Portakal konusu diyelim

Yok yok değil. Normal olanı her zaman bulunuyor ama bu bi dağdan toplanıyor. Yani hava kirliliğine maruz kalmıyor. Bir de başka bi malzemeyle karıştırılıyor o yüzden çok gizemli geldi ama anlasanız hiç değil 😅 karıştırıldığı malzemeyi doğal bulmak biraz sıkıntı. Mevzu doğal olması yani 😅
Safran mı acaba 😬😅

Çünkü o zaman bekle yeni ürün gelecek derlerdi. Ben de sizin ürününüzü istemiyorum diye yüzlerine söylersem eşim varken masum ayağına yatmak için her şeyi yaparlar biz verdik o almadı diye gazeteye ilan bile verme kapasitesi var kv’de yeter ki biricik oğluşu ona kızmasın.
Yine diyecekler, ne değişti anlamadım.

Neyse benim aklım ermiyor böyle şeylere sanırım.

Konuyu direkt açsam mı yoksa onların açmasını mı beklesem. Benim kv, oğlunun tepkisinden çok korkar. Ben de oğlunu doldurup yollamış gibi olmak istemiyorum. Acaba eşim git ordan al dedi diye sallasam mı 😅 biraz tutuşsun eyvah oğlumdan azar gelebilir her an diye 😅
Bir evlat annesini niye azarlar ki? Sizin kendi aranızdaki mesele. Size verilen değeri gördünüz, mesafenizi koyun. Böyle entrikalara kafa yormak yerine hayatınızı yaşayın.

Bir evlat annesini niye azarlar ki? Sizin kendi aranızdaki mesele. Size verilen değeri gördünüz, mesafenizi koyun. Böyle entrikalara kafa yormak yerine hayatınızı yaşayın.
Aaa hayatımı yaşamıyordum yıllardır kayınvalideme ne entrikalar çevirsem diye düşünüyordum siz söyleyince aydınlandım teşekkür ederim artık entrikalara kafa yormak yok 🤩

Çünkü o zaman bekle yeni ürün gelecek derlerdi. Ben de sizin ürününüzü istemiyorum diye yüzlerine söylersem eşim varken masum ayağına yatmak için her şeyi yaparlar biz verdik o almadı diye gazeteye ilan bile verme kapasitesi var kv’de yeter ki biricik oğluşu ona kızmasın.
O zaman da beklemeye vaktim yok, sağlığım için bir an önce kullanmaya başlamak istiyorum deyin

X