Pozitif İdrar Testi Örnekleri

ayyyyy çok heyecanlandım.. canım çok mutlu ettin beni. inşallah biran önce kavuşursun bebeğine. ben çok hazırlıksız yakalanmış oldum. doktor bana tedavi olmadan hamile kalamazsın dedi o nedenle umutsuzdum. inanamıyorum hala

Arkadaşlar Merhaba

aranıza yeni katıldım ve bende sanırım anne adayıyım dün akşam test yaptım ve çift çizgiyi tutturdum :) 6 aydır korunmuyorduk ama bu 6 ayda belkide pisikolojik olarak hamilelik belirtilerinin hepsini yaşadım her ay test yaptım 10 gün adetimin geciktiği oldu ama sonunda oldu sanırım
en kısa zamanda doktora gidip bide kan testi yaptırıp tam emin olmak istiyorum :)

Mrb arkadaşlar benim adetime daha 3 gün var 8 ocak tarihinde olmam lazım dün erken gebelik testi yaptım 2.çizgi gölge gibi çok silik ve grimsi bi renkte çıktı gayet dikkatli bakınca görünüyo hiç bir gebelik belirtisi de yok sadece göğüslerim büyüdü biraz o dikkatimi çekti oyüzden test yaptım sizce grimsi silik çizgi pozitifmidir sabırsızlanıyorum adetime daha 3 gün var adet günüm geçmeden de doktora gitmek istemiyorum ama göğüslerden başka belirtide yok napıcamı bilemedim bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok mutlu olurum..

selam kızlar bilgisi olanlar yardım etsin istiyorum. son adet tarihim 6 aralık önceki aylardanda hesaplayınca bu ay ayın 2sinde adet olmam lazımdı kasıklarımda ağrı göğüslerimde şişkinlik ve ağrı oldu fakat ben adet olmadan bütün bu ağrılar gitti bugün ayın 5i hala adet olmadım ve hiç bir şikaytim yok idrarda gebelik testide yaptım eczaneden alıp negatif çıktı umutlanmakta istemiyorum ama neden böyle oldu anlamadım.

slm kızlar 3 gün üste çift çizgiyi gördüm ama silikti..
bugün test yaptım adetime 1 ahfta var daha ve 19 çıktı hamile miyim ya:18::18:

benim de 2. çizgi silik çıktı şu an 3 gün geciktim emin olamadım 40 kere baktım hatta dalga geçtim eşimle 1.5 luk hamileyim diye:)) bi daha alıp mı yapsam yoksa doğruca teste mi gitsem acaba

arkadaşlar yarın kan testıne gidicem .. her toğiğe koydum resimleri.. birde benımkıne yorum yaparmısınız...

ilk 3 dakıkada test negatıftı önemsemedım..

o ara bi işim cıktı unuttum.. 2 saat sonra çöpe atmaya lavaboya gıttıgımde ıkıncı çizgiy gördüm silik bir şekilde ..şok oldum..

2 saat sonra cıkan sonuclarr olumsuzmu olurr..gecerlılıgını kaybedermı..

üstelik ben bu testı sırf meraktan yaptım çıkmayacagını bile bile yaptım..adetıme henuz 13 gun var.. ve 1 senedır spiral var içimde..

iki tane hamılelık yasadım bu ayda hamılelık belırtılerı yaşadım ..o yüzden şüphelenıyorum...

birde siz bakn şu testlere .

.

valla cnm hamilesin gözün aydın, bnm ilk testim aynen böyle çıktı,iki gün sonra başka bi test yaptım çift çizgi hopp tam gözüktü :))))

Son düzenleme:

Son düzenleme:

canım benım kusura bakma..kendı halımle o kadar mesgulumkı..kafam allak bullak..seni tebrik etmeyı unttum...

Allah'ım hayırlısıylaa kucagına sag saglım almayı nasip etsın bebegını..

hayırlı ugurlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…