırsın idrardan yanılma payı düşük oluyor o zaman şimdi niye kendini üzecen kı benım 11 günüm geçiyordu öyle yaptım

nisan 29 günüm...
ben bundan önceki hamile kaldığımda adete 5gün kala çıkmıştı.
ama 12 haftalık kalbi durdu.dr.um 3ay verdi...bu ilk denememiz ALLAHIN izninle.

merhaba arkadaşlar.. benimde adetim 1 hafta geçti bugün eşimin ısrarlarıyla test yaptım:)
bir çizgi silik çıktı..sağlık ocaklarında kan testi yapılıyor sanıp birde taa sağlık ocağına gittim. aynı benim yaptığım testten yaptılar. onda da aynı sonuç çıktı. ya bir kaç gün sonra gel yada hastaneye git kan tahlili yaptır dediler. burda okuduklarıma bakılırsa hamileyim sanırım:) hamilelik belirtisimi bilmem ama karnımda kasıklarımda ağrı oluyor, midem yanma yapıyor ve geceleri üşüme tutuyor. uykuda bastırıyor:) hayırdır inşALLAH hayırdır inşALLLAH:):) inşALLAH hayırlısı olsun umut ediyorumki hamileyimdir. bir kaç gün daha bekleyelim bakalım..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…