pozitif bir normal doğum hikayesi

öyle böyle değil ben çok korkuyorum yapamıycam ölücekmişim gibi geliyor orda hayırlısı hakkımızda allah yardımcımız olsun.

ağrısız doğumda ne kadar sürede uyuşma azaldı. kimi insanda epidural tutmuyor malesef rabbim herkese hayırlı doğum nasip etsin

Canim gozunaydin darisi basima.. b3nde epidural dusunuyorum ama aklimda soru isaretleri var. O igne yapilimca belden asagini hissediomusun yoksa sadece agriyimi hissetmiosn. Ikinma hissin filan geciomu. Bana bu konuda yardimci olursan cok sevinirim :)

Cok sağolasın inşaallah kolay olur seninde.belden asagın karıncalanıyo ama hiissediyosun tabi harekette ediyosun.Ikınma hissinide hissediyosun bende mesela ıkınma hissi çok sık olmuştu ebeye doguma girelim gelio demistim öyle almıßlardı dogumhaneye yani kontrol hep sende.

Iyimis ozaman yuruyebiliosun hissedebiliosun sadece agriyi hafifletiyor deilmi dogru anlamisim. Insallah kilay olur artik son haftalar cok agrim oluo bugun dr kontrolum var artik dogurmak istiyorum

Iyimis ozaman yuruyebiliosun hissedebiliosun sadece agriyi hafifletiyor deilmi dogru anlamisim. Insallah kilay olur artik son haftalar cok agrim oluo bugun dr kontrolum var artik dogurmak istiyorum
Agrin 10 ise 3 hissediosun demisti bana anestezi uzmanı vakti gelmeden olmuyo n kadar istersen iste:) 41 de dogum yaptim ben.ummagim bir gecede basladı agrim.epidural alınca pek yürutmuyolar başin falan döner diye.düşünme hiç tadını çıkart bu zamanların.dogumum harikaydı ama lohusalık icin ayni seyleri diyemiyorum.Allah yardimcimiz olsun.

Bende 31 i gecesi gelirse die korkuyorum yoksa zamanini bekliodur muhakkak :) nieki lohusalign kotu gecio. Bebektemi var bisi uyumuomu gazlimi

Bende 31 i gecesi gelirse die korkuyorum yoksa zamanini bekliodur muhakkak :) nieki lohusalign kotu gecio. Bebektemi var bisi uyumuomu gazlimi
:)) bende pazar gecesi gelmesinden korkuyodm cuma dogum yqptim.Allah gönlüne göre versin seninde.bebekte reflü var hep emmek istiyo ve surekli kusuyo.nazara inanirmisin bilmiyorum ama bir anda gelen gidenin negatif enerjisinden 3 gündur sol gögsüm tıkandi acamiyoruz, kulaklarim tikandi, dis etim şişti bu gibi sorunlar.buna şükür.

Inanmam mi okdr cok.nazar degerki bana. Nazara cok inanirim surekli okurum. Sende oku canm okuosundr muhakkak zaten. Bende senin icin dua edicem. Millette nasi goz var anlamıyorum ben

M mcb78 merhabalar, ben de epidural normal doğum istiyorum hayirlisiyla. Sonrasında herhangi bir bel ya da baş agrisi oldu mu acaba?

Canım allah analı babalı büyütsün epidurala ek para verdinizmi ve epidural olmasa yapabilirmiydin yine normal doğum epidural sonrası bel ağrısı çekenler duydum bende fıtık var ve doktorum normal yaptıracak normal yapabilir raporu aldım normal yapmaktan hiç korkmuyorum ama tek korkum sonrası bel ağrısı yada doğumda bele vuran ağrılar yaşayan oldumu

Ay canım 11 gün mü kaldı allah kolaylığını verir inşallah sıkma canını sağlıkla al inşallah kucağına bende senin gibi araştırdım doktoruna sor burda herkes doğruyu söylemez o sıkıntı olmaz diyorsa yaptır anasin sen unutma sakın azıcık acıya birşey olmaz:)

Cok sagolasın ewet 500 tl verdik epidurale.tabiki epiduralsizde olurdu ben maks.agriyi hissettikten sonra aldim epidural.ama yormak istemedim bedenimi.agrim falan olmadi.kisiden kisiye degisebilir bu durum.bel agrisi öncesindede yasamadim ben.dogum esnasinda olduysa onu bilmiyorum hissetmedim canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…