Pozitif İdrar Testi Örnekleri

umudunuzu kaybetmeyin kızlar bende bir şey soracam ultra gebelik testini kullanan oldumu bat tarihi gellmeden önce yapılıyor doğruluk payı varmı

Merhaba kizlar,lutfen cok acil cevap ilk yaptigim da testi silik bir cizgi goremedim fakat bir kac saat sonra baktigimda bir cizgi mevcuttu.Sizce hamile miyim?
valla cnm benimde çizgi çıkıyodu ama yarım saat sonra çıkıyodu ve çok silikti bende hamile değilimdir diyodum ama cnm hamileymişim bence umudunu yitirme

eveeeet arkadaşlar duvara tosnamış gibi hissediyorum kendimi.çok umutlanmıştım silik de olsa 4 yıldır yeri bile belli olmayan çizgiyi gördüm diye ama kanda çıkmadı olmadı:KK43:. mart ayında 2. tüp bebek tevesine başlıcaz hayırlısı dualarınızda banada yer verin.inşallah isteyen herkesin hasreti tez vakitte diner:KK50:

Merhaba kızlar pazartesi test yaptım ve daha damlatır damlatmaz çok net çıktı çizgilerim hastalığım gelmemiş 11 gün geçmişti ...
yarın doktora gidiyorum bakalım bebeğim kaç haftalık... :)

hayırlı olsun taze annecik belirtilerin neydi benim gecikmeli adetin 3. günü negatif çıktı da

kızlar beklenen adet tarihim 14 ü ama ben dayanamadım akıntım çok bide kıpırdanmalar sızlamalar vardı kasıklarımda çok çok silik çıktı böyle şaşı oluyosun bakınca :KK1: ama görünüyo çok erken yaptığım için olabilir mi :KK52::KK52:

kızlar beklenen adet tarihim 14 ü ama ben dayanamadım akıntım çok bide kıpırdanmalar sızlamalar vardı kasıklarımda çok çok silik çıktı böyle şaşı oluyosun bakınca :KK1: ama görünüyo çok erken yaptığım için olabilir mi :KK52::KK52:
bende erken yaptığım için çok çok silik çıkmıştı tam adet gününde yap eğer hanileleik varsa tam net çıkar

hayırlı olsun taze annecik belirtilerin neydi benim gecikmeli adetin 3. günü negatif çıktı da

Sağol canım evet taze daha 5 haftalık bebeğim keseyi gördük çok şükür ..:)

Canım adet olacak gibi ağrım vardı göğüslerim çok hassaslaşmıştı akıntım vardı kokusuz renksiz nefes alırken bile batıyordu ve 10 gün geçmişti üstünden adetimin ha bide ellerim çok uyuştu ve şişmişti ...

Son düzenleme:
$DSC02300...jpg alın size pozitif örneği adetimin üstünden 12 gün gecmişti ve hamileyim:)

bn 19 yasındym 2 senelik evlıyım adetım cok fazla duzensız dun gebelk testı yptım sabh bır bktm ıkncı cızgı cok sılk bır seklde vr cok zor bllı oluyo amakendmı cok kotu kptrdm acaba geblk vrmdr doktra gtmye korkuyrm egr yok derse kndmdn vazgeccm bgn gne geblk testı alıcm ltfn bana dua edın yalvrm pozıtf cksn :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

adetim yaklaşık 2 hafta geçti 5 gün aralıklarla 3 kere gebelik testi yaptım fotolarınıda ekliyim bana bi akıl verin bence negatif ama neden hala hastalanamadım çok stresliyim napmalıyım sizce...

$fotoğraf0042.jpg $Fotoğraf0039.jpg $fotoğraf0041.jpg

canm negatif gibi duruo hiç yok 2.çizgi sağlık ocağına git bi kan testi yaptr bi de

canım 3 kere idrar testindede böyle çıktı hamile değilim sanırım çünkü 3ündede böyle çıktı hem neredeye 1 ay geçti adetim ama ben aksine kiloda verdim.. adet düzensizliğinden doktora gitmem gerek sanırım ama ciddi bi hastalık çıkıcak diye çok korkuyorum..

X